Özgecan Aslan kardeşimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyoruz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
10991225_924306730935776_4845015083012990854_n.jpg

Özgecan Aslan kardeşimize Cenabı Allah’tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere Aziz Milletimize başsağlığı diliyorum. Suçluların bir an önce adalet önünde hesap vererek, vicdanlardaki insanlık isyanının da sükût bulacağını ümit ediyorum.

Maalesef bazen dünyada öyle çirkinlikler,öyle adaletsizlikler görüyoruz ki, karşılığında ne yaparsak yapalım yetersiz kalır diyoruz. İşte bu tarz durumlarda ahiret inancım daha da artıyor. Çünkü bu tarz olayların cezası ebedi olmalı diyorum.
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM …

bir insan daha mazlum olarak öldürüldü..........
Bu olaydan ibret almalıyız!Bütün bunlar islamdan uzaklaştığımızın delilidir!
Allah cc. biz insanları bir şekilde imtihan ediyor!
Hepimizi Hak'ka yönelen,Hak'kı ve Hakikatı söyleyen kullardan eylesin....!!

duaa..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Amin ecmain. Adalet inşallah yerini bulacak :(

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Amin Allah(c.c) rahmet eylesin gencecik bir fidan daha soldu. Bu dünya'da böyleleri için kanunlar önünde gereken adaletin olacağını bende düşünmüyorum. Ama ilahi adalette ahirette illa ki adalet yerini bulacaktır. Allah(c.c) kimseye evlat acısı vermesin özellikle de böyle vahşice bir acı. Allah(c.c) ailesine sabır versin gerçekten çok zor.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Kim zerre kadar iyilikte yapsa kötülükte yapsa karşılığını bulur keşke bu dünyadada etkili cezalar verilse caydırıcı olur en azından

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Evlatlar kolay yetiştirilmiyor. İnançlar ne olursa olsun, insanların "can"ları masumdur. Masum insanları öldürmenin ırkı da, toprağı da yoktur. Ha Amerika'da masum insanlar katledilmiş, ha Türkiye'de, ha Filistin'de, birinin diğerinden farkı yoktur.
İnsanların masumiyetlerine saygılı olanlara selam olsun.
Onlar dünyayı bizlere yaşanabilir kılıyorlar.
Dua ile.

Üst Alt