• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada aldatilmak acisini yasamak

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm gönül sizim diyerek cümleme baslamak istiyorum, ümid ediyorumki rüyami sen yorumlarsin :) cünkü buna benzer bir rüya görmüstüm gene gectigimiz günlerde. rüyamda esimin cok eski bir kiz arkadasiyla yeniden görüstügünü duyuyorum, esim ogluna bu durumu anlatirken ögreniyorum gercegi, ve gene o tarif edilemez aci veren duygu, kalbim adeta yaniyor, seni herseyden cok sevdim neden bana bunu yaptin diyorum fakat esim oldukca rahat bir sekilde hic tepki vermiyor, daha sonra kalabalik bir yerde oluyorum tanimadigim insanlar cokta tuhaf davraniyorlar, berrak bir gölün yaninda bekliyorum, ve teyzemin kizi o suya basinin üstüne atliyor ve boguluyor son anda onu kurtariyorum, ve bir anda kendimi cocuklugumun gectigi evde buluyorum, mutfakta annem telas icerisinde dügün yemegi hazirliyor cünkü evden beyaz gelinlikler icerisinde bir gelin cikacakmis, anne cok isin var ama basimin agrisina dayanamiyorum bana yardim et diyorum, annemde basina salatalik dilimlerini koy gecer diyor, ve koyar koymaz agrimin gectigini anliyorum { son bir haftadir rüya disindaki hayatimda ciddi bas agrisi cekiyorum gönül sizim, hayatimi felc ettide diyebilirim } rüyamdaki agri tipki gercekteki cektigim agri gibiydi, uykudan basimin ve kalbimin agrisiyla uyandim... sevgi ile RABBIME emanet olunuz kardesim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hayirli Cumalar kardesim..
Hayirdir insallah..
yine ayni seyleri tekrarliyacagim..
Allaha şükürler olsun esiniz ile cook çok mutlusunuz..
Kafanizdaki vesvese ve bazi olumsuz dusunceler mutlulugunuzu bozmasina izin vermeyin..
bu ruya sadece bilincalti endiselerden dogan bir ruyadir kardesim fazla kaale almayin
Rüyada görülen salatalik, üzüntü ve keder,gam,SIKINTI, endise ve cook dusunmekten gelen bir bas agrisini yapiyor..
yani bas ve kalp agriniz biraz sinirsel ve stressden oluyor..
Zamansiz..endiseler bas agritmaktan baska bir ise de yaramaz..

Endiseler korkularla hayattimizi mahv ediyoruz..
Yeter artik!! Yeni bir hayat kurdum.
Içine huzur koydum.
Yaslandim arkama dünü kovdum. Bir hayat kurdum ...
Sevdigim ve cocuklarim ile...
Selamet ile Hayra Kalin Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Kimya

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH razi olsun güzel gönüllü kardesim benim, ne güzel cümleler yazmissin :) bunlari söyleyeceginizi tahmin etmistim , cekinerek paylastim rüyami seninle bilincalti düsüncelerim olduguna artik kendimi inandirdim sanirim :) payiniz oldukca büyük, RABBIM razi olsun güzel kardesim. cuman mübarek olsun gönül sizim.

Üst Alt