Objektifime takılanlar (İstanbuldan)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Resimler silinmiş

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
istanbul çok güzel...küçük oğlum istanbulda yaşıyor...kartalda...

güzel paylaşım Teşekkürler

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Maaşallah Kartal da çok güzel evet

vaveyla

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah Razı Olsungüzel paylaşım

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
71505319.jpg

Butun resımleri anladımda abım bunu nasıl çektın kaçmadımı kedi senden :) Güzel fotolar

dj.tatii

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ev Kedisi Olduğu Belli Evcilleşmiş Kaçmaması Doğaldır:)

lotus-çiçeği

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
fotoğraflarınız çok güzel / çok beğendim ..
vizördeki hayatlar huzur veriyor baybyy

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Bu resimleri çekerken, galata köprüsü, eminönü, sirkeci, gülhane parkı derken maşallah iyi gezmişsiniz hocam :)
Emeklerinize sağlık, sayenizde eski günlerim gözümün önüne geldi .

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bu resimleri çekerken, galata köprüsü, eminönü, sirkeci, gülhane parkı derken maşallah iyi gezmişsiniz hocam :)
Emeklerinize sağlık, sayenizde eski günlerim gözümün önüne geldi .

Her zaman gezerim buraları çocukluğumdan beri:tamam:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Her zaman gezerim buraları çocukluğumdan beri:tamam:.
22 yaşıma kadar bende gezerdim hocam, nezaman,ki ehliyet aldım ticaret hayatına başladım ondan sonra zevk-i gezme olayı bitti, gülhane parkına ise enson 1978 yılında gitmiştimvvcc..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
22 yaşıma kadar bende gezerdim hocam, nezaman,ki ehliyet aldım ticaret hayatına başladım ondan sonra zevk-i gezme olayı bitti, gülhane parkına ise enson 1978 yılında gitmiştimvvcc..

sırıtık.:, hmm o zaman hayvanat bahçesini hatırlıyorsun sen usta, onlar kalktı biliyorsun. şimdi sadece gezi alanı. Neyse inşAllah tekrar gezme fırsatı bulursun inş.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
sırıtık.:, hmm o zaman hayvanat bahçesini hatırlıyorsun sen usta, onlar kalktı biliyorsun. şimdi sadece gezi alanı. Neyse inşAllah tekrar gezme fırsatı bulursun inş.
Amin inş. hayvanat bahçesi kalktımıxxzzl.. valla bilmiyordum,
ama başıma gelen bir olaydan dolayı gülhane parkında hayvanat bahçesinin kapandığını anlamalıydımdfrt..
ist/kartal,da K.K.K. dikim evi var biliyorsun, orda E5 üst geçit var, ben, palet yüklü kamyonumla o üst geçide yaklaştığım anda bir belediye otobüsü durağa girmek için beni sollar sollamaz önüme geçip bir firene bastıki sorma, nasıl durcağımı bilemedim, vurmamak için sola kaçsam sol şeritten gelen taksilerin alayıda altıma girecek, otobüse vursam kimbilir kaçkişi ölecekti, firene öyle sert bastımki lastiklerden duman çıktı.
Yine içerenköy/bostancı carfurun orda çevre (boğaz köprüsü) yoluna sapmak için sağ sinyalimi verdim yol ayrılımına geldim carfur yanyoldan çıkan bir taksi sen gel benim ön tampona çarpdfrt..
yine birgün akşam üstü çorlu dönüşü boğaz köprüsü gişelerine girecem kuyruk obiçim ben gıdım gıdım gişelere yaklaştım tam gişeye girecem uyanığın biri sen gel benim sağımdan önüme geçmeye çalışdfrt..
hani kamyoncular tırafik canavarıya allahtan gişe memuru olanları filim gibi seyrediyorduda suç üstüme yüklenmedi .:tamam:.

işte ozamanlarda anlamalıydım hayvanat bahçesinin kapandığınıhmmnn

Hayat hikayemi anlatmakla başınızı ağrıttım özür dileremsırıtık.:,

Üst Alt