Paylasimlara ait tarih bilgisi

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamu Aleykum,

Oncelikle bu siteye emegi gecen tum admin ve yonetici hocalarimdan Allah (c.c) razi olsun, emeginize saglik. Sitenin icerigi ve indexlemesi cok guzel ve incelikle hazirlanmis. Fakat, dikkatimi ceken bir durum var. Sitede, son 4 hafta icinde yapilan paylasimlara ait tarih bilgisi mevcut fakat 4 hafta oncesine ait paylasimlarin tarih bilgisi yok. Bunun ozel bir sebebi var mi? Nacizane onerim, tabi eger mumkunse, paylasimlarin tarih bilgileri eklenebilir mi? Cok tesekkur ederim.

:elinizesaglik:.

Hayirli geceler.acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
aleyküm selam kardeşim merak ettiğiniz konuyu bende merak ettim ve serdar hocamıza sordum ,ilginç::.
aldığım cevap, ozaman söylemişti ama aradan çok zaman geçtiği için unuttumutngc..
hocamız özel işlerinden dolayı forumdan biraz uzak kaldı döndüğünde tekrarbbnn.. sorarız inş.:tamam:.
aslında önemli olan konunun açıldığı tarih değilki,xxzzl.. önemli olan konunun içeriği, bence:)

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamu Aleykum hocam,

Kesinlikle haklisiniz konunun icerigi cok daha onemli, bazi paylasimlarda keske tarih olsaymis iyimis diye dusundugum oldu, bu nedenle sormak istedim sadece. Biraz duzen merakimdan da kaynaklaniyor olabilir utngc..

Hayirli gunler.duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm, önünüzdeki sehpada iki dergi olduğunu düşünün, dergilerden birsi eski tarihli diğeri yeni, her iki dergininde içerikleri aynı olsun. Otamatik olarak yeni dergiye yönelirsiniz. İnsanlar yazının tarihine baktıklarında mesela 2008 tarihli bir yazının güncel olmadığını düşünür, sanki içindeki bilgiler eski olduğu için doğru değilmiş hissine kapılır. Halbuki islami bilgilerin çoğu değişmez kanunlardır.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum hocam,

"...islami bilgilerin çoğu değişmez kanunlardır" boyle oldugu konusunda hic suphemiz yok elhemdurlillah.
Bu acidan hic bakmamistim gghhn.. oldukca ince dusunulmus bir karar ilginç::.

Hayirli aksamlar.

Üst Alt