İşyerindeki arkadaşlarım beni dışlıyorlar

Esmar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar işyerinde hep benimle uğraşan kızlar var. Kurumda sınav açıldı kazandım ve bununla şehir değişikliği yaptım, bu şehirde kimseyi tanımıyorum. Resmi kurumda çalışıyorum, yeni şehirde geldiğim işyerimdeki kızlar beni sevmediler, dışladılar, amirlerimin gözünde beni düşürdüler. Defalarca ağladım, onlara hakkımı helal etmiyorum. İşyerinde itibarımı yerle bir ettiler, arkamdan sürekli dedikodu ve amirlere karşı kışkıtıyorlardı beni. İnsanlara ne dedilerse bilmiyorum ama artık işyerinde bana kimse selam vermez oldu, çözemedim, sustum. Benimle uğraşmalarından yoruldum, psikologa bile gittim çözüm olmadı. Onlar insanların gözünde beni yerle bir etti, oysa ben onlara hiçbişey yapmadım. Tek dertleri çekememezlik, onlar kendilerinden iyi birini kabul edemiyorlar kıskançlık aşırı derecede. İşine gelmeyenleri bir oluyorlar insanların içinde dışlıyorlar yalnızlığa itiyorlar. Baktım çekilecek gibi değil, genç yaşımda ağlamaktan sinirden aç kalmaktan takatım kalmamıştı. Dilekçe verdim şimdi bir okulda görevlendirme ile çalışıyorum, ancak 4 ay sonra bu görevlendirme bitecek ve bu kötü insanların içine tekrar dönmek zorunda kalacağım. Ne yapmalıyım, bana yapacaklarını yaptılar zaten acısını halen cekiyorum, bana yardım edin yorumlarla yönlendirirseniz sevinirim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Her işin başı sabırdır. Haksızlık yapan mutlaka vebalini ödeyecek, hesp verecektir. Bunu biliyorsanız Allah c.c den sabır ve namazla yardım isteyin. Çözüm=Namaz, dua, sabır.

Üst Alt