Resmi medyum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Medyum Hoca, En iyi Medyum, nefesi kuvvetli hoca, büyü bozma, resmi medyumlar

Selamün aleyküm,
Evet kardeşim, gelecekten haber almak, yarın ne olacağını bilmek, kiminle evleneceğini öğrenmek ya da hayatının gerçekleriyle yüzleşmek mi istiyorsun?

Bedensiz varlıklarla irtibata geçmek veya kara büyü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü veya suya baktırmak ve muska yaptırmak istiyorsan, gerçekten sıkıntı içinde ve zor durumda olmalısın. Dikkat et, medyumda, üfürükçüde, büyücüde, falcıda çare aramaya devam edersen, ya hayal kırıklığına uğrayacak, ya maddi manevi olarak aldatılacak, sömürülecek, gelecekten haber verdiğini veya geleceği bildiğini söyleyenlerin oyuncağı haline geleceksin.

Yolunun buraya düşmesi belki senin için bir kurtuluş olacaktır. Yazıyı okumaya devam et.

“Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır. Başkası onu bilemez.”
(En’am, 6:59)

“De ki: Allah’tan başka ne göklerde, ne de yerde hiç kimse gaybı bilemez.”
(Neml, 27:65)

“De ki: Ben size, Allah’ın hazineleri benim yanımdadır veya ‘Ben gaybı bilirim’ demiyorum. Ben ancak bana vahyolunana uyarım.”
(En’am, 6:50)

Değerli kardeşim, Allah c.c bizi yukarıdaki ayetleriyle uyarıyor. Gaybı (bilinmeyeni, görünmeyeni) sadece ben bilirim diyor. Rabbimiz bize bunu bildirdiği halde, biz müslüman olarak gaybı bildiğini idda edenlere ve bunu para karşılığı yapanlara nasıl inanırız? Rabbimizin bize sözünü, bize uyarısını nasıl görmezden geliriz? Bizi yaratana nasıl sırt çeviririz?

Denize düşen yılana sarılır derler. Bizler insanız bir çok konuda zayıfız. Geleceği bilemeyiz, geleceği bilmiş olsak imtihan perdesi kalkardı. Bir insan öleceği günü bilseydi yaşayabilirmiydi? Ya da hayatı boyunca başına gelecek felaketleri ve sıkıntıları bilse?

Zor ve sıkıntılı dönemlerimizde sıkıntılarımızı hafiflermek için arayışlara gireriz. Bu arayışlar bizi tuzaklarla dolu olan sanal alemin kucağına itebilir. İşte bu noktada çok dikkatli olalım inşAllah. Çareyi medyumda, üfürükçüde, falcıda aramayalım. Düşünün bir kere o da sizin gibi bir insan, sizin sıkıntınızı nasıl giderebilir. Bu gibi para tuzaklarına düşmeyelim, kendimiz sömürtmeyelim.

Değerli kardeşim sıkıntının tek çaresi Allah c.c da dır. En kısa yoldan sıkıntını ona anlat ve ondan yardım dile. O senden para istemiyor, bedel istemiyor, seni yanıltmaz, seni kandırmaz, seni aldatmaz. Çünkü seni O yarattı, seni senden çok seviyor. Derdinin tek çaresi Allah c.c de dir.

Derdinin tek çaresi Allah'ın yanındadır. Bunu bildiğin halde yalan olana, dolan olana, kandırana, paranı alana mı inanacaksın? Medyuma, üfürükçüye daha çok mu inanıyorsun? Yol yakınken bu arayıştan vazgeçmen senin faydana olacak. Ruhun huzur bulacak. Tuzağa düşmeden önce son uyarıları okudun. İslamın, imanın Kuran'ın gereğini yap. Kanma, kandırma, Aldatma, aldatanların yanında olma, aldatılma.

Medyumluk, falcılık, kahinlik v.s gibi şeylerin kaynağı batıldır. Yani hiç bir doğru ve inanılır tarafı yoktur. Böyle şeylerle, aklını, kalbini, imanını tehlikeye atma. Sana uydurma bilgi verenlerin kendilerine faydaları yok. Höd desen aklı şaşar! Rabbim yeryüzünü biraz sallayacak olsa o da her insan gibi kaçacak delik arar. Kendi derdine düşer. Nerde kaldı senin derdine derman olsun. Senin içinde bulunduğun hassas durumun suistimale çok açıktır. Kim ne derse inanacak, kim ne telkin ederse kanacak durumdasın. Bütün bilgiler Rabbinin yanındadır. O na inan ve O na güven. O na dua et O na Yakar. Kadere olan inancını sağlam tut. Sabır ve tevekkülle Rabbine yönel. İnsanlardan değil Rabbinden yardım iste. Vesselam.

