• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüya da hindi.tavuk ve balik eti görmek

H

HARİKA

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda evime arkadaşlarım ziyarete gelmiş. Buz dolabını açıyorum 3 tane hindi eti bütün(yolunmuş), 2 tane filan tavuk eti bütün yolunmuş ve 2 tanede orta büyüklükte balık eti görüyorum. Bunları kim getirdi diye soruyorum, arkadaşlarım kendilerinin getirdiğini söylüyorlar. Sonra 2 balığı pişirmek için buzdolabından çıkarıyorum. Ama pişirdiğimi görmüyorum. Sonra arkadaşarımdan birinin bir bisikleti varmış, ona atlıyorum ve onunla geziyorum. Önce yokuşlu yollardan gidiyorum sonra düz geniş bir asfalta çıkıyorum. Asfalta çıktığım yerde bisikletin ellerin tutulduğu yerde olan 2-3 plastik süs (Küçük kare) eşyalarını kaybediyorum. ORADA ÖNCE BAZILARINI BULUYORUM SONRA YİNE DÜŞÜYORLAR.

GERÇEK HAYATTA İSE YENİ ANNEMİ KAYBETTİM VE EŞİM CENAZE DÖNÜŞÜ KAZA YAPTI, ALLAH'TAN KENDİSİNE BİR ŞEY OLMADI ANCAK ARABA HURDAYA ÇIKTI. EVLİYİM VE İKİ KIZIM VAR.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum..
Başıniz sağolsun..Allah kalanlara sabır versin ..Merhumenin mekani cennet olsun ins.
Ahh kardesim desenize en buyuk dostunuzu kaybetmissiniz..
ins. sag iken evladlik vazifenizi HAKKI ile yerine getirdi iseniz ne mutlu size amma vellakin eger esiniz ve anneniz arasinda
bocalayip her kesi kendi yerinde ve makaminda hurmette kusur etti iseniz artik isiniz vicdaniniz ile yuzlesmeye kalmistir diyelim..
Kazanma kusaginda kaybedenlerden olmamak dilegi ve duasi ile..

"Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras, ilim gibi şeref olmaz. "
Hz. Ali ra.

Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..
Rüyada hindi ve tavuk eti görmek iyidir, makbul rüyalar arasında yer alır.
lakin kucuk Balik eti dert. keder,gam..buyuk balik eti ise mal, mulk ile tabir edilir Allahu alem.. sizin gordugunuz balik orta büyüklükte..
o zaman gam ve keder ile mal varligina tabir edilir.. Rabbim en iyisini bilendir..

'Hakk şerleri hayr eyler, Zann etme ki gayr eyler,
Ârif onu seyr eyler...
Mevlâ görelim neyler, Neylerse güzel eyler.
Deme! Bu niçin böyle,
Yerincedir ol öyle, Bak sonuna sabr eyle,
Mevlâ görelim neyler, Neylerse güzel eyler.'

Selamet ile Hayra kalin.. her daim adil ve adaletli olun muhakak ki Rabbim adil olanlari sever ve Yardimcisidir...
Çakil taslarini güzellestiren sey; çekiç darbeleri degil, suyun oksayisidir.
UNUTMAYIN kardesim..

H

Harika

Kayıtsız
Misafir
Teşekkür

Aleyküm Selam Gönül Sızım,

Rüyamı yorumladığınız için çok çok teşekkür ederim. Türkiye'den sevgilerimi gönderiyorum sana. Allah seninde yolunu açık etsin. Selamlar.

Üst Alt