• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada abdest almak islami tabiri

Deniz@

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı günler. Rüyada abdest almak islami tabiri nsaıl yapılır? Rüyamda abdest almak için arkadaşlarımla yer arıyorduk yemyeşil bir dağın üstünde abdest alacaktık 3 arkadaştık. Daha sonra dağın önüne geldik tam adımımızı attık ki dağ bir anda dalgalanmaya başladı kocaman dalgalar oluştu. Ben gidersek üstümün ıslanacağını ve çıkamayacağımızı söyleyerek gitmedim. Ben bunları söylerken kafa mı döndüğümde 2 arkadaşımın dağa çıkamaya başladıklarını gördüm. Onlar çıkarken dağ basamaklı hale gelmişti ve Onlar ilerliyordu yukarıya doğru. Sonra yanımda başka bir tanıdığım vardı o bana başka bir yerde abdest alabileceğimi söyledi ve beni dağın etekleri gibi duran yere götürdü bileklerime kadar su vardı orda ayağımın suyun içinde olduğunu görebiliyordum ve hava karanlık gibiydi hafif düşme tehlikesi geçirdim elbiselerim suya değdi ama hiç ıslanmadı suda. Arada dağın üzerinden bir anda sular akıyordu. Sanki dere gibiydi arada su fazlalaşıyordu. Sonra ben dağın eteklerinden bir anda akan suyla abdest almaya başladım su bazen çamurlanıyordu ama sonra temizleniyordu. Ben abdest alırken dağın üzerine çıkan arkadaşlarım indiler ve bana burdan mı abdest alıyorsun diye hafif güldüler ben hiç cevap vermedim ve abdestimi tamamladım.rüyam beni çok etkiledi bundan 2 gün öncede elimde içinde tomurcuklar olan kurutulmuş çay görmüştüm, vereceğiniz cevap için sağolun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler. Rüyada abdest almak islami tabiri nsaıl yapılır? Rüyamda abdest almak için arkadaşlarımla yer arıyorduk yemyeşil bir dağın üstünde abdest alacaktık 3 arkadaştık. Daha sonra dağın önüne geldik tam adımımızı attık ki dağ bir anda dalgalanmaya başladı kocaman dalgalar oluştu. Ben gidersek üstümün ıslanacağını ve çıkamayacağımızı söyleyerek gitmedim. Ben bunları söylerken kafa mı döndüğümde 2 arkadaşımın dağa çıkamaya başladıklarını gördüm. Onlar çıkarken dağ basamaklı hale gelmişti ve Onlar ilerliyordu yukarıya doğru. Sonra yanımda başka bir tanıdığım vardı o bana başka bir yerde abdest alabileceğimi söyledi ve beni dağın etekleri gibi duran yere götürdü bileklerime kadar su vardı orda ayağımın suyun içinde olduğunu görebiliyordum ve hava karanlık gibiydi hafif düşme tehlikesi geçirdim elbiselerim suya değdi ama hiç ıslanmadı suda. Arada dağın üzerinden bir anda sular akıyordu. Sanki dere gibiydi arada su fazlalaşıyordu. Sonra ben dağın eteklerinden bir anda akan suyla abdest almaya başladım su bazen çamurlanıyordu ama sonra temizleniyordu. Ben abdest alırken dağın üzerine çıkan arkadaşlarım indiler ve bana burdan mı abdest alıyorsun diye hafif güldüler ben hiç cevap vermedim ve abdestimi tamamladım.rüyam beni çok etkiledi bundan 2 gün öncede elimde içinde tomurcuklar olan kurutulmuş çay görmüştüm, vereceğiniz cevap için sağolun.
Merhaba Rabbim Sizi içinde bulunduğunuz maddi ,manevi sıkıntıdan hayırlara çıkarsın İnşallah...amin..
Rüyaniz Hayr olsun.
Rüyada abdest aldığını ve abdestini tamamladığını gören;kimse üzüntülü ise, Allah (c.c.) onu bu üzüntüsünden kurtarır. Korkusu varsa, Allah (c.c) onu korktuğu şeyden emin eder, hasta veya borçlu ise, Allah (c.c) ona şifa verir. Borcunu ödemesine imkan nasip eder.
Bazı sıkıntıları atlatmak için çabalıyorsunuz. Ama siz başkaları gibi biri değilsiniz Kendinizi Başkaları ile Kıyaslamayı Bırakın!!Siz elinizden geleni yaptığınız takdirde mutlaka ulaşabileceğiniz yere gelirsiniz...ama azim, disiplin ve kendininizi vererek calisin!!

Olmadı diye üzüldüğün duaya, gün gelir iyiki olmamış diye sevinirsin. Senin bir çok planın var ama Allah c.c nün de planları var bunu unutma... Hem O kulunu imtihan eder... Ve senin bilmediğini bilir, görmediğini görür. Senin ne istediğini, senin için hayır olanı senden daha iyi bilir. Tek yapman gereken olmasını istediğin meşru işler için elinden gelen gayreti göstermektir. Elinden geleni yap gerisine karışma. Bütün dünya birleşse Rabbim istemedikçe olmaz. Yine bütün dünya birleşse Rabbimin ol dediğinin önünde duramaz. O nedenle çabanı sarfettiysen. Gerisine karışma...

Üst Alt