Rüya tabiri(Acil yardım)

KalpKapısı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle Yüce Rabbimin Selamıyla Herkezi Selamlarım..Benim sıkıntım Şuydu..Benden 1 sınıf küçük bir Kız var.Gerçek hayatta onu seviyorum ve o da beni seviyor sanırım..Rüyamda hiç tanımadığım bir okulun sınıfındayız aynı sınıfta ve o benim 1 sıra yanımda oturuyour.Bazen bana bakıyor bazen bakmıyor gülüyor ve ya normal duruyor.Rüya biraz kısa sürdüğü için etkisinde fazla kalmadım.Ancak bu kızı daha öncede bir çok kez rüyamda gördüm.Sizce napmam gerekli bu rüyanın tabiri nedir?.Acaba gidip Selam verip Tanışmalımıyım ? Yoksa ondan mı beklemeliyim?Nolursunuz Acil yardım.hy..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli Aksamlar..
Sen uzattığın elini tutmayan ele mi dargınsın,
Yoksa Tutamayacak bir ele, elini uzattığın için kendine mi kızgınsın ?
yoksa Gönülden Gönüle Dertleşelim mekaninda
Rüya yorumu actiginiz icin Ekrem Adminimiz bu konuyu tasiyip hamalik yapacagi icin mi olacak KIZGIN...cddvb..dayi;.:
yanlis bolume acildigi icin yorumlarsam yine beni hasliyacak adminim...sırıtık.:,utngc..

"Duydum ki kapıma gelmiş tokmak olmadığı için kapıya vurmadan geri dönmüşsün.
Bilmez misin kalp kapısının tokmağa ihtiyacı yoktur; o ancak içeriden açılır...''KALP KAPISI...
Hz. Mevlâna

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamu aleyküm hayırlı günler hocam,
yoo haşlamak söz konusu değilde hocam ben bunun rüya olduğuna kanaat getiremedim,
yani buda daha önce açılan uydurma bir konuya benziyor.
bunlar sözde okula gidiyor okumaya çalışıyor ama akılları fikirleri aşkta meşkte dfrt..
Konu uydurma rüya olduğundan dolayı kilitlenip gizlenmiştir, daha sonra serdar hocam gerekeni yapar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
locksmith.gif

Selamu aleyküm hayırlı günler hocam,
yoo haşlamak söz konusu değilde hocam ben bunun rüya olduğuna kanaat getiremedim,
yani buda daha önce açılan uydurma bir konuya benziyor.
bunlar sözde okula gidiyor okumaya çalışıyor ama akılları fikirleri aşkta meşkte dfrt..
Konu uydurma rüya olduğundan dolayı kilitlenip gizlenmiştir, daha sonra serdar hocam gerekeni yapar

Adminim Hayirli aksamlar..Bu Konu uydurma rüya olduğundan dolayı kilitlenip nasil gizlenmiş ki sırıtık.:,cddvb..
de bu kardesimiz gorup, acip kendi ruyasini buraya yazmis..
galiba formumuza bir çilingircu cagirmanin zamani geldi de geciyormu mesela?:
tüüh:,xxzzl..sırıtık.:,

isterseniz bu kardesimizin ruyasini Ruyalar Alemine baybyy
ya Ruyalar bölumune tasiyabilirsiniz...dayi;.:
Bu sabah ufakligim Paşam ablasina bir şey sordu ablasi da
Paşa Gönlum bilir!! istedigimi yaparim Sen den mi izin alacam!!deyince bizim Yaramaz da demez mi..
Paşa Gönlun degil :imkansiz:.dfrt..
kendini gostererek Paşa bilir dedi...islikcalan ::komik..
ehh anasinin Oglu Cin gibi masallah...kavun kavuna baka baka olgunlasir..sırıtık.:,
iki Gözu iki musluk oglumun..:tüüh:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Adminim Hayirli aksamlar..Bu Konu uydurma rüya olduğundan dolayı kilitlenip nasil gizlenmiş ki sırıtık.:,cddvb..
de bu kardesimiz gorup, acip kendi ruyasini buraya yazmis..
galiba formumuza bir çilingircu cagirmanin zamani geldi de geciyormu mesela?:
tüüh:,xxzzl..sırıtık.:,

isterseniz bu kardesimizin ruyasini Ruyalar Alemine baybyy
ya Ruyalar bölumune tasiyabilirsiniz...dayi;.:
Bu sabah ufakligim Paşam ablasina bir şey sordu ablasi da
Paşa Gönlum bilir!! istedigimi yaparim Sen den mi izin alacam!!deyince bizim Yaramaz da demez mi..
Paşa Gönlun degil :imkansiz:.dfrt..
kendini gostererek Paşa bilir dedi...islikcalan ::komik..
ehh anasinin Oglu Cin gibi masallah...kavun kavuna baka baka olgunlasir..sırıtık.:,
iki Gözu iki musluk oglumun..:tüüh:,
Hayırlı akşamlar adminim, evet bu konu gizlenmişti lakin uydurma yani yaşadığı olayı rüya gibi yazdığı aciil dediği için konuyu istekler bölümüne taşıyıp aktifleştirmiştim,
diğer kardeşimizde rüyayı okuyunca sanırım cevap yazmak istemiş ama onuda rüya bölümüne çekiverdim :)

Bizde (taşrada) >elma dibine düşer< ve kavun kavuna baka baka değilde >üzüm üzüme baka baka kızarır< derlerçook kommiik
Maşallah allah bağışlasın, allah uzun ömürler versin.
annesi cin gibi paşa oğluda cin gibi maşallahcfbrvo
Ben şoförüm, benim çocuklarda şoför oldular, allahtan erkek değiller yoksa hapı yutmuştum, niyemi? niye olacak ehliyet alan illaki ya TIR, yada kamyon isterdfgtn

Üst Alt