Rüya yorumları neden halen yapılmıyor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüya yorumları neden halen yapılmıyor...?
Bildiğiniz gibi yaz tatilimi,Ana vatanda ailem ,ve hasret olduğum ezan, mekan ve akdeniz ile hemhal oldum, derken özel,ailevi bir mesele yüzünden apar topar eve gelme durumunda kaldım....
bazen kelimeler yetmez yürektekini anlatmaya ..İşin içinden çıkamadığım durumlarda , Allah'a tevekül, dua eder Rabbimden hayırlısını dilersin...

Demem o ki Hâl-Ene kendime gelebilmiş değilim, zaten insan ,zaman-mekân değiştirince sinir merkez sistemi birden bir An-da adapte olamıyor..
Bedenen, Fiziken bir yere gidiyorsunuz ama Ruhen, alışkanlığın, uyku ,hayat düzeninizin adapte olabilmesi için biraz zamana ihtiyaç vardir...

Silkelenip kendime gelmek istiyorum. Yalnız nereye silkeleneceğimi bilmiyorum...
Foruma gelmeden önce kendime gelmem gerek ki foruma bir faydam olabilsin...

rüyalar çok karmaşık puzzle gibi uyarılardır..o puzzılı birleştirmek,O Rüyayı yorumlayabilmek için zaman , emek, konsantre, aklın, kalbin okuduğun Rüyada olması lazım...
benim gibi iki dünya arasında olursan ne kendime ne de sizlere bir faydam olamaz..!!
ben Hâl-Ene kendime gelemedim gelince inşaAllah
Rüyayı yorumlamaya devam edeceğim her şey nasip,Kısmet ve zamani gelince vuku bulur..

Dilim aciz kuvvetim yok,kelimeler yetersiz, nasıl desem bilmiyorum ;tek bildiğim Halâ kendime gelemedim...

Kaderin her şeyi güzeldir…yeter ki Sen Kaderinden ve Kaderin Sahibinden razı ol...

Her gün kendisini ziyarete gelen dervişe şeyhi der ki:
- “Her gün bana geleceğine bir gün kendine gel ..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hani bazen her şeyi doğru yaptığını bilirsin ve doğru yapmışsındır ama yine de içinde sanki bir şeyler yanlıştır hissine kapılırsın ya ...işte öyle bir ruh halinin huzursuzluğu var içimde ve kendime bir türlü gelemiyorum...
Allah sonumuzu hayr eylesin...amin.

duaa..

hiclik

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Rüya yorumları neden halen yapılmıyor...?
Bildiğiniz gibi yaz tatilimi,Ana vatanda ailem ,ve hasret olduğum ezan, mekan ve akdeniz ile hemhal oldum, derken özel,ailevi bir mesele yüzünden apar topar eve gelme durumunda kaldım....
bazen kelimeler yetmez yürektekini anlatmaya ..İşin içinden çıkamadığım durumlarda , Allah'a tevekül, dua eder Rabbimden hayırlısını dilersin...

Demem o ki Hâl-Ene kendime gelebilmiş değilim, zaten insan ,zaman-mekân değiştirince sinir merkez sistemi birden bir An-da adapte olamıyor..
Bedenen, Fiziken bir yere gidiyorsunuz ama Ruhen, alışkanlığın, uyku ,hayat düzeninizin adapte olabilmesi için biraz zamana ihtiyaç vardir...

Silkelenip kendime gelmek istiyorum. Yalnız nereye silkeleneceğimi bilmiyorum...
Foruma gelmeden önce kendime gelmem gerek ki foruma bir faydam olabilsin...

rüyalar çok karmaşık puzzle gibi uyarılardır..o puzzılı birleştirmek,O Rüyayı yorumlayabilmek için zaman , emek, konsantre, aklın, kalbin okuduğun Rüyada olması lazım...
benim gibi iki dünya arasında olursan ne kendime ne de sizlere bir faydam olamaz..!!
ben Hâl-Ene kendime gelemedim gelince inşaAllah
Rüyayı yorumlamaya devam edeceğim her şey nasip,Kısmet ve zamani gelince vuku bulur..

Dilim aciz kuvvetim yok,kelimeler yetersiz, nasıl desem bilmiyorum ;tek bildiğim Halâ kendime gelemedim...

