Paris Katliamı!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
1447488041-kan.jpg

Fransa'daki Maç Sonrası Korku Ve Panik..ehh Etme bulma dünyası.Ne ekersen onu biçersin.Senin bir adalet anlayışın varsa,ALLAH'ın da bir adaleti var..
müslümanlara değmeden ,suçu bize atmadan birbirinizi yiyin......
Siz hiç profil fotoğrafını Türk bayrağı yapan Fransız gördünüz mü? (Pascal Nouma hariç)

Sene 1945 Fransa BİR GÜNDE 45.000 bin den fazla
Cezayirli İnsani katletti,Tek suçları müslüman olmaktı !MÜSLÜMANLAR BUNU UNUTMADI..
Bu saldırının hesabını on binlerce masum müslümanın kanını akıtarak soracaklar.
Biliyorum KABAK YİNE BİZİM BAŞIMIZA PATLAYACAK HER ZAMAN GİBİ Oyun büyük Allah sonumuzu hayretsin...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Bundan sonra neler yaşayacağız :( çok karışacak ortalık :( Allah sonumuzu hayırlı kilsin :(

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
BBn1Pba.img

Biliyordum hemen Müslümarı ,İslamı suçlayacaklarını Bu saldırının hesabını on binlerce masum müslümanın kanını akıtarak soracaklar.
ilk dakikadan itibaren batı sosyal medyasında islam karşıtı söylemler eksik olmuyor.
Adeta eylemi yapmadan kimin yaptığını bilyorlar.
Bu eylemi kim yapmış olursa olsun, Batıdaki islam karşıtı söylemleri hatta eylemleri arttıracaktır.Batıda islamın önünü kesmek ve soğutmak ancak bu tür eylemlerle mümkün olabilir........
Biliyorum KABAK YİNE BİZİM BAŞIMIZA PATLAYACAK HER ZAMAN GİBİ Oyun büyük Allah sonumuzu hayretsin...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Avm lere bir süre kimse gitmesin ! :(

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
''Allah'ın sopası yok''sözünü duymuşsunuzdur.Bu ülkeler gizliden gizliye örgütleri teşkilatlandırıp ,adlarını da müslüman kimlikle süsleyip ortalık karıştırır iken Allah cc'ün planlarını hiç hesaba katmıyorlar malesef ve bumerang usülü yaptıkları dolaşıp kendilerini vuracağını hiç akıl edemediler.MEN DAKKA DUKKA Türkçe karşılığı bizim ''ne ekersen onu biçersin''sözümüze denk geliyor. Ha bir de Yahudi atasözü ile yaşayan (''bana dokunmayan yılan bin yaşasın'')art niyetliler Allah cc bildirdiği ilahi adaletini akıllarınca yok saymaya devam ettikleri sürece bence bu devasal büyüklüklere ulaşarak onlara geri dönecek, bu kadar masum kanının hakkı kendi ektikleri ile ve kendi elleri ile biçilecek.....
Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az......

tozduman

Moderatör
Moderatör
CİA = İŞİD !
Yurt dışında camiler kapatılmayâ başlandı bile.. Allah gurbetçi müslümanlarin yardımcısı olsun.
Altın ve dolar aralıkta tekrar zirve haberini okuyunca " türkiyeye nasıl bir dönem bekliyor "
İşsizlik!
Terör olayları !
BOP proje baskısı !
Suriyeliler..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Quema_de_Iglesias.jpg

mosque-fire-20151115.jpg

Biliyordum hemen Müslümarı ,İslamı suçlayacaklarını Bu saldırının hesabını on binlerce masum müslümanın kanını akıtarak soracaklarını...
Amerika'daki ve burada Kuzey Amerika'daki Camilerimizi yakıyorlar ve yarın Cuma ,Cuma namazında ki cemaate saldırı tehditleri savruyorlar.......
Bizim Allah'dan başka kimseden korkumuz yok..insan sadece bir kere ölür ama onlar her gün korkudan bin defa ölüyorlar...
Müslüman hanımlar sokaklarda rencide ediliyor....
Allah cc. Yar ve Yardımcımız Olsun..

Hasbunallâhu ve ni'mel vekîl" "ALLAH BİZE YETER; O NE GÜZEL VEKİLDİR"

Lâ havle velâ kuvvete illâ billâh..
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"
"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

Ne olursa olsun Doğruluk,Hak ,iman ve islam dan ayrılma!
Hak islam,Musa'nın asası gibidir,yalan da Firavun'un sihirbazları...
Hak ortaya çıkınca bütün yalanları yutar...
HAYIRLI CUMA'LAR...

Üst Alt