Olsanda olur, Olmasanda..!

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Artık tamamen gitmem gerekiyor hayatından. Ara sıra hal hatır sormalar olmadan, selamlaşmadan... Hakkını vererek gidiyorum senden.
Bana verdiğin en güzel mutluluklar için teşekkür ederim şimdiden...*
Sevmedim diyemem. Ben seni bu hayattaki her şeyden çok sevdim. Bu yüzden seni unutmam mümkün değil. Öyle bir yarasın ki bende izin hiç geçmiyor ama sızlatmıyorsun da... Artık kimde istiyorsan onda kabuk bağla.
Ona gül, ona ağla...
Sen beni artık acıtmıyorsun!
Bundan sonra kanatsan ne olur, ağlatsan ne olur...
Yani artık olmasan da olur...""

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Şu saatten sonra olsanda olur olmasanda ,gelsende olur gelmesende ,inan Umurumda bile değilsin...! Sen de artık herkes gibisin olsanda olur olmasanda.
İçimdeki beni,sevgimi sen öldürdün DOSTLAR SAĞOLSUN ..

"Yaprak sıkılmıştı ağaçtan, bahane idi sonbahar. "....

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnsan öyle bir hale geliyor ki bazen; olsan da olur, olmasan da! diye bağırıp çağırası geliyor...
Yüreğine sağlık kardeşim, yani ben de diyorum;
Ben senden önce de yaşıyordum, senden sonra da yaşarım!...

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aynen öyle dünyanın sonu değil sonuçta.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Kahraman Tazeoğlu...

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayat devam ediyor. Yanınızda olmak isteyen her türlü şeye rağmen olurdu zaten. Ama gitmek isteyen için bahane çok. Zaman ve sabır gerek. Rabbim kanayan gönüllere derman olsun...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Şu saatten sonra olsanda olur olmasanda ,gelsende olur gelmesende ,inan Umurumda bile değilsin...! Sen de artık herkes gibisin olsanda olur olmasanda.
İçimdeki beni,sevgimi sen öldürdün DOSTLAR SAĞOLSUN ..

"Yaprak sıkılmıştı ağaçtan, bahane idi sonbahar. "....
Sanki, şahsıma hitaben yazılmış, olmasada islamiforumlar.net ben olsamda yürür, olmasamda..!
Sgüüll.,Bgüüll.,İgüüll.,D.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Esselamü aleyküm değerli Gönül Dostum forumda seni gördüm ya artık pasta yesem de gam yemem...islikcalan çünkü diyetteyim...cddvb..
MaşaAllah torun torba ,Şekerparende büyümüş de dedesi gibi kurabiye olmuş...:tüüh:,

insan bildiği kadar adil,bilmediği kadar da zulm eder kul hakkına girermiş..hy..

bu mısralar malesef ;şahsına hitaben yazılmadı sadece Kelebk adlı üyenin eklediği konun altına bir şeyler eklemek gerekiyordu bende geçmişten bir şeyler aklıma geldi ve ekledim...
Siz İçimdeki beni,sevgimi öldürecek bir şey yapmadınız hamd olsun...

Bu ne ya Hu bu günlerde ulu, orta, kalbimden gelenleri yazdıkça Üstüne Alınan,alınana...
Bari Seni SEviyorum diyeyim de bunu da Üstünüze Alının...

S acilangul1 B acilangul1 İ acilangul1 D acilangul1

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ama burada şair sevgiliye sesleniyordu..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ama burada şair sevgiliye sesleniyordu..

Ben onu, bunu ,bilmem sadece kendimi bilir ve kendimden sorumluyum...Ben sadece kendimi dinlerim ..!!
bilirimki dert bendeyse dermanda bende sorun ya çok konuşmamda ve her şeye burnumu sokmamda yada konuşmam gereken yerde susmamda ...

Mevlam! Sen'den gelene gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime bu Fani alemde oyundaki biçtiğin rolüme yürekten kocaman bir eyvALLAH ...

"Eyy Oğul!
Güçlü, kuvvetli, akıllı ve kelamlısın. Ama bunları nerede ve nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgarlarında savrulur gidersin..

Öfken ve nefsin bir olup aklını mağlup eder. Bunun için daima sabırlı, sebatkar ve iradene sahip olasın!..
Sabır çok önemlidir. Bir bey sabretmesini bilmelidir.
Vaktinden önce çiçek açmaz. Ham armut yenmez; yense bile bağrında kalır. ."
Şeyh EDEBALİ'den Osman Gazi'ye Nasihat

acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Esselamü aleyküm değerli Gönül Dostum forumda seni gördüm ya artık pasta yesem de gam yemem...islikcalan çünkü diyetteyim...cddvb..(VeAleyküm selam Adminim, forumda beni nerden gördün anlamadım gitti:tüüh:, yoksa forumda mobese mi var:) Afiyet olsun Adminim korkmadan yiyin, pasta göbek yapmaz sırıtık.:,)
MaşaAllah torun torba ,Şekerparende büyümüş de dedesi gibi kurabiye olmuş...:tüüh:, (Aynen, günden güne kurabiyeleşiyor)

insan bildiği kadar adil,bilmediği kadar da zulm eder kul hakkına girermiş..hy..

