Kocamdan devamlı şiddet görüyorum

Y

yalniz

Kayıtsız
Misafir
Ben 4cocuk sahibi 17yillik evli bir bayanim.Kocam evliligimizin ilk gunlerinden beri surekli kavga edip beni doverek hayatimi zindana cevirdi .Ne zaman konusmaya calissam bana siddeti arttirdi ve suan o boyutta ki sussan kabahat konuşsan kabahat o kadar bunaldim ki annem babam ben cocukken öldükleri icin zaten kimsem yok. Oyleki kardeslerimle dahi konusurken o evdeyken konusmaliyim ve tlf. hoparlörü acik konusup birde tlf nu kapattiktan sonra ne konustugumu ona anlatmak zorundayim .Benimle kavgaliyken cocuklarimla bile baska odada konussam gizlice dinliyor ve kavga basliyor .Asla komsularimla gidis gelisime izin vermiyor. En ufak bir seye kizip sürekli kabarıp beni ve cocuklari tartakliyor. Birsey söylemeye kalktigimda elinde nevarsa bana ve cocuklara fırlatiyor.Belki inanmasi zor ama herseye koca hakkı dini alet ederek zulum yapmaya devam ediyor bilmiyorum her sinirlendiginde ya parmaklarimi ya elimi burkup incitiyor .En acisi da yaptigi hicbirseydr kendini hatali gormuyor surekli bizim sucumuz oluyor hersey gercekten Allaha siginarak ayakta kaliyoruz ama su an o kadar yaptiklari arttiki artik dayanamiyorum...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Değerli kardeşim bizim buradan ALLAH C.C. size sabır versin demekten başka bir yardımımız dokunamaz.
Foruma üye olmadığınız için profil bilgilerine bakıpta nerede ikamet ettiğinizi bilemiyoruz ama hernerede ikamet ediyorsanız oranında polis ve jandarma karakolu ve/veya Cumhuriyet savcısı, hakimi vardır, eşinizden darp gördüğünüze dair doktordan alacağınız bir raporla savcılığa suç duyurusunda bulunmanız sizin açınızdan iyi olacaktır.
Kimseniz olmadığını yazmışsınız, yani boşansam kimin yanına gideceğim demek istemişsiniz, merak etmeyin kardeşim devlet kimsesizlerin yanında, bulunduğun yerin kaymakamlığına gidip bütün yardımlardan faydalanabilirsin.

Allah c.c. yar ve yardımcın olsun.

Üst Alt