Nişanlandım

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm forum ailemin güzel bireyleri;uzun zamandır niyet etmiş olduğum yuva kurma isteğim hafta sonu itibari ile gerçekleşme yoluna girdi ve nişanlandım Rabbim utandırmasın ve tüm niyeti güzel kardeşlerime de Allah cc hayırlısı ile nasip etsin duası ileduaa.. bende sizlerin bu hayırlı yolda benim tamamına erdirmem için hayır dualarınızı isteyerekduaa.. cümlenizi Yüceler yücesi Rabbime emanet ediyorum hayırla selametle kalın.acilangul1acilangul1acilangul1

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Hayırlı uğurlu olsun, Rabbim tamamına erdirsin, yüzünü güldürsün inşallah ablacım..:)

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam çok sevindim Hümeyra ablacigim :)
Hayırlı olsun inşallah :) Tebrik ederim. .
Allah tamamını erdirsin :)
Allah hayırla mutlu ve huzurlu sıkıntısız yuvanizi kurmayı nasip eylesin inşallah :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Amin tatlım Allah cc sonsuz razı olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam Hümeyra hadi bakalım hayırlısı olsun inş. Allah tamamına erdirsin. Öyle nişanlandım, evlendim diye forumu asmak yok haa!aassd..

sabırr123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam canım Allah mutlulugunu daim etsin hayırlı olsun

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm forum ailemin güzel bireyleri;uzun zamandır niyet etmiş olduğum yuva kurma isteğim hafta sonu itibari ile gerçekleşme yoluna girdi ve nişanlandım Rabbim utandırmasın ve tüm niyeti güzel kardeşlerime de Allah cc hayırlısı ile nasip etsin duası ileduaa.. bende sizlerin bu hayırlı yolda benim tamamına erdirmem için hayır dualarınızı isteyerekduaa.. cümlenizi Yüceler yücesi Rabbime emanet ediyorum hayırla selametle kalın.acilangul1acilangul1acilangul1

Hayirli ugurlu olsun Humeyra hanim. Allah (c.c.) tamamina erdirsin. Darisi basima insallah :tamam:.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Cümlenizden Rabbim razı olsun kardeşlerim;sevgili başkanım ihmal etmem inşallah,Hatice kardeşim senin nezdinde tüm evlenmek isteyen kardeşlerime Rabbim kendi rızasında olan neyse onu nasip etsin çünkü en hayırlı olan onun rızasıdır,Rabbim hayırlısı ile sizlere de dünya ve ahirette daim beraber olacağınız eşler nasip etsin.
Sevgili kız kardeşlerim emoş ve tuğce Rabbim sizden sonsuz razı olsun iyi ki varsınız sizi tanımaktan çok mutluyum dualarınızı bekliyorum kardeşlerim.Selametle Rabbül alemine emanet olun.

Üst Alt