Derdini birde bize anlat, belki bir mümin kardeşinden sıkıntını hafifletecek bir haber alırsın, belki bir tavsiye bir fikir veren olur. Belki de hayatını değiştirecek bir ayet veya bir hadis öğrenirisin kim bilir? Derdine çareyi önce islam üzere ara. Şimdi "Cevap yaz" butonuna bas ve derdini yazmayı dene, İnşallah_u Teala belki bir derman bulursun!

Gayb ile ilgili bazı ayetler.
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

(Allah "Ey Adem, bunları onlara isimleriyle haber ver" dedi. O, bunları onlara isimleriyle haber verince de dedi ki: "Size demedim mi, göklerin ve yerin gaybını gerçekten ben bilirim, gizli tuttuklarınızı ve açığa vurduklarınızı da ben bilirim." (BAKARA SURESİ / 33)

De ki: "Size Allah'ın hazineleri yanımdadır demiyorum, gaybı da bilmiyorum ve ben size bir meleğim de demiyorum. Ben, bana vahyedilenden başkasına uymam." De ki: "Kör olanla, gören bir olur mu? Yine de düşünmeyecek misiniz?" (EN'AM SURESİ / 50)

Gaybın anahtarları O'nun katındadır, O'ndan başka hiç kimse gaybı bilmez. Karada ve denizde olanların tümünü O bilir, O, bilmeksizin bir yaprak dahi düşmez; yerin karanlıklarındaki bir tane, yaş ve kuru dışta olmamak üzere hepsi (ve her şey) apaçık bir kitaptadır. (EN'AM SURESİ / 59)

De ki: "Allah'ın dilemesi dışında kendim için yarardan ve zarardan (hiç bir şeye) malik değilim. Eğer gaybı bilebilseydim muhakkak hayırdan yaptıklarımı arttırırdım ve bana bir kötülük dokunmazdı. Ben, iman eden bir topluluk için, bir uyarıcı ve bir müjde vericiden başkası değilim." (A'RAF SURESİ / 188)

Onlara geri döndüğünüzde size özür belirttiler. De ki: "Özür belirtmeyiniz, size kesin olarak inanmıyoruz. Allah bize, durumunuzu haber vermiştir. Yaptıklarınızı Allah görecektir, O'nun elçisi de. Sonra gaybı da, müşahede edilebileni de bilen'e döndürüleceksiniz ve O, yaptıklarınızı size haber verecektir." (TEVBE SURESİ / 94)

Bir de derler ki: "Rabbinden üzerine bir ayet (mucize) indirilse ya!.." De ki: "Gayb yalnızca Allah'ındır, siz bekleyedurun; ben de sizlerle birlikte bekleyenlerdenim." (YUNUS SURESİ / 20)

Göklerin ve yerin gaybı Allah'ındır, bütün işler O'na döndürülür; öyleyse O'na kulluk edin ve O'na tevekkül edin. Senin Rabbin yaptıklarınızdan habersiz değildir. (HUD SURESİ / 123)

Göklerin ve yerin gaybı Allah'a aittir. (Kıyamet) Saatin(in) emri de yalnızca (süratli) göz açıp kapama gibidir veya daha yakındır. Şüphesiz, Allah her şeye güç yetirendir. (NAHL SURESİ / 77)

De ki: "Ne kadar kaldıklarını Allah daha iyi bilir. Göklerin ve yerin gaybı O'nundur. O, ne güzel görmekte ve ne güzel işitmektedir. O'nun dışında onların bir velisi yoktur. Kendi hükmünde hiç kimseyi ortak kılmaz." (KEHF SURESİ / 26)

De ki: "Göklerde ve yerde gaybı Allah'tan başka kimse bilmez. Onlar ne zaman dirileceklerinin şuuruna varmıyorlar." (NEML SURESİ / 65)

İnkâr edenler, dediler ki: "Kıyamet-saati bize gelmez." De ki: "Hayır, gaybı bilen Rabbime andolsun, o muhakkak size gelecektir. Göklerde ve yerde zerre ağırlığınca hiç bir şey O'ndan uzak (saklı) kalmaz. Bundan daha küçük olanı da, daha büyük olanı da, istisnasız, mutlaka apaçık bir kitapta (yazılı)dır." (SEBE' SURESİ / 3)

