Kötülük yaptım bedeli ağır oldu, çarpıldım

• Konuyu başlatan anlamsız-kaldım
  • Başlangıç tarihi
A

anlamsız-kaldım

Kayıtsız
Misafir
Selam güzel insan, ben dogdugumdan beri cinler içimde, 17 yaşıma kadar kötülük yaptım istemeyerek bedeli agır oldu. 17 yaşında çarpıldım, yaş 34 hala devam. Okadar kötüyüm evden cıkamıyorum, yardımınıza muhabbetınıze muhtacım, buna da hamd, sonsuzlarca şukur yaradanıma, cevap nasıl alırız saygılarla efem.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selam güzel insan, ben dogdugumdan beri cinler içimde, 17 yaşıma kadar kötülük yaptım istemeyerek bedeli agır oldu. 17 yaşında çarpıldım, yaş 34 hala devam. Okadar kötüyüm evden cıkamıyorum, yardımınıza muhabbetınıze muhtacım, buna da hamd, sonsuzlarca şukur yaradanıma, cevap nasıl alırız saygılarla efem.
Selam kardeşim, Felak ve Nas surelerini okuyor musun? Hiç tedavi oldun mu? Yani tıbbi yardım aldın mı! Çarpıldım diyenlerde bazı psikolojik sorunlar olabiliyor. Birde böyle düşün. Geçmiş olsun, Allah c.c şifa nasip etsin.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Çivi Çiviyi Söker, sen hocaya gitmelisin.
Hic gittin mi ?
Senelerdir böyle isen , o işleri yapanlar buluyor bi çözüm.

metinoymaci

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bundan nasıl bu kadar eminsiniz? İçinizde cin olduğundan ?

Sorununuz psikolojikte olabilir?

İçinizdeki/içinizdekiler sizinle konuştu mu? , Size kendisini gösterdi mi? Bir metafizik uzmanına gidip baktırdınız mı?

Yoksa sadece olduğunumu sanıyorsunuz?

Üst Alt