Nickinizi iyi seçin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hzomer.jpg

Nickinizi iyi seçin. Ne alaka demeyin bu gerçekten fark ediyor !İnsanın , Üyelerimizin nicki Forumda yazdıklarını ve kendi ruh halerini idrak ve duygularını etkiliyor..

Nick ,İnsanın , Üyelerimizin Sırrı ,pin kodu , kişiliğimizin şifresi gibidir..
gizli, gizli Sizi anlatır....

Nickinizi ve Kullandığınız ,girdiğiniz sosyal Medyayı ,forum, site ve ortamı iyi Seçin

acilangul1

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Evet nickinizi iyi seçin! Kuşlu nick olmasın. Kuşlar uçup gidiyor sonra!

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Kuşların uçup gitmesi ortamı net olarak gözleyip, gözlemleyip ona göre hareket etmek istemesindendir.Hiç bir kuş sonsuza kadar havada kalamaz.Elbette iner bir yerlere ama nereye iner onu Allah bilir.

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Iyide ben gercek ismimi kullandim, degistirsem mi acaba :)

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Kullandigim isim Hatice kalsin, sorun degil ama 'location' ben de Diyarbakir yaziyor. Bunu degistirebilir miyim?

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
hzomer.jpg

Nickinizi iyi seçin. Ne alaka demeyin bu gerçekten fark ediyor !İnsanın , Üyelerimizin nicki Forumda yazdıklarını ve kendi ruh halerini idrak ve duygularını etkiliyor..

Nickinizi ve Kullandığınız ,girdiğiniz sosyal Medyayı ,forum, site ve ortamı iyi Seçin

acilangul1

Selamün aleyküm abla bak şimdi kafam çok karıştı, kişiliğimin şifresi ve nickim beni nasıl anlattı çok merak ettim ablacım...

Hiç gerek yok, sonra bu nick değiştirme işi bulaşıcı olacak...

Abi bana da mı bulaşıyor bilmem, bende mi değiştirsem sanki hhım yoksa aynı nickle devam mı etsem düşünüyorum xxzzl.. dfgtn

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
hzomer.jpg

acilangul1

Gelen sorulara verdiğiniz cevapları istisna tutacak olursak, açtığınız konular ve yaptığınız yorumlar ve paylaştığınız yazılar, nikinizin "Gönül" tarafıyla da mutabık, "Sızım" tarafıyla da mutabık, 100'de 95 oranında...

Bulunduğunuz siteden ziyade, nikinizle sizin uygunluğunuza havi bir durum bu..!

Dediğiniz gibi siteyle de alakası var ama, onu siteye girer girmez anlayamıyorsunuz, zamanla onu öğreniyorsunuz.. :) :)

Bunu hemen de öğrenmek mümkün, üye olmayıp, siteyi, geçen yazıları ve yorumları, takip etmek ve okumak... Kalbinizdeki kanaat, nikinizi seçecektir zaten.. :) :)

Bendeniz, "ihvan" nikimi ve kendi mizacımı, siteyle mutabık kılmaya gayret ediyorum... :) :)

Farklı ve farklı olduğu kadar da güzel ve naif bir konu açmışsınız, teşekkürler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
67268058hq0.jpg

Nickinizi daha seçerken ,iyi seçin demişim yani daha seçerken biraz ondan biraz bundan ,biraz kendinden derken...

sürekli nickini değiştirenler ,değiştirenmek istiyenler bence kendimce Hâl-Ene kendini bulamamış yada Hâl-Ene bir arayış içinde...
Kendinizi bulmadan,kendinizi ,Sizi size anlatan sembolize eden nicki bulmadan nickinizi değiştirmeyin lütfen.... Sır içinde sır...

acilangul1

belkibirgün

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
hzomer.jpg

acilangul1

Selamün aleyküm Gönül hocam.Gereçekten de benim seçtiğim nickte sürekli kullandığım,hayatım boyunca özlemini kurduğum birçok şey için Allah Kerim belki birgün olur dediğim bir nick.Ne denir ki Allah büyüktür belki birgün belki birgün demediğim bir gün olur işallah.Allaha emanet olun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kullandigim isim Hatice kalsin, sorun degil ama 'location' ben de Diyarbakir yaziyor. Bunu degistirebilir miyim?
Diyarbakır olarak siz kendiniz yazmadınız mı? Çok önemli değil ama mutlak isterseniz değişiriz...

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Diyarbakir'da yasayan biri vardi, bi zamanlar benim icin ozel olan biri. Hayatima devam etmem gerekiyor, yoksa kendi sonumu kendim hazirlarim. O yuzden degistirirseniz sevinirim. Location 'Benelux' olsun :) Simdiden tesekkur ederim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Diyarbakir'da yasayan biri vardi, bi zamanlar benim icin ozel olan biri. Hayatima devam etmem gerekiyor, yoksa kendi sonumu kendim hazirlarim. O yuzden degistirirseniz sevinirim. Location 'Benelux' olsun :) Simdiden tesekkur ederim.
İsteğiniz üzerine değişim yapılmıştır... Bilginize.

Üst Alt