Nick değiştirme

çapraz bağlar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İyi çalışmalar dilerim.. Bende kullanıcı adımın "çapraz bağlar" olarak değiştirmek istiyorum.. Teşekkür ederim. Selam ve dua ile..

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm Turab abi, nasılsın? Abi benim senden ricam mümkünse benim nicki Huzur Yolcusu olarak değiştirebilir misin?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün Aleyküm Turab abi, nasılsın? Abi benim senden ricam mümkünse benim nicki Huzur Yolcusu olarak değiştirebilir misin?
Aleykümselam kardeşim, hamdolsun iyiyim. Sende iyisindir inşALLAH. Nickin Huzur Yolcusu olarak değiştirirldi...

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Elhamdülillah abi iyiyim iş güç telaşe yalan dünyanın işleri, Allah razı olsun abi...

Düşünceli İnsan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Hayırlı günler. :) Nickimi ''Düşünceli İnsan'' olarak değiştirebilir misiniz? Teşekkürler. ;)

Düşünceli İnsan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Hayırlı günler, nickiniz değişti, ayrıca siz rüya yorumu göndermişsiniz ancak birçok yerde uyarı var buradan okuyun lütfen.

Nickimi değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. :)

Maalesef rüyayı yazdıktan rüya yorumu yapılmadığı yazısını okudum. Sanırım bu ay sonuna kadar yorum yapılamayacakmış. Rüyayı silemiyorum ama düzenleyebilir miyim? Yazdıklarımı sitenizden silmek yerine düzenlemek gibi bir şey var mı?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Nickimi değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. :)

Maalesef rüyayı yazdıktan rüya yorumu yapılmadığı yazısını okudum. Sanırım bu ay sonuna kadar yorum yapılamayacakmış. Rüyayı silemiyorum ama düzenleyebilir miyim? Yazdıklarımı sitenizden silmek yerine düzenlemek gibi bir şey var mı?
Birşey değil, rüya yorumu yapılmıyor artık, ay sonuna kadar diye birşey yok. Rüya yorumu yapan Gönül sızım artık rüyaları yorumlamıyor. Umarım anlatabildim. Uyarıda yazıldığı gibi yorum yapmak isteyen olursa ancak cevap alabilirsiniz. Yayınlanan mesajlarda düzenleme ve silme yapılmıyor

pelikan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Es-selamu aleyküm,

Sizden isteğim, nickimi "pelikan" veya "pelikann" olarak değiştirebilir misiniz?
Hangisi uygunsa

Teşekkür ederim
Es-selamu aleyküm

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Es-selamu aleyküm,

Sizden isteğim, nickimi "pelikan" veya "pelikann" olarak değiştirebilir misiniz?
Hangisi uygunsa

Teşekkür ederim
Es-selamu aleyküm
Aleykümselam, nickiniz değiştirildi...

Üst Alt