Kadınlar neden aldatır?

yardim123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, benim paylaşmak istediğim bir konu var. Kadınlar neden aldatır? Allah rızası için yardımcı olun bana ama hadislerle ayetlerle.. Bizim 6 yıllık evliliğimiz var ve mevla bize 2 kiz cocugu nasip etti, eşim çarşı bilmez, pazar bilmez, alışveriş bilmez, kuaför bilmez ve son derece güvenilir olarak tanıdım kendisini. Biz eşimle yaklaşık 5 aydır benim kendine anlattığım konudan ötürü tartıştık, aynı evin içerisinde yaşamamiza rağmen birbirimizden uzaklaştık.

Fakat yakın zamanda eşimin hal ve hareketlerinden şüphe duymaya başladım ve sonrasında eşimin internette kendisineden yaşça küçük ve bekar biriyle konuşmalarını gördüm.. Kendisine olayı anlatmasını istedim fakat ilk etapta yalan yanlış şeyler konuştu, durumu kendisine inandığım ve güvendiğim için kabullenemedim, ailelerin haberi oldu.

Sonrasında olayı bana ayrıntılı anlattı, girdiği arkadaşlık sitesinde yazistigini, hesapların üyelik bilgilerinin hepsinin kendisine ait olduğunu birkez yazdığını o süreçte aramızdaki problemin kafasını dağıtmaya sebep olacağını, konuşmaların ilk zamanlardaki boyutunun arkadaşça olduğunu zaten 15 gün kadar devam ettiğini ve sürekli görüşülme olmadığını karşı tarafa yakınlık duymadığını, beni kafasında silmedigini evliliği bitirme gibi durumunun olmadığını ve yazışmaların içerisine girdikçe çıkamadığını, numarasının belli olduğunu isminin farklı olmadığını ve sonrasında kendisine şantaj yapılacağını benim ile ilgili bilgileri karşı tarafın bilgdiğini ve o süreçte birkaç yazması gerektiğini ama muhabbetin şeklinin ve iceriginin değiştiğini ve benimle problemi olduğu için bana konuyu anlatamadığını. Kendisini o duruma benim ittiğimi ve konustugu kisinin kendisinden 1000 lerce km uzakta oldugunu ve hatayi kendisinin karşı tarafa cevap vererek baslattigini söylüyor. Bende kabul edemiyorum söylediklerini, dürüstçe gelmiyor anlattıkları ama öyle bir insan olmadığı yönünde de düşüncem olsada yinede gel git durumuna giriyorum.

Allah rızası için birisi yol göstersin ben 2 kiz cocugu babasıyım eşimin yaptığının ceremesini ve lekesini çocuklarım çeksin istemiyorum ama inanmıyorum da kendisine. Şuan pişmanlık yaşadığını, gözyaşlarının dinmedigine sahitim her fırsatta canının yandığını kendisini affetmeyeceğini ve kendisini suçlayacak laflara şahit ediyor beni ve ben boşanma ya karar vermekle vermemek arasında sıkıntıdayim... Benim kendisine şans vermemi istiyor beni affetme ama yuvamız için şans istiyorum diyor ben affetmenin mükafatınin ne olacağını bilmek istiyor ve düşüncelerinizle bana yol göstereceğinizi umit ediyorum... Allah hepinizden razı olsun.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleykümselam kardeşim hosgeldin. Şimdi bir çok evlilikte hanımlar mutsuz. Sanal ortam da özelikle evli hanımları takip eden erkekler var. Bilinçli olarak yaklasiyorlar, bir şekilde onlara anlayısli mükemmel biri gibi kendilerini tanitiyorlar.
Malesef biz hanımlar zayifiz. Malesef ahmak olanlarimiz da var. Allah bizleri affetsin.

Rabbim bizi haram ve zinalardan korusun. Esiniz yeterince rezil olmuş, ailelerde konuya vakıf olmuş. Affetmek de Allaha mahsustur, önce Allah affetsin. Sonra inşallah müsade edin, sizin de kalbinizı ve güveninizi tekrar kazansin. Bu sizin esinizin karakterinde var ise tekrarlayacaktir. O sebeple yuvaniza ve cocuklariniza bir şans verin. Bekleyin sabredin, ne hatalar yapıyor hanımlar, bu hiç birşey .

Biz öyle şeylere şahit oluyoruz ki burada. Bu zamana kadar okudugum en basit hayal kırıklığı. Siz de kendi hatalariniza bakın, esiniz de anlamıştır artık. Şeytan müslüman aileleri hep dağıtma çabasında. Müslüman evlatlar yetismesin, çocuklar sürünsün.
Hep böyle hesaplar peşinde bizi de sürüklüyor.

yardim123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Pek bilinçsizce yapılan bir durum olduğunu sanmıyorum ve sonrasında arama motorunda müstehcen konular, uzaktaki sevgiliyi unutamamakla ilgili sozler ve bunun gibi konuların araması yapılmış ve cinsel içerikli konular konuşulmuş gerçekten çıkmazdayim.

İlk zamanlarda bana 2 haftalık diyordu, bende dokümanları cikaricam diyince 30 günlük diyor ama sadece tatmin amaçlı diyor ve bana dokümanları çıkarırsan bulamazsın diyor aynı zamanda tehdit ediyor ama boşanmak istemiyor.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Bilinçli zaten, cep numarasini hiç bir sosyal paylaşım sitesi paylaşmaz. Eşin gaflete düşmüş. Allah affettsın, cok ileriye gitmemiş. Gafletten uyandı inşallah. Çocukların için yuvani dağıtma kardeşim. Bak izle bakalım. Karakterinde varsa yine belli eder. Yuvasının dagilmasini istemiyordur.

Kardeşim sen eşine sahip çık. Evliliğine ve çocuklarına sahip çık. Hemen geçmeyecek tabi ki, dusundurecek zorlayacak unutmak kolay olmayacak ama zamanla hafifleyecek. Allah yardimcin olsun. Allah eşini ıslah eylesin. Rabbim bütün mümin ve mümine kardeşlerimizi korusun böyle şeylerden amin ecmain.

Bu mübarek günlerin Fazileti büyüktür kardeşim. Esin namaza başlasın. İbadetlerinize yoğunlaşın. Rabbim yeniden yuvaniza huzur ve mutluluk getirsin. Amin ecmain.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kadınlar neden aldatır? Namus sıkıntısı olabilir. Allah korkusu yoktur veya karektersizdir! Başka ne olabilir ki??

Üst Alt