Recep tayyip erdoğan yeni cumhurbaşkanımız

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
cbaskanitayyip.jpg

VATANIMIZA, MİLLETİMİZE ÜMMETE HAYIRLI, UĞURLU MÜBAREK OLSUN. ÂMÎNN..
duaa..

'Nur-u Secde..

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlısı olsun, yolu açık olsun, köşk onu bekliyor.. :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Hayırlı olsun İnşAllah... Tayyib'in rüzgarı çatıyı uçuracak... Çatı aday bu işe üzülecek birazcık... Şimdilerde muhalefet o düğün senin, bu toplantı benim, orada açılış, burada kapanış derken çatı adayı gezdirip duruyorlar...

cumhurbaskani.jpg

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
12.CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN..HAYIRLI OLSUN...
Yeni cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vatana millete,Ümmete hayırlı ,mübarek ve bereketli olsun .Ben Onun Cumhurbaşkanı olacağını aylar Aylar önce yazmıştım...
ALLAH cc.ONU İÇ VE DIŞ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN ALLAH YONU AÇIK ETSİN!

Muhtar bile olamaz dediler ve 12. Cumhurbaşkanı oldu ...Nerden nereye Heyy..gidi Dünya Heyy.
Allah istemedikçe siz isteyemezsiniz ! ...

Cumhurbaşkanımız kefenini her zaman koltuğunun altında taşımaktadır. O korkusuz, o inaçlı, o imanlı , o fazilet timsali insanın yanında "Yeni Türkiye yolunda" ayaklarına dikenler batsada umursamayacak bu kutlu davada, bu kutlu yolda aziz milletine hizmet yolunda koşacak, bıkmadan, usanmadan hakkın ve mazlumun yanında yer alacak, bir insan!!
Bizi utandirma!!Cumhurbaşkanım!!vebali,şimdi Sorumluluğun çok büyüktür..UNUTMA...

Ülkemizde bütün dikenli bahçeler, gül bahçesine dönsün, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN(RTE) ın yolu açık olsun , Allah (c.c) yar ve yardımcısı olsun.

duaa..

Üst Alt