bu mısralar malesef ;şahsına hitaben yazılmadı sadece Kelebk adlı üyenin eklediği konun altına bir şeyler eklemek gerekiyordu bende geçmişten bir şeyler aklıma geldi ve ekledim... (Konu ene olunca, Konuya hitaben eklediğini bilmekle beraber bende çorbada tuzum olsun diye ekledim:D)
Siz İçimdeki beni,sevgimi öldürecek bir şey yapmadınız hamd olsun... (Hamdolsun, zaten bilerek ve kasten ve/veya gıcıklık olsun diye kimsenin sevgisini öldürmek için birşey yapmam, ölmek isteyen sevgi kendi rızasıyla ölürxxzzl..)

Bu ne ya Hu bu günlerde ulu, orta, kalbimden gelenleri yazdıkça Üstüne Alınan,alınana... (Yoo ben üstüme alınmadım, bana hitaben yazdığını zanettiydim:D)
Bari Seni SEviyorum diyeyim de bunu da Üstünüze Alının... (Aha işte şimdi bunu üstüme alındımdfgtn)

S acilangul1 B acilangul1 İ acilangul1 D acilangul1
Forum aileme.
Yine giderayak Allaha emanet olunuz demeden önce forum benim için bir aile ortamı olduğunu ve hepinizi yaradandan ötürü sevdiğimi bilmenizi isterim.

islamiforumlar.net çatısı altında bulunduğum süre içinde bilmeyerek kırdığım bir kardeş(ler)im varsa hakkını helal etsin.
Her nekadar forumda olmasamda siz değerli kardeşlerim sayesinde forum büyümeye devam eder, yeterki gönüller bir olsun.

Cümleten Allah'a emanet olun. acilangul1

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ben onu, bunu ,bilmem sadece kendimi bilir ve kendimden sorumluyum...Ben sadece kendimi dinlerim ..!!
bilirimki dert bendeyse dermanda bende sorun ya çok konuşmamda ve her şeye burnumu sokmamda yada konuşmam gereken yerde susmamda ...

Mevlam! Sen'den gelene gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime bu Fani alemde oyundaki biçtiğin rolüme yürekten kocaman bir eyvALLAH ...

"Eyy Oğul!
Güçlü, kuvvetli, akıllı ve kelamlısın. Ama bunları nerede ve nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgarlarında savrulur gidersin..

Öfken ve nefsin bir olup aklını mağlup eder. Bunun için daima sabırlı, sebatkar ve iradene sahip olasın!..
Sabır çok önemlidir. Bir bey sabretmesini bilmelidir.
Vaktinden önce çiçek açmaz. Ham armut yenmez; yense bile bağrında kalır. ."
Şeyh EDEBALİ'den Osman Gazi'ye Nasihat

acilangul1

Eyvallah. Hak cümlemizin kurbiyetini arttırsın inşaallah .

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Amin..amin.. amin..başkalarının hatalarını ,eksiklerini,kusurlarını görmekten kendi nefsimizin hata, eksik ve kusurlarını göremez olduk Ya Hu...
.
İnsan önce kendi ayıp ve kusurlarını görme gayreti içinde olursa, zaten başkalarının kusurunu görmeye imkân ve zaman bulamaz. kendini maddi,manevi, ruhsal, aklen, medeni hali ile geliştirmeye bakar..."İki günü eşit olan ziyandadır"

"Bir kişinin kendi ayıp ve kusurlarını görmeyip, başkalarının ayıp ve kusurlarıyla uğraşması kötülük olarak ona yeter."
Hz. Ali (r.a.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Forum aileme.
Yine giderayak Allaha emanet olunuz demeden önce forum benim için bir aile ortamı olduğunu ve hepinizi yaradandan ötürü sevdiğimi bilmenizi isterim.

islamiforumlar.net çatısı altında bulunduğum süre içinde bilmeyerek kırdığım bir kardeş(ler)im varsa hakkını helal etsin.
Her nekadar forumda olmasamda siz değerli kardeşlerim sayesinde forum büyümeye devam eder, yeterki gönüller bir olsun.

Cümleten Allah'a emanet olun. acilangul1

Ekrem abi, bizde seni Allah rızası için seviyoruz...:tamam:.
Küçük torununla (yumurcağınla) güzel günler geçirmen dileğiyle...
Onun tombiş yanaklarından öp benim için..
Allaha emanet olun...duaa.. baybyy

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Olsanda olur olmasan da olur demeyi çok ama çok isterdim. Gel gör ki diyemedim ki lal oldu bu dilim bi diyemedim ki. Olsanda olur olmasan da olur demek istediklerim hayatımda da bi sen ol istedim sen de olmadın ya canın sağolsun...

Üst Alt