Şüphesiz Allah, göklerin ve yerin gaybını bilendir. Gerçek şu ki O, sinelerin özünde (saklı) olanı bilir. (FATIR SURESİ / 38)

Sen ancak, zikre (Kur'an'a) uyan ve gayb ile Rahman olan (Allah')a (karşı) içi titreyerek korku duyan kimseyi uyarırsın. İşte böylesini, bir bağışlanma ve üstün bir ecirle müjdele. (YASİN SURESİ / 11)

Şüphesiz Allah, göklerin ve yerin gaybını bilir. Allah, yaptıklarınızı görendir. (HUCURAT SURESİ / 18)

Yoksa gayb (bilgisi) onların katında mıdır, böylece yazıp-duruyorlar? (TUR SURESİ / 41)

Gaybın ilmi onun yanında da o mu görüyor? (NECM SURESİ / 35)

O, gaybı bilendir. Kendi gaybını (görülmez bilgi hazinesini) kimseye açık tutmaz (ona muttali kılmaz.) (CİN SURESİ / 26)

Nasipten öte

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm;
Çok değil en fazla 1 ay kadar önce dua eden bir kişi var demişlerdi bende yanıma ablamı alarak gittim. Sonrasında neler olduğunu sordu bana. Bende başımdan geçenleri kısaca anlattım. (ağustos ayında nişanım oldu yani 6 ay kadar önce, sonrasında düğün tarihimiz bile belliyken biz sebepsiz kavga eder olduk. Ortada bişey yoktu ama en çok sorun annesinin çok karışması durumu olduğunu anladım. Yani öyle ki hergün konuşuyorduk. iki gün aramayinca oğlunu kışkırtıyordu. Tabi sonunda bu bayağı sorun haline geldi aramızda. Kavgalar,ayrılıklar falan..)

Neyse ki bu kişi gözümün önüne avucunu açtı elime bak dedi bir yarım dk falan sürdü bu. Sonra da bana dediği şunlardı;
Nişanlına soğutma büyüsü yapmışlar onu unut dedi. Yapan kisileri de tarif etti.. Böyle birseyi kim neden yapar ki aklim almadi :(( Ve bana da 4-5 sene önce bir piknikte umumi ihtiyaç giderirken musallat olmuşlar dedi. O zamandan beri isleriniz duzelmemis dedi. Ürktüm araştırdım ve davranışlarım tam da öyleydi. Şimdi korkuyorum dualara sığınıyorum ama aklım karmakarışık bilgilerinizi almak istiyorum. Yardıma ihtiyaç duyduğum kötü zamanlar geçiriyorum geceleri uyku yok. Uyanmak istememe gibi haller.. Hayattan beklentisi kalmamış gibi yaşıyor mu yaşamıyor mu belli olmayan hallerdeyim. Bilmem gereken varsa herkesten fikir almak istiyorum Lütfen. .

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam kardeşim Iman herşey den Akildan Kalpten üstündür.
Kurani Kerim oku aklından bu düşünceleri çıkartirsan faydası olur inşallah

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam kardeşim İslamda büyü Vardır ama yanlıştır. Büyü yapmak İslamiyet’e aykırıdır.
Güç Allah’ın elindedir. Büyü sihir başkalarının aleyhine yapılan bir şeydir.
İnsanlar buna tevessül etmemelidir. İki tane affedilmeyen günah vardır. Birisi Allah’a inkar, öbürü de kul hakkıdır. Büyü yaptırmak her ikisine de giriyor. Başka güçleri tanıma oluyor. Affedilmeyecek günah oluyor. Büyüyü bozmak için yapılan da büyüdür. Bunlara bulaşmamak en iyisidir.

Sihir eski tabiriyle gizli ilimler diye hitap ediliyor. İnsanların aldatılmasına kandırılmasına şarlatanlığa müsait bir kapı.
Büyü, hedef kitlenin bilmediği yöntemlerle olağanüstü güce sahip olduğu izlenimini vererek insanları etkileyip çıkar sağlamaya yönelik söz ve uygulamalardır.

Büyü Var mıdır..?

