Nick değiştirme

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Nickimizi değiştirme imkanımız varmı sayın kardeşlerim , ilgilinersiniz memnun olurum selametle

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Nickimizi değiştirme imkanımız varmı sayın kardeşlerim , ilgilinersiniz memnun olurum selametle
istediğiniz nicki belirtin değiştirelim...Ek olarak forumdan dışarı backlink vermemeye gayret ediyoruz kardeşim o nedenle imzanızdaki linki kaldırmanızı rica ederiz...

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
EYVALLAH KARDEŞİM NİCKİM ---> The-Muslim <--- olsun inşallah , selametle , back link konusuna 'da gelirsek bu birlik beraberlik çağrısıdır , herhangi bir ticari gelir veya menfaat söz konusu değildir , site senin yinede kaldır dersen eyvallah kardeşim , pek göze batan bir şeyde yok aslında :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
EYVALLAH KARDEŞİM NİCKİM ---> The-Muslim <--- olsun inşallah , selametle , back link konusuna 'da gelirsek bu birlik beraberlik çağrısıdır , herhangi bir ticari gelir veya menfaat söz konusu değildir , site senin yinede kaldır dersen eyvallah kardeşim , pek göze batan bir şeyde yok aslında :)
Nicki değiştiriyoruz, linkin kaldırılmasının menfaatle, birlik beraberlikle ilgisi yoktur. Tamamen teknik bir konu, dikkat ederseniz hiç kimsenin imzasında link bulunmaz mutlaka kullanmak istiyorsanız linki yazı editöründe bulunan <> tagları arasına ekleyin...

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Nicki değiştiriyoruz, linkin kaldırılmasının menfaatle, birlik beraberlikle ilgisi yoktur. Tamamen teknik bir konu, dikkat ederseniz hiç kimsenin imzasında link bulunmaz mutlaka kullanmak istiyorsanız linki yazı editöründe bulunan <> tagları arasına ekleyin...

''bilgilendirme için sağol serdar kardeşim Allah (c.c) razı olsun '' eyvallah ,​

brrvo

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"EYVALLAH KARDEŞİM NİCKİM ---> The-Muslim <--- olsun inşallah , selametle , back link konusuna 'da gelirsek bu birlik beraberlik çağrısıdır , herhangi bir ticari gelir veya menfaat söz konusu değildir , site senin yinede kaldır dersen eyvallah kardeşim , pek göze batan bir şeyde yok aslında :) "
the Muslim​

Üyeden Alıntı
Nicki değiştiriyoruz, linkin kaldırılmasının menfaatle, birlik beraberlikle ilgisi yoktur. Tamamen teknik bir konu, dikkat ederseniz hiç kimsenin imzasında link bulunmaz mutlaka kullanmak istiyorsanız linki yazı editöründe bulunan <> tagları arasına ekleyin"

Allahim bu iki kardesim de kendi acilarindan baktiklarinda Muslim kardesimiz Sanal teblig,hizmet, Dava niyetti hayr !Serdar kardesimizde Teknik yonunden sakincali diyor ve baska farkli bir cikar yollu gosteriyor..
ikisi de Hakli ve ikisinin de niyetti hayr oldugu icin ins. akibetleri de hayr olur..
ama bir de dusunun hic icimizdekini sormadan aslini, astarini bilmeden kIZIP al sitteyi basina cal!deyip cikip gitseydi kim kazanir di tabiki Seytan..!
Ben de yazdiklarimin sonunda devamli 3 nokta koyardim.. taki bir gun serdar kardesim teknik yonunden sakincali oluyor diye uyardiginda anladim..
Birbirimizi Allah Rizasi icin sevelim.. sabirli ve anlayisli olalim derim davamiz ayni..ve muminler anca kardesdir!!
ve madem ki boyle islamiforumlar.net dini bir site var! gelin el elle,Gonul gonulle birlik ve beraber olup bizde bu siteyi Sanal Mektebe cevirelim derim..

