Neden islamiforumlar.net ?

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm kardeşlerim.
Yahu neden buradayız biz, ben neden buradayim ?
"Hanginizden alacağım var benim"
Ne almam gerekiyorsa alsam artık..
Taşıyacaksam taşıyayım. Taşınılacaksam da!
Benim hayatım da böyle düzenli site ,iş, arkadaş olmaz çünkü hep bir virgül vardır nokta olmadı .
Bişeyler alınır verilir ben arkama bakmadan önüme bakmaya çalışırım.
Ne gidebiliyorum ne gelebiliyorum kaldım bu sitede .
Boşuna gelmedim buraya 1 seneden fazla olmuştur .
1 sene boyunca nerdeyse hergün bu siteye baktım kendime şaşırıyorum.
Arada online olma rekorunu bile kirmisim :)
En doğrusunu Allah bilir.
Bekleyelim bakalım ..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Neden mi?
Buranın havası, buranın hissettirdikleri başka!
Ben de bir yere, bir şeye takıntılı olan bir insan değilim! çabuk sıkılırım bir şeyden! ama buraya koşa koşa geliyorum:)

Acaba ne yazdılar? yeni bir şey var mı öğrenebileceğim? yüreğime yol gösteren bir söz var mı? unuttuğum, hatırlamak istediklerim var mı?? vs. buraya gelmem için sebebim çok!
En gerçeği de, buna gerçekten inanıyorum, samimiyet var burada! olmasa mutlaka hissederdim, her yazılanları, her söylenenleri içinden gelerek yazan gerçek kardeşlerim var burada benim.....:)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Burada herkes ve her şey doğal olduğu gibi ve dualar bizi bir arada ve sürekli tutuyor,iman ve inançla adım atıp yine iman ve inancımızı yaşıyoruz elhamdülillah.....Benim bana Allah cc anlatacak iman dairesinde beni de bana anlatacak paylaşacak dostlara ihtiyacım vardı o yüzden buradayım inşallah uzun sürede kalma niyetindeyim.....:tamam:.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Evet burada ki kardeşlerimiz gerçekten hepsi temiz.
Niyetleri ve duaları Sanki hepimiz tek yüreğiz :(
Özellikle sitede sürekli kalanlar hepsinin yüreğinde Allah var .
Sanki gidecek başka islam sitemiz yok .
Sanki burada olmamız gerekiyor .

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ben kısa ve öz cevap veriyim, ben yaklaşık 1,5 yıldır buradayım. Burada ki ortam kardeşlerim büyüklerim gerek destekleri gerekse duaları sayesinde öyle sıkıntılarımdan kurtuldum ki belki inanması güçtür ama dualar sayesinde en kurtulunmaz durumlardan kurtuldum.

Ve ben her kurtuluşum da anladım ki, benim burada nasibim alacaklarım öğreneceklerim var ve burada bir ailem var. Kardeşlerimden büyüklerimden Allah razı olsun haklarınızı ödeyemem. Rabbim hakkınızda hayırlı olan gönlünüzden geçen bütün dualarınızı kabul buyursun.

Dualarınızda dualarımda buluşmak duasıyla, Allah'a emanet olun...

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Açıkçası ben neden burdayım diye hiç düşünmedim. Buraya düşüren Yaradanın vardır elbet bir bildiği ki yolumu bu siteyle denk getirdi. Şükür ki denk getirmiş. Allah burdaki herkezden razı olsun herkes çok gerçekçi ve samimi. Buraya herzaman yazmasam da hep girer okurum bi bakınırım ve nasibime düşenleri de alır öyle giderim. Çok zor zamanlarım oldu hala da sırtımda yük olan sıkıntılarım sorunlarım var her kulun olduğu gibi. Bu zor zamanlarımda en yakınlarımdakiler bile burda bana verilen desteği vermedi.Ondandır ki ben neden burdayım biz neden burayız biliyormusun tozduman kardeşim yaralarımızı sarmak için birbirimize Allah rızası için destek olmak, dualarda buluşmak dileğiyle burdayız. İnan namazlarımdan sonra dualarımda herzaman yer alıyorsunuz.Ki benki genelde unutkan olan biriyim Allahın hikmetine bak ki her duaya oturduğumda Gönülsızım Tolunay, Abıhayat, Tozduman, Hümeyra ve bu forumdaki dua isteyen tüm kardeşlerim hep aklıma gelir. Sizler benim duamda yer ettiniz işallah bende sizlerin dualarınızda yer edinirim. Allahım burda kimin ne sıkıntısı varsa derdine derman olsun, yüzlerine hayırlı kapıların açılmasını nasip etsin. Rabbim herkezin gölüne göre versin. İyiki varsınız...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Gulcem kardeşim Allah senden razı olsun.
Allah dualarini kabul buyursun.
Çok içten kardeşimiz sin kalbimde hissettim sözlerini.
Allah razi olsun demek geldi kalbimden derin derin.
Allah yolunu açık etsin.
Hakkını Helal Et selametle kardeşim

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Gulcem kardeşim Allah senden razı olsun.
Allah dualarini kabul buyursun.
Çok içten kardeşimiz sin kalbimde hissettim sözlerini.
Allah razi olsun demek geldi kalbimden derin derin.
Allah yolunu açık etsin.
Hakkını Helal Et selametle kardeşim

Allah senden de cümlemizden de razı olsun tozduman.Ne hakkım varki estağfurullah .Allah her daim seninde yolunu açık etsin,kuracağın yuvanda da huzuru,saygıyı ve mutluluğu daim etsin işallah.Allah yar ve yardımcın olsun...

Üst Alt