Nasipten öte

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tekrardan iyi geceler;
Tesekkurler yorumlarınız icin..zaten beni korkutan da büyünün olduğunu bilmem ve bunun etkisinde kalmam..Bi cami hocasına gidip okusam da bu büyü yaptırmış gibi mi olur acaba?Kendim de dua ediyorum Rabbime sığınıyorum başka kimim var ki zaten ama durumum hiç iyiye gitmiyor nasıl kurtulurum bu içinde bulunduğum durumdan..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Nasipten ötesi yok... kendinize biraz zaman verin!!enkazdan daha yeni çıktınız ..Üzgün ,umutsuz belki de biraz da kırgınsın. Hakkındır. Ama sakın bunalıma girme çünkü değmez!
acele etme. Önce biraz kendinle kal. Ne istediğine karar ver! Acını yaşamadan, eski sevgilini unutmadan yeni bir ilişkiye başlarsan hem karşındakini hem de kendini boşu boşuna üzersin. Sabırlı ol. Doğru zaman geldiğinde anlayacaksın...

Şu anda öyle hissetmiyor olabilirsin ama bu ayrılık sana çok iyi gelecek. Bu acılardan güçlenerek ve yepyeni biri olarak çıkacaksın.
Kendine biraz zaman tanı. Ani kararlar verme. Bu ayrılığı bir avantaja çevir ve hayatını şekle sok. Sen mutlu ve meşgul oldukça yeni aşklar kendiliğinden gelecek!

kendinize, kalbinize biraz zaman verin Ya Hu...
her şeyin bir vakti, zamanı vardır. O zaman geldiğinde, sebepler devreye girer ve istenen durum hasıl olur........

LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM!
bunu cokca okuyun..Sıkıntıya Düştüysen Tekrarla ..Kimsen olmasadaRABBİN yanında...
Allah ım güç kuvvet ver bana...Senin gücün bana yeter..amin

The_Revenge_Day

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hocaya para vermek

Bir akrabamla telefonda konusurken, islerim rast gitmiyor is kurdum olmadi, evlenmek istedim olmadi o da biliyordu bu durumlari. Bana cemaatten hoca var dedi, fabrikasi varmis kapatmasini soylemis basindaki hocasi dedi, ilme insanlara yardima yönelmesini soylemis dedi, ucret karsiligi yardimci oluyormus, resmini atiyormussun bakiyomus vs. Bende bi atayim dedim neyse uzatmiyim attim bakti, sonra iste soyle olmus boyle olmus dedi, seans seans gelmeniz lazim her seans 100 tl dedi toplam ne olacak dedim, gidecegimden değil merak ettim 500-600 tl bulur dedi. Kuzenim sadece temsili bi ucret aliyor demisti. Sonra benden bakma parasi istedi, hesabina 50 tl bu parayi gonderesim yok ama bir seyler musallat eder mi, hakkina girermiyim acaba bilemedim gonderip kurtulayım mı?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bir akrabamla telefonda konusurken, islerim rast gitmiyor is kurdum olmadi, evlenmek istedim olmadi o da biliyordu bu durumlari. Bana cemaatten hoca var dedi, fabrikasi varmis kapatmasini soylemis basindaki hocasi dedi, ilme insanlara yardima yönelmesini soylemis dedi, ucret karsiligi yardimci oluyormus, resmini atiyormussun bakiyomus vs. Bende bi atayim dedim neyse uzatmiyim attim bakti, sonra iste soyle olmus boyle olmus dedi, seans seans gelmeniz lazim her seans 100 tl dedi toplam ne olacak dedim, gidecegimden değil merak ettim 500-600 tl bulur dedi. Kuzenim sadece temsili bi ucret aliyor demisti. Sonra benden bakma parasi istedi, hesabina 50 tl bu parayi gonderesim yok ama bir seyler musallat eder mi, hakkina girermiyim acaba bilemedim gonderip kurtulayım mı?
Başka işin yokmu senin kardeşim! Yukarıdaki yazıyı okumadın mı!

