• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüya yorumu isteyenler dikkat!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
DİKKAT!!!
FORUMDA RÜYA YORUMU YAPILMIYOR!
MESAJ GÖNDERMEYİN!

Alttaki mesaj eskidir, dikkate almayınız.
ŞU ANDA RÜYA YORUMU YAPILMIYOR!!!!
Sitemize rüya yorumu için mesaj gönderenler; Sitemizde Rüya yorumu yapan bir kardeşimiz varsa (Her zaman rüya yorumlayan biri olmayabilir, gönderdiğiniz mesaj cevapsız kalabilir!) Düzgün, ayrıntılı yazılmış, yorumlanabilir olan, bilinç altı olmayan ve yorum değeri olan rüyalar yorumlanır! Bunlar haricinde gönderdiğiniz mesajlar yoruma uygun değilse veya yorum yapan kişi cevaplamak istemezse gönderiniz cevapsız kalabilir. Hiç yorumlanmayabilir veya hiç yayınlanmayabilir.

Rüya yorumu için mesaj göndermeden önce sağ üst köşede bulunan ARA bölümünden MUTLAKA rüyanızla ilgili arama yapın. Daha önce cevaplanmış, altında birçok mesaj ve yorum bulunan konularda RÜYA YORUMU İSTEMEYİN!!! BU KONULARDA YORUM YAPILMAYACAKTIR!!

AYRICA istihare rüyaları, sevgili, erkek arkadaş, kız arkadaş, sevdiğim kişi, hoşlandığım kişi v.s gibi konularda yorum YAPILMAYACAKTIR! Bu tür rüyalar için boşuna mesaj yazmayın!!!

Mesajınız yayınlanmışsa bekleyin, ısrarcı ve aceleci olmayın! Rüyanıza cevap verilmiyorsa tekrar tekrar konuyu gündeme getirmeye çalışmayın. Foruma üye olduysanız zaten yorum yapıldığında (yapılırsa) size uyarı sistemi haber verecektir. Üye olmadan mesaj gönderdiyseniz. Mesajınızı tekrar bulmanız zor olacaktır
Yorum için mesaj gönderirseniz mesajınız yayınlanırsa, yayınlandıktan sonra silinmesi veya değiştirilmesi söz konusu değildir! Bu konuda ısrarcı olmayın! Israrcı olanlar forumdan banlanır! Lütfen seçiminizi ona göre yapın!

UNUTMAYIN! MESAJINIZ YAYINLANMAYABİLİR, GEÇ CEVAPLANABİLİR VEYA HİÇ CEVAPLANMAYABİLİR! Mesajınızın başlığı değiştirilebilir, içeriğinde düzenleme yapılabilir! O NEDENLE BU ŞARTLARI BİLEREK MESAJINIZI KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE GÖNDEREBİLİRSİNİZ!

RÜYANIZLA İLGİLİ ARAMAYI BURADAN YAPABİLİRSİNİZ (SADECE ARADIĞINIZ KELİMELERİ GİREREK ARAMA YAPINIZ)

KURALLARI BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Çok temiz ve düzgün bi forum. Nette yok böyle rüya konusunda yardımcı olabilecek kimse, hepsi kopyala yapıştır yorumlar. Daha evvelinden iki kez rüyamı yorumlamıştı bi kardeşimiz Allah ondan razı olsun.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Bu siteyi daha yeni buldum, rüyaları çıkan bir insanım ama bazılarını anlamak için yorum gerekiyor 1.si çevremde yorumlayabilen kimse yok ıkincisi olsa da ben tanıdıklarımla paylaşmam o yüzden anlatmazdim.

Kiybele

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bende 2 gün üst üste aynı rüyayı görünce meraklandım, diğer sayfalardaki yorular anlamlı gelmedi birde inanç meselesi. Aslında gelecekle ilgili birşey değil de, yine de duymak istiyor insan bir işaret mi diye, teşekkürler.

OnurOkan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tam ihtiyacım olduğu bir zamanda keşfettim sayfayı, yazdım rüyamı, yorumu epey önemli olacak benim için.

biraciz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun forumu oluşturanlardan, Allah yar ve yardımcınız olsun inşaAllah.

İstihare42

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyamda anlam veremedim yardımcı olabilecek var mi?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Maalesef, yardımcı olabilecek yok. Yorum yapılmıyor.

Üst Alt