ödsa Kardeşime

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
guledavet.jpg

selamun aleykum..
kardesim..eleştiriler kırıcı değil,yapıcı ise lutfen incinmiyelim!!
keşke yerine ins. bir daha ki sefere deyip olaya olumlu ve olgunluk ile bakip tepki gosterelim..

”Neden bana böyle yapıyor söyluyor ?” sorusu yerine
“Bana ne öğretmek istiyorlar ?”sorusunu sorun kendinize.
yani Sizi eleştirene degil eleştirildiginiz konuma bakin!
Haksiz bir eleştiri ise gercekten imla kurallarına uymussaniz O kisiyi kaale bile almayin!!
ama uymamis iseniz ins.. bir dahaki sefere deyip tebbesum ederek bu konudan da hissenizi alarak Gönül Dostlugumuza devam edebiliriz...

Mesela mutlaka sık sık paragraf yapın.
Paragrafsız bir yazı upuzun ve ürkütücü bir duvara benzer.
olaylar ic icedir ..nerden baslayip nerde bittigini ben de kestiremedigim icin bazen yorum yaparken zorlaniyorum..
Lutfen Siz de bizi anlayin..
Simdiden Allah RAZI olsun.. Hayirli gunler...

ödsa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam ben kırılmadım sadece cevaplanmayacaksa orda durmasını istemedim anlamsız geldi.
Bilgisayarımız biraz sorunlu o yüzden zor yazıyorum malum çocuk var tuşları kırık zorlanıyorum o yüzden. Rüyamı unutmamak için aceleyle yazmıştım benim için sorun değil siz kusura bakmayın. insanlar konuşmalarını jestlerle mimiklerle süslemedikçe ses tonu ifadede bulunmayınca yanlış anlaşılma olabiliyor. Sizden de Allah razı olsun. Hayırlı geceler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli Aksamlar kardesim..
cevaplanmiyacagini nerden biliyordun? Kalbimi mi okudunuz? Kirmizi cuzdandaki para ve muhallebinin maddi ve mana hikmettini yazarken
bir baktim ki konu prrr!!diye ucmus tu.. ben yorumu yazdigim halde hepsi bosa gitti ama bunda da bir hikmet var dedim ve sonra size
bu yaziyi ayri bir konu acarak seslenmek zorunda kaldim..

Mevlana der ki;“iyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.”
Size yukarida yazdigimi Allah Rizasi icin yureginiz ile ,aklınız mantığınız ile bir okuyun!!
kabul etmiyorsa demek ki gercekten hakikatti yazamamisim..

Dun kendi oz KIZIMA iki tane cocugumu birisi Habesistanli bir kimsesiz yetim digeri yabanci uyruklu evladligimi biraktigimda
Onun sorumsuzlugu yuzunden az daha saglikli olan oglusum isitme engellisi olabilirdi..
butun olay bittikten sonra kizima oyle bir kizdim!!eleştirdim..dersiniz ki o uvey digerleri oz evladim!!
Şefkat tokadıni vururken cigerim parcalandi.. ama bunlari onun iyligi icin soylemeli idim!!
ve bir hafta cep telefonunu cezali oldugu icin kullanamiyacak!!

Neden bana böyle yapıyor söyluyor ?” sorusu yerine
“Bana ne öğretmek istiyor ?”sorusunu sorsun kendisine

bunlari niye yaptim biliyormusunuz ?
Sana Olan Sevdamdandır Bilesin ..

"insanlar konuşmalarını jestlerle mimiklerle süslemedikçe ses tonu ifadede bulunmayınca yanlış anlaşılma olabiliyor."
oyle degil kardesim imla kurallarina ve konuyu benim anliyabilecegim bir sekilde paragraflara ayirirsaniz Allah kerim..

acilangul1

ödsa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok geçmiş olsun gönül sızım Allah her türlü beladan saklasın yazımın altında öyle yazıyordu tekrar yazın deyince benim de vaktim yoktu tekrar yazamadım.
Beni yanlış anlamayın ben sizi ya da başka birisini suçlamıyorum ki sadece normal karşılıyorum olabilir diyorum.Yazdıklarınız için de çok teşekkür ederim anlıyorum. Aslında bu benim işim biliyor musunuz Türkçe ile dilbilgisiyle uğraşıyorum ben benim yapmamam lazım :)
Beni gerçekten yanlış anlamayın ben bu sitede pek bir şey paylaşamasam da okuyorum zevk alıyorum sizin diğer arkadaşların paylaştıklarından. Bazen de huzur buluyorum...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kirmizigul.jpg

Allah RAZI olsun Sizin de sunu bilmenizi isterim..
İnsan hangi yaşta olursa olsun;annesiz olan yetim dir.. ve benim bu yetimlere karsi her zaman özel ve ayri bir Sevgi ve merhamettim vardir!!
Siz de bunlardan bir sevdigimsiniz!!
O yuzden dun KIZIMIN bu yetimlerin HAKKINA girmesinden cok korktugum icin oyle tepki ve ceza verdim...
yani elestirimin kaynagi Sevgi idi...:tamam:.

ne guzel Türkçe ile dilbilgisiyle uğraşıyorsunuz aslinda bize bu konuda Foruma da yardimci da olabilirsiniz..
Yazilan yazilarin imla ve gramer olarak duzeltilse cok daha iyi bir hizmet seviyesine ulasabilecegine inaniyorum..
Ben de ingilizce Pc oldugu icin bazi harflerimiz yok bunda SIKINTI cekiyorum..
Biz elimizden gelen gayretti, guzelik ve dogru olani yapalim gerisi Allah kerim..
Hayirli aksamlar kardesim.

ödsa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun keşke herkes sizin gibi olsa elimden geleni yaparım yardımcı olmaya çalışırım çok sağolun :)

Üst Alt