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm herkeslere. Bu başlık bana bugün öyle yardım ettiki anlatamam. Bu siteye üye olmamın tesadüften çok daha öte birşey olduğunu bugün birkez daha anladım. Bir hafta önce annemin bir tanıdığıyla tanıştım. Kadın annemin arkadaşı bende o gün oturup sohbet etme fırsatı buldum. Benim iş hayatımla alakalı sıkıntım var, annem de öncesinde anlatmıştı ona. O gün yine konuştuk bir türlü iş hayatımda yüzümün gülmediğini söyledim, o da bana bir aileden bahsetti, peygamber soyundan geliyorlar gel sende dualarını al dedi bana. Bende kararsız kalmıştım hergün yatmadan Allahım hayırlı değilse gideceğim bu yer bana bir işaret göster, gösterde bu ayaklarım o eve gitmesin diye dua edip yattım. Bugunde gideceğim saate kadar kararsızdım ta ki bir anda nasıl olduğunu bile anlamadım telefonum elimdeyken kendimi bu sitede gördüm ve bu başlığı okudum. Okudum ve tamam dedim Allahım sana çok şükür bana o işareti yola çıkmadan burda gösterdin. Sonradan oturup yine düşününce tamam karşına çıkanlardan tanıdıklardan dua istersinde kalkıp bilmediğin bir eve tanımadığın insanlardan sırf dua istemeye gitmekte ne oluyor. Bilemem belki gerçekten de çok çok iyi ve gerçektende belki peygamber soyundan geliyorlardır Allah bilir lakin seccademdeyken dua ederken Allah ile aramda duvar mı var ki et duanı,Yaradan demiş ya sana dua ederek benden isteyin diye daha ne istersin sen beee ey cahil kul, et duanı sabret, olunca şükret otur, olmuyorsa da vardır bir hayır de yine şükret eyyy cahil bennnnn. Çok şükür gitmedim, gitmediğim içinde içimde çok güzel bir duygu belirdi anlatamam. Şükür yolumu buraya düşüren Yaradana. Allahım bizleri yolundan şaşırtmasın.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm Selam,
Amin kardeşim, Allah ayaklarımızı dinin üzerinden kaydırmasın, bizleri doğru yolundan ayırmasın inşallah..
Farkında mısın kardeşim?
Şeytan bizim hep zayıf anımızı kollayıp, yakalıyor! sen şimdi bu iş mevzusuna kafayı takmışsın ya! bi nevi farkında olmadan şeytana zemin hazırlıyorsun!
Aman dikkat! Allah kelamını, zikrini dilinden düşürme kardeşim! Devamlı zikir halinde ol ki, şeytan aklına uyduruk fikirler ve kalbine de yersiz umutlar koymasın!

Aklına böyle çelişkide kaldığın düşünceler geldiğinde hemen efendimizin sözünü hatırla!!!!

Peygamber Efendimiz (s.a.v) VEDA HUTBESİ'nde buyurdu ki;

“Size iki şey bırakıyorum. (Bunlara tutunursanız) asla delalete düşmezsiniz: Allah’ın kitabı ve sünnetim.
Bu ikisi (kıyamette) havza kadar ayrılmadan beraberce geleceklerdir.”(Hâkim,1/93).

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Güzel telkinlerin ve uyarıların için Allah razı olsun senden Abıhayat. Gerçektende yazdıklarınla içime dokunan bir samimiyetin var. Sesini duymadığım görmediğim halde kalbinin içtenliğini güzelliğini hissettiriyorsun. İnşallah ailen olsun hayat arkadaşın olsun etrafındakiler kıymetini bilen kişilerdir. Burda tanımadığın onca kişinin sıkıntısına ortak olmaya çalışman bile nekadar değerli bi davranış bir bilsen. Allah izin verdiği sürece dualarımdasın işallah. Rabbim hezaman seninle olsun...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah senden de razı olsun güzel kardeşim, inşallah rabbim senin de sıkıntılarını gidersin, dualarını kabul etsin...
Dualarda buluşmak ümidiyle, Allaha c.c. emanet ol...

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Şimdilerde bir de bu çıktı değil mi medyum bir de resmi olursa ne iyi olur değil mi? Bu nedir anlamıyorum bunlar insanları kandırıp sömürüyorlar günah olduğunu söylemeye gerek bile yok. Allah'tan değilde bunlar medet umanların vay haline tövbe haşa Allah'ın vermediğini bu insanlar mı verecek büyücülerin adı medyum oldu vay arkadaş ya :)

Onlardan medet bekleyinceye kadar bu yola gidenler için söylüyorum, otur namazlarını kıl Allah'a tevekkül et duanı et Allah'tan hayırlısını dileyerek iste hayırlıysa verecektir. Sen istemeyi bilme ondan sonra Allah vermedi diye böyle büyücülere itibar et tabi o büyünün de sonu nasıl biter Allah bilir.

Allah iman itikat istikamet hidayet versin bu insanlara da bu insanlara itibar edenlere de.

Üst Alt