• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada amca görmek

berzan kaya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada amcasını görmek rüyada amcayı görmek
Selamunaleykum. Aynı gece 2 rüya gördüm ikiside sevdiğim kızın amcasıyla konuşmamız oluyordu. Birincisi kız arkadaşımla yolda yürürken amcası bizi görüyordu ve daha sonra amcası beni telefonla arıyordu görüşmek istiyordu bende tamam diyip telefonu kapatıyordum. Daha sonra arabama biniyordum yanımdada bir arkadaşım vardı. yolda giderken ince bir köprünün üzerinden hızla ilerliyorduk ama sonunda suya düşüyorduk. Daha sonra arkadaşımla yüzeyerek sudan çıkıyorduk ve elimizle arabayıda karaya çıkarıyorduk ve ben arabayla amcasının istediği buluşma adresine gidiyordum, telefonla arıyordum kendisini amcasıda benden özür dileyerek yanlış görmüş olabileceğini söyleyerek telefonu kapatıyordu ve burda bitiyordu. Diğer gördüğüm rüyam ise traş olma gidiyordum kuaföre ama sıra vardı. bende kapının önüne çıkıyordum oturmak için, yan dükanın önünde oturdum dükana baktım ama dükan sevdiğim kızın oturduğu evdi. camekanda herşeyi görebiliyordum. Amcası onda camdan içeri baktığımı gördü yanıma geldi. sordu burda ne yapıyorsun die bende traş olmaya geldim sıra bekliyorum dedim. amcası hemen yandaki kuaföre gidip baktı sıra olduğunu görünce bana bişeyler söylerek hatırlamıyorm o kısmını ve daha sonra içeri girdi. Daha sonra uyandım. Rabbim hayırlara vesile etsin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada köprüden suya düştüğünü görmek;
kendi yolunu kendin tayin etme inadınızı yüzünden başınızın sık sık derde girdiğini ve böyle davranmaya devam ederseniz girmeye devam edeceğini işaret etmektedir.
Özellikle Amcanizin görüşlerine, düşüncelerine daha fazla değer vermeniz gerektiğini işaret etmektedir.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı endişelerinizi simgelerken, üzerinizdeki bazı yüklerden bir an önce kurtulmak istediğinizi gösterir..
Eğer hakkınızda hayırlısı ise, Allah gönlünüzdeki muradı versin..amin.Selametle..

Üst Alt