Kız arkadaş ve üniversite

allahyolundayim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm. Yurt dışında üniversite okuyordum fakat bırakıp geldim kız arkadaşım istedi diye. 4 senelik ilişkimiz vardı ben ülkeye girince ayrıldı. Kendisi okulu çok kafasına taktığından böyle yapmış. Ama geçen hafta aradığımda seni istemiyorum yeni bir ilişkim var dedi. Daha sonra annesiyle konuştum kesinlikle yok oğlum okulu kafasına çok takıyor ondan öyle diyor dedi. Daha sonra kendisi de yemin etti yok kimse diye. Ama ben öyle garip bir hale geldim ki acaba var da yalan mı söylüyor diye düşünüyorum. Ailesi ve kendisi kolay kolay yemin etmez. Allah’ın adını kullandı yalan olmadığından eminim fakat tedirginim. Bir diğer sıkıntım okula geri dönmek istemiyorum. Çünkü oralarda tek başımayım. 5 yıl daha okuyacağım orada. Ama kız arkadaşım ya 4 yıl bitirince beni beklemezse diye düşünmekten gitmek istemiyorum oralara. Lütfen bana bir akıl verin ALLAH rızası için bana bir okuyun ben kendimi inanın iyi hissetmiyorum. Kafamda sürekli saçma sapan ölüm düşüncesi var. Lütfen akıl verin.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, senin ilacın namaz, zikir ve dua! Namaz ve zikirle uğraşırsan, dua ile desteklersen bütün sıkıntılarının geçtiğini göreceksin.

Üst Alt