Köpüksüz Kahve pişirmek&Yaralıya yardım etmek

E

ebru

Kayıtsız
Misafir
Merhaba,
rüyamda bir eve giriyorum tanmıyorum ne için ordayım onuda bilmiyorum kendimi ocağın başında kahve pişrirken buluyorum yanımdada e sahibi kadın var. 4 tane kahve kahveleri fincanlara döküyorum ama köpüksüz oluyor. köpük yapmak için bir kahve daha yapmayı düşünüyorum yapmaya çalışırken babam geliyor (evde babamlayız) hadi kızım gec kaldık artık diyor. ama aklım kahvelerde hala içip gideriz diye. ama babamın acelesi var. ertesi günde işyerimden samimi olmadığım bir kızı görüyorum. güya otel restaurant gibi bir yerdeyim oda başka biriyle oturuyor. kalabalık. bulunduğum yerden cıkıyorum sanırım birden bir hengame kopuyor. arkama dönüp baktığımda kız erkek arkadaşıın dizine kapaklanmış ne oldu diye gidiyorum başında 3-5 kişi var bakıyorum kız yaralaı sağ kolunun altından göğsünden bıçaklanmış ( bıçağı görmüyorum) herkes öölece bakıyor bişey yapan yok. kucakladığım gibi dışarı çıkıyorum taksi bulmaya çalışıyorum bi kaç kişi daha var yanımda yardım ediyor taksilerin bazıları görmemezlikten geliyor bir tanesi ilerde durup içerden kapısı açıyor gel diye sesleniyor. biniyorum ama tek başıma hani kızın yanındaki arkadaşları yok. hastaneye gidiyorum taksiden iniyorum meğerse hastaneye daha gelmemişim kız kucaamda biraz daha yrüyorum ama ıkına ıkına en sonunda hastaneye varıyorum. Yorum için şimdiden teşekkkür ederim.

Üst Alt