The-Muslim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
allahim bu iki kardesim de kendi acilarindan baktiklarinda muslim kardesimiz sanal teblig,hizmet, dava niyetti hayr !serdar kardesimizde teknik yonunden sakincali diyor ve baska farkli bir cikar yollu gosteriyor..
Ikisi de hakli ve ikisinin de niyetti hayr oldugu icin ins. Akibetleri de hayr olur..
Ama bir de dusunun hic icimizdekini sormadan aslini, astarini bilmeden kızıp al sitteyi basina cal!deyip cikip gitseydi kim kazanir di tabiki seytan..!
Ben de yazdiklarimin sonunda devamli 3 nokta koyardim.. Taki bir gun serdar kardesim teknik yonunden sakincali oluyor diye uyardiginda anladim..
Birbirimizi allah rizasi icin sevelim.. Sabirli ve anlayisli olalim derim dava tek ve muminler anca kardesdir!!

----> ''eyvallah kardeşlik duanda yer verdiğin için sağol , rabbim razı olsun inşallah , teknik yönünü kurcalamak ve şeytana yem olmak istemiyorum . Müslümanın niyeti amelinden daha üstündür inşallah , <-----

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm,

Ben de nick'imin "Deruni" olarak degistirilmesini rica edecektim.

Hayirli geceler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm,

Ben de nick'imin "Deruni" olarak degistirilmesini rica edecektim.

Hayirli geceler.
Aleykümselam nickiniz Deruni olarak değiştirilmiştir. Forum girişte kullanabilirsiniz.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm,

Cok tesekkur ederim,

Hayirli gunler.

murg

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
benim nickimi de murg olarak değiştirirmisiniz ?
teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Murg-i Sidre yeni nikkiniz Hayirli olsun..
Nikinizi neden degistirdiginizi bilmiyorum.. ama bildigim
Murg Farsça, kuş demektir. Ruh,Can bedendeki haliyle
kafesteki kuşa benzer.
bari simurg koysaydiniz da Zümrüdü Anka kuşu olsaydi...vvcc..
artik ins. karsiniza kismettiniz ciktiginda da Ona da Murg=Simurg diye cagirirsiniz..

murg

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bunun için değiştirdim efendim :)

Bi-vucud olmak gibi yoktur cihanın rahatı
Görki simurgu ne damı var nede sayyatı.

Ayrıca ;

Kep kep i mismara tebdil eden ol perverdigar
Nale-i mürgi garibi kul bozar Allah yapar.

Belki bunun içinde değiştirmiş olabilirim :)

Yapacağınız yorumları sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca günde bir tane post gönderebilmekte moral bozucu.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"Ayrıca günde bir tane post gönderebilmekte moral bozucu. "

yasasin Baskanim.. Sen sag ol Var ol....:tamam:.sırıtık.:,
Bizi de dusunun!EL Insaf Ya Hu.. hem baskalarina karsi da adil olur...:tamam:.
aslinda Yonetim beni dinlese soyle bir sart koyardim 1 Ruya yorumu soran bir de konu veya mesaj eklemeli ki Ben de O ruyayi soranlarin ilgi ve ruh hallerini
daha iyi anliyabilir ve onlarin ruyalarina daha genis yorum yazabilirdim...

murg

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
@GönülSızım
Emeğiniz için kalbi teşekkürlerimi sunarım. Selametle kalınız.

Nale-i mürgi garip

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm bende nikimin Mihrimah olarak deyismesini istiyorum mümkünse tskler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Osmanlı’nın büyük cihan padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın ve büyük aşk’ı Hürrem Sultan’ın bir kız çocuğu gelir Dünya’ya .
Efsane bir ask’ın meyvesidir bu çocuk ve bu yüzden belki efsane aşkların en temeline en masalsı olanına ithafen ismi

Mihrimah konulur Mihr-ü Mah Farsça da Güneş ve Ay demektir.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün Aleyküm bende nikimin Mihrimah olarak deyismersini istiyorum mümkünse tskler

Nickiniz Mihrimah olarak değiştitildi. Bundan sonraki girişlerinizde bu kullanıcı adını kullanabilirsiniz.

Üst Alt