Kavusmamiza aile engeli

Harsun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
1 senedir berber olduğum erkek arkadaşım var, çokta ciddiyz onun için istiharaye yattığımda düğün gordum ve onunla mutluca ilerledik. Yaklasik 1 ay önce ailesi beni gormeye geldi benden 1 yaş büyük ablam vardı diye ailem vermedi. Ben de biraz daha bekleriz dedim, beklerken bi kaç akrabam sevdiğimizi öğrendi. Hepsi de çocuğun beni kaciracagini ve bizim kacacagimizi söyledi haliyle annem çok korktu, bennde korktuğum için sevmiyorum dedim yok öyle şey dedim. Ama zaten kaçma diye birşey yoktur hiç. Olmasaydı ayrılacaktık. Aradan biraz zaman geçti tekrar aynı konu gündeme geldi, ben de anneme seviyorum dedim, konuşuyoruz verin dedim. Annem de vazgeç numarasını sil sakin bir daha konuşma unut dedi, yıkıldım resmen saatlerce ağladım. Duyanların hiçbiri de seviyorsa verin demedi. Cok zoruma gitti. Hala anneme arada direniyorum ama annem ısrarla yok diyor, baban öğrenirse hepimizi öldurur diyor, çok çaresiz kaldım. Artık herşey kadere kaldı. Allah bize sebep olanların hakkından gelsin, Allaha havale ettim belalari Allahtan olsun. :(

Üst Alt