Kendime dur artık desem de sanki şeytan hep dürtüyor

Oykum

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
5 yıllık evliyim, eşimle çok severek evlendik küçüklükten tanırız birbirimizi 8 aylık da bir kızımız var. Allah'a şükürler olsun. Sanırım hamilelik psikolojisiyle ve sevgili kayınvalidemin de karnım burnumdayken erkekler en çok hamilelik döneminde aldatırmış demesi üzerine psikolojim tamamen eşim beni artık beğenmiyor sevmiyor ilgilenmiyor düşüncesine kapıldım, hatta ileri de giderek resmen şizofrene bağladım sosyal medya hesaplarını kontrol etmeler en ufak bi hareketinden senaryolar yazmalar falan normalde de aşırı kıskanç bir insanım zaten.

Velhasıl elimde hiç bir delil olmasa da suçlamaya başladım gerekli gereksiz. Kendime dur saçmalama bak yok bişey diyorum her seferinde ama mutlakda bişey oluyor ve ben tekrar başa sarıyorum. çalışıyor eve geliyor fakat bizimle çok ilgilenmiyor gibi geliyor ve ben sürekli tartışma çıkarıyorum istemsiz bir şekilde artık adam da gerçek anlamda cinnet geçirdi ve çok şükür bize zarar vermedi ama etrafı kırdı geçirdi saçını başını yolmaya başladı öyle görünce bin pişman oldum dedim söz bi daha böyle bir saçmalık yapmıycam. Aradan 1 ay geçti ama bende hala şüphe var niye bilmiyorum tekrar diyorum şeytan dürtüyor herhalde ben yine olmadık yerden olay çıkardım adam ikinci cinneti geçirdi. Ben yine bin pişman bu kıskançlığın beynimde dönüp duran kötü düşüncelere dur diyemiyorum artık huzurumuz kalmadı.. Büyü vs şeylere inanan insanım çünkü zamanında anneme yapılmıştı ve muskayı da ben bulmuştum, bazen aklıma geliyor acaba bize de mi yapıldı diye. Çünkü sadece bunaar değil evlendiğimiz haftadan itibaren başlamıştı bizim kavgalarımız ailelerimizi yüzünden o konu da ayrı bir roman olur ama aramızdaki sevgi herşeye direnmişti 5 sene boyunca. Aklımdan kötü kötü şeyler geçiyor ve kızım durduruyor beni. Ne olur bir akıl verin hocalara gitmeyi bile düşünüyorum artık bir yol gösterin yoksa kendimi hepten kaybedicem. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin şimdiden Allah razı olsun.

Üst Alt