Kırık kalp

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kirikkalp.jpg

Kırık kalp sever mi sorusuna hiç kırık bardaktan su içilir mi diye karşılık verenlere bende şu soruyu soruyorum sen, hiç bardak kırık diye sudan vazgeçtin mi?
ne hikmetse insan hep en cook sevdiklerine KIRIILIR ve KIRAR mis.. veya sevdigi icin oyle cook derinden mi hisseder anliyamadim gitti...
crying_face.gif

O yuzden mi ne kelimeler yurege tercuman olamayinca kirildim sozu ile olayi bitiriyoruz
Insan Sevdiklerine kırılsada ,KIZSA da Sevdiklerini Sevmek-ten hic vazgecmez..Vazgecemez ki...
cunku Kalpleri birbirine kaynastiran, Sevdiren Rabbim-dir.
Herkesin derdini, icini ailesine,komsusuna, annesine doktugu bu gunlerde ...Gurbet Diyarinda icimi Rabbime dokmekten gayri kimsem kalmadi...
....
ruyalarin SIRRI oldugu gibi dunyanin da hayattin da SIRRI-ni anca Kırılanlar ve KIRALANLAR anlarmis!!
Ben de bugun bir Sevdigime KIRILDIGIM da anladim...
S.B.I.D.U.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"Beni affettigini sanmistim yanilmisim "demissin
ortada affedilecek bir suc yok ki affedeyim...benim kadinsi, muhacirce,kimsesizligimce fazla beklentilerim yuzunden ben kirildim...
sadece sevilmek, merhamet beklemistim...
kime niye bile bilmiyorum belki de daha onceden de
AŞK-I İÇTİĞİm CAN KADEHİM KIRILMISTI...
neyse.. bu meseleyi daha fazla uzatip kirmaya ve daha fazla kirilmaya gerek yok...
cocuklugun, temizligin, masumiyettin,,safligin.. insanligin, hayirli evlad olusun o kadar guzelki...
ne olursun anla beni.. artik yuregim..
NE KIRMAK NEDE KIRILMAK ISTIYORUM...
her kirildigimda kendi kabuguma cekiliyorum bu boyle...senelerce devam ediyor...o kabuktan bir daha cikmak istemiyorum.. artik.
cunku cikarsam yine cook derinden kirilacagimi biliyorum...
o yuzden bundan boyle yanlizligi tercih ediyorum....
O An!Bir yalnızlık dolar gözlerime, Sen kirpiklerimden taşarsın, Bir kaçak olurum
kendime, Bir çığlık, Bir matem ve bir Hazan mevsiminde ayrılık olurum.

yanlizlarin gariplerin dostu Allah tir deyip artik kaderime Eyvallah!!derim...
Ey Yalnızların Kendi Başına Kalmışların Arkadaşı,
Ey Mutsuzluğa Düşmüşlerin Yardımcısı,
Yalnızlığımda Arkadaşımsın..Gurbetimde Dostumsun
Eyy Rabbim...
Hakkini helal et...artik gidebilirsin....Yolun acik olsun..
Allah yar ve yardimcin olsun...her zaman seni hatirliyacagim.. yuregimde ve dualarimda olacaksin...her seyin hayirlisi...
dargin ayrilmiyalim diye kostum sana ben.. gozlerim vagonlari aradi uzgun uzgun...
gecmisten kendime bir sozum vardi.. sevdiklerimden sevgi ile her zaman ayrilacaktim....cunku dargin ayrilip onlari kaybedigimde vicdanen cook aci cekiyorum...
ve Ayriliyorum..artik.. Allah a emanet ol...

Üst Alt