Milletimize, Devletimize, Ordumuza Dua

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Milletimize, Devletimize, Ordumuza Dua

Ey her şeyin sahibi Yüce Mevlam! Sen herşeyi biliyor görüyorsun.
Askerlerimiz dünya barışı adına başka ülkede savaş veriyor. Savaş çok kötü ve sevimsiz. Ancak daha büyük kötülük olmasın diye savaşıyorlar. Allahım askerlerimizi koru, işlerini kolaylaştır. Kurşundan bombadan koru. Esir olmaktan muhafaza eyle.
Allahım, memleketimizi milletimizi devletimizi ordumuzu her türlü terörden koru.

Bizim Milletimiz, tarih boyu insanlığın huzuru için savaşmıştır. Hiçbir karşılık ve menfaat gözetmeden yardım isteyen her ülkenin her toplumun yardımına koşmuştur. Osmanlılar’ın Hindistan seferi Japonya’ya gönderdiği donanma bunun net göstergesidir. Fransa’nın Almanya karşısında Osmanlı’dan yardım istemesi bunun net göstergesidir.

Ey Allahım Sen yüce Türk Milletini koru. Koru çünkü senin uğruna koşturan cehd eden başka kimse yok. İslamın derdine yanan başka devlet yok. Mazlumu koruyup gözeten başka millet yok.

Allahım, yüce Habib’in Hz Muhammed Mustafa hürmetine bizlere acı, bizleri bize ve şeytana bırakma. Anne babamızı affeyle. Hastanede şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar lütfeyle. Borçlulara edalar lütfeyle. Darda kalmış yolda kalmış parasız kalmış insanlarımıza sen yardım eyle.
Ey yüce Allahım neslimizi islam üzere eyle. Yüce Türk milletini yeniden dünyanın hakimi eyle.

Sadece sana kul eyle. Bizi bize bırakma. Milletimize memleketimize zeval verme. Ordumuzu müzaffer eyle.

Kabir hayatımızı cennet köşesi eyle. Ahiretimizi Firdevs eyle. Haram lokma nasip etme. Her türlü kul hakkından muhafaza eyle. İmanımızı artır. Kalbimizde sadece senin ve habibinin sevgisi olsun. Dünyevi beklentilerden maddi ihtiraslardan uzak eyle.

Üst Alt