• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ağaç görmek tabiri

BADEM

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ağaç görmek, çeşitli anlamlar taşır, ağacın ne ağacı olduğuna, kuru, yeşil, meyve veren, yapraklı, yapraksız veya yıkılmış olması gibi özelliklerine ve rüyadaki gelişmelere göre değişiklik gösterse de genel anlamda rüyada ağaç görmek, Huzur, aile, çocuk, zenginlik, bolluk veya bazı durumlarda başarısızlık, fakirlik, sıkıntı olarak yorumlanır. Ağaçla ilgili rüyalarda ayrıntı çok önemlidir o nedenle nasıl bir ağacın, hangi ortamda görüldüğü ve rüya içindeki diğer olaylar birlikte ele alınıp yorumlanmalıdır. Ağaçla ilgili bir rüya gördüyseniz, alttaki rüyayı ve devamındaki yorumları okuyup, kendi rüyanız hakkında bir fikir edinebilir veya ayrıntılı olarak rüyanızı yazıp yorum isteyebilirsiniz... *İLiM DiLeNcİsİ*.

Esselamu aleyküm, rüyada ağaç gördüm, rüyam biraz garip gibiydi ama muhakkak ki vardır bir yorumu bu yüzden yine şişiricem başınızı hakkınızı helal edin. Rüyamda büyükçe kalın gövdeli bir ağaç görüyorum, ağacın gövdesinde yoğrulmuş hamur görüyorum, gövdesine iyice yayışmış bir şekilde. Ağacın üzerinden hamuru ayıklamaya çalışıyorum, sonra bakıyorum bayağı var ayıklayıp atmayayım diyorum. Sonradan topladıklarımı aldığım hamurları biriktirip yuvarlak bir şekilde açıyorum ekmek yapmak için, yapar yapmazda yüzü pişip kızarıyordu, rüyamı yorarsanız sevinirim Allah razı olsun.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam BADEM kardeşim, rüyada ağaç ve hamur görmüşsün. Rüyan, karşılığını alacağın bir beklentin olduğuna işaret ediyor. Bu beklenti, maddi veya manevi olabilir bunu ancak kendin bilirsin. İsteğinin olması için çaba göstediğin, emek harcadığın, hatta belki bir dönem olmayacağı yönünde umutsuzluğa kapıldığın, vazgeçmek istediğin, son anda karar değiştirip mücadeleye devam ettiğin, bunun sonucu olarak umuduğuna kavuşacağın şeklinde yorumluyorum. En doğrusunu Allah c.c bilir.

BADEM

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun rüyamı yorduğunuz için, evt böyle iki durumum var bakalım hangisi yönünde olacak umduğuma kavuşucam hayırlısı,dualarınızda bu kardeşinizede yer verirseniz sevinirim Esselamunaleyküm.

aysun_hanım

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada Ağaçlar görmek

Selamun Aleyküm Değerli Kardeşlerim;
Ben rüyamda yaşadığım şehirde dolaşırken her yerin ağaçlarla kaplandığını gördüm yürüdüğüm kaldırımlar ağaçlandırılmış hele ki dağa bakıyorum yaprakları çok güzel ağaçlarla dolmuş her yer yemyeşil olmuş bütün dağı yemyeşil ağaçlar kaplamış rüzgardan yaprakları ve ağaçlar ışıldıyordu ağaçlar şehir kamufle etmiş çok güzeldi hayır olsun diyerek size anlatmak istedim teşekkürler hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Değerli Kardeşim ,rüyaniz hayr Olsun.
rüyada Ağaçlar görmek ;
Hayatınızda büyüme, gelişim veya ilerleme...
Ben rüyaniza binaen şuna inanıyorum; siz inanç ve imanınızda kusur etmez, gerçek yaşamınızda sorumluluklarınızı yerine getirirseniz, makul ve mantıklı tüm hedeflerinize kavuşursunuz.
sabır ve emeğinizin meyvasını alırsınız....selametle.

Üst Alt