Kaderin her şeyi güzeldir…yeter ki Sen Kaderinden ve Kaderin Sahibinden razı ol...

yanlış hatırlamıyorsam, üç gün önce çok önemli iki evliya ile manevi alemde rüya aracılığı ile görüşmemiz oldu sadece bu görüşmeyi yorumlatmak için bu siteye üye olmuştum hatta daha o gün işin ehli biri çıkar diye başka bir forumdan anlattım ancak sitenin admini, umarım kimseye yorumlatmamışsınızdır dedi ve konumu sildi ben de buraya geldim burada da aynı şey siz de haklısınız ancak Rabbim, ilminizin karşılığını verir:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün aleyküm hiclik ,Varlık ve Yokluk ile Hayır ve Şer Arasındaki dost..
Rüyayi ,konuyu O sitenin adminin, neden sildiğini anlamadım ama bildiğim vuku bulan her şeyin her olayın bir hikmeti, bir sebebi var biz bilemeyiz Allah cc. bilir..

ama ben de Hâl-Ene kendime gelemedim gelince inşaAllah
Rüyanı yorumlamak isterim,ama yine de her şey nasip,Kısmet ve zamani gelince vuku bulur..

Bu günahlarla tartarsa beni Rahman (Deyyân) / Kırılır arsa-i mahşerde arş-ı mizan..

Yâ Rabbî! Doğruyu bize doğru olarak göster ve ona uymağı bize nasip et ve yanlış, bozuk olan şeylerin yanlış olduklarını bize göster ve onlardan sakınmamızı nasip et! İnsanların en üstünü hurmetine bu duâmızı kabûl buyur!

hiclik

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Selamün aleyküm hiclik ,Varlık ve Yokluk ile Hayır ve Şer Arasındaki dost..
Rüyayi ,konuyu O sitenin adminin, neden sildiğini anlamadım ama bildiğim vuku bulan her şeyin her olayın bir hikmeti, bir sebebi var biz bilemeyiz Allah cc. bilir..

ama ben de Hâl-Ene kendime gelemedim gelince inşaAllah
Rüyanı yorumlamak isterim,ama yine de her şey nasip,Kısmet ve zamani gelince vuku bulur..

Bu günahlarla tartarsa beni Rahman (Deyyân) / Kırılır arsa-i mahşerde arş-ı mizan..

Yâ Rabbî! Doğruyu bize doğru olarak göster ve ona uymağı bize nasip et ve yanlış, bozuk olan şeylerin yanlış olduklarını bize göster ve onlardan sakınmamızı nasip et! İnsanların en üstünü hurmetine bu duâmızı kabûl buyur!

aleyküm selam
rüyayı anlattığım konuyu silmesinden maksadı şuymuş;
bazı rüyalar asla anlatılmaz ve yorumlatılmazmış uyandığımız zaman huzur ve dinginlik hissettiğimiz her rüya hayırlıymış endişeli mutsuz agresif uyandığımızda sıkıntılı rüya gördüğümüzde ise düşündüğümüzde de o rüyayı akar suya anlatıp rüyamla birlikte sıkıntımı da al götür dermişiz mutfakta çeşmeyi açıp söyleyebilirmişiz

kişinin dediği doğruysa ben zaten uyandığımda huzurluydum "anlatılmaz" rüyalar hangileridir? "manevi alemdeydim, neden anlatmayayım?" şeytan, evliya kılığına mı girdi? böyle bir şey mi var acaba :)

her ne tür haldeyseniz, Allah sizin hakkında ve çözümlediğiniz şey hakkında da hayırlısını versin Allah günahlarımızı affetsin herşeyi Allah bilir, ancak "bilmiyorsanız ehli zikire sorun" diye bir ayet var haşa kuran'da:"ehli zikir cevap verir, vermez" diye bir ayet yok yani rüya yorumlamak, tabir ilmi nasıl bir ilimdir bu? kaynakları neye dayanıyor? şeyh öyle demiş güzel demiş ancak tabir ilmine sahip değilim kendime nasıl geleyim? bu hangi manadadır?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
yenigunfxf.jpg

Selamün aleyküm , Rüya yorumları yapılmaya forumda açılmıştır bekliyenlere duyurulur...Milletimize ve Foruma gelip giden yolculara Hayırlı Olsun..! ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ Olsun...Allah akıl, fikir, idrak en İyi Sırdaşımız olan Allah cc ile hemhal etmek ve Kendimizle Hesaplaşmak, kendimiz ile yüzleşmeyi nasip etsin...

Sırtımı tek yasladığım ve gücümü ,ilmimi,bilgimi aldığım TEK 'imsin.Benim Rabbimsin.Çok şükür....
Bugün yeniliğin ve başlangıçın günü...Bugün yaşamımızda yepyeni, tertemiz bir sayfa açmaya ne dersiniz...Haydi BismiAllah..Bismillah... yücedir Allah .....ismini söyleyince güç ve kuvvet verir..

Üst Alt