• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada anneyi görmek

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada anne görmek, rüyada anneyi görmek.
Selamun Aleyküm Gönül Dostum ! Kızının ziyareti bitmiş Allah kavuştursun inşAllah...

Rüyamda bir marketteyim migrosta ama bir gariplik var migros ile boyner birleşmiş ilginç bir yer olmuş. Ben bir ayakkabı bakıyorum, yanimda önceden görüşüp simdi görüşmediğim bir arkadaşım var, bu ayakkabıyı bir anneme göstereyim o da beğenirse alırız diyorum. Annemin yanına gidiyoruz, bakıyorum o ayakkabıyı bulamıyorum sonra ise yine baktım ona benzer bir ayakkabı buldum. Annem, oğlum önemli değil 300 liralık olsada alırız dedi, o an bir şok oldum, neyse ayakkabıyı gösterdim anneme annem bu sahte dedi Allah allah diyip yerine koydum. Yine dolaşirken bir tabela gözüme çarptı yemen akik taşı diye gittim baktım taş acayip çok damarlı ve hafif kırmızı, içimden sahte diye geçiyor soruyorum gerçek mi diye gerçek diyorlar taşı alıp ışıga tutuyorum taşın damarları kayboluyor bembeyaz billur gibi okuyor subhanallah diyorum, bu migrosta her şey var hakikaten gidiyorum kasaya bakıyorum çokta ucuzmuş... Bu taşcılar bizi hep kazıklamışlar diyorum ve taşı alıp çıkıyoruz...

Allah razı olsun Gönül Dostum dualarım seninle !

Selam ve dua ile.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada anne görmek, rüyada anneyi görmek.
Ve Aleykümselam, Gönül Dostum ! evet Kızımın ziyareti bitti Allah kavuştursun inşAllah...amin
rüyaniz hayr Olsun.
bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ,korkulariniz,ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

çocukların ,annesi ile arasında çok güçlü bir bağ vardır ve anneler çocuklarının ruh durumunu çok uzaklardan dahi hisseder..her anne evladı için neyin hayırlı olup olmadığını bilir ve hissedebilir...
anneyi sevmek, iyi anlaşmak faklı şey, iletişim sorunu başka şeydir. Mesela aslında annenle paylaşman gereken bir özel konuyu annenle değil de arkadaşınla ya da bir başkasıyla paylaşıyorsan ,danışıyorsan bu iyi anlaşmak değildir....

Rüyada anneyi görmek;
rüya sahibinin sahip olduğu öz değer ve öz benliğin farkında olduğunu ve annesinden aldığını yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder.

Rüyada ayakkabı görmek ;
hayra yorulmaz, hayatın yüklerini veya sıkıntıyı simgeler.

Rüyada akik taşı ;
berekettir, akik yüzük takan kişinin akıbeti güzel ve hayırlı olur,Stres ,nazardan ve tüm kötü enerjilerden korunduğunuza yorumlanır...Allahu alem ALLAH cc. en iyisini bilir..selametle
..

Üst Alt