• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstiharede siyah ve beyaz görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuğbacam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstiharede aynı rüyada önce siyah sonra beyaz görmek

Selamün aleyküm.Evlilik amaçlı biriyle tanışıyordum.Erkek arkadaşım hayırlı mı diye öğrenmek için istihareye yattı.İlk gece siyah döküntü bir arabada sonra birden son model beyaz bir arabada gördü kendisini.2.gece bir şey görmedi.3. gece bahçeli bir evin camından dışarıya bakıp kargalar görmüş ve hava karanlıkmış sonra birden aydınlanmış ve kendini beyaz bir atın üstünde görmüş.Ailemle tanıştırmak istedim ama ailem sen okuyorsun o üniversite okumamış deyip tanışmayı bile istemediler . Konuşmaya devam edersen reddederiz dediler.Şu an konuşamıyoruz.Ama bu rüyaların anlamını merak ediyorum.Yorumlarsanız sevinirim.Eğer rüyanın sonundaki gibi sonumuz hayırlı olacaksa ona üniversiteye başlamasını söyleyeceğim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
İstiharede siyah ve beyaz görmek ;
neyin ne olduğunu hem net olarak kavrayamıyoruz hem de hiçbir şeye gerçek adını koyamıyoruz.
Bir belirsizlik kaplar içini sonra, bilemezsin. Emin değilsindir, Çelişkiler, belirsizlikler, kararsızlık, zamansız ruh hali olarak yorumlanir...
Allah hakkınızda hayırlar nasib etsin, hayırlı adımlar atma gücü versin amin amin.

Tuğbacam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim cevapladığınız için ama belirsizlik olsa iki rüyada kötüyle başlayıp iyiyle gidecek şekilde olmaz.Bana daha çok başında bazı olumsuzluklar yaşanıp sonradan mutlu olacaksınız der gibi geldi rüya.Siz ne düşünüyorsunuz?

csmdnzcsm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istiharede siyah ve beyaz görmek

Selamin aleykum. Ben birisini cok seviyorum 5 yildir o da beni cok seviyor. Bu sevgi araciligyla bes vakit namazlari kiliyorum allaha daha yakin hissediyorum kendimi. Birbirimizi cok seviyoruz, dogru yolda oldugumuza inaniyoruz ama ben yinede evlencekmiyiz diye istihare yaptim ve o gece ruyamda onunla karsilikli oturdugumuzu gordum. Onumuzde bembeyaz ve siyah ustuste dizilmis iki sey vardi yuvarlak tabaka gibi dizilmisler siyah ve beyaz ayri duruyodu. Mesela 10 tane beyaz tabaka ustuste dizilmisse yaninda da 5-6 tane siyah dizilmisti. Ben uyandigimda sevaplarimiz daha cok olursa evlenicez diye yorumladim, ilk aklima bu geldi fakat dogru mu yorumladim birde bilen birisine sormak istedim. Simdiden cok tesekkur ederim. Ve sizden ricam dualariniza benide katin allah tum sevenleri birbirine kavustursun insallah...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Kardeşim İstihare namazı başımıza gelecek bir işi yapmadan önce, hayırlı olup olmadığını öğrenebilmemiz için
kıldığımız iki rekatlık bir namazdır..
Hayırlı bir şey sadece dünyalık için değil bizi ahirette saadete ulaştıracak vesile,vasita olmasi...

Ben bu kişi ile evlenecek miyim veya evlenmeyecek miyim diye istihare yapılmaz bunu zamani gelince göreceksiniz..
gaybı yalnızca Allah cc. bilir..

Birinin ileride kiminle evleneceğine dair bilinen bir istihare var mı?
İlerde ne olacağını ancak Allah bilir. Bu bakımdan istihare ile insan kiminle evleneceğini öğrenemez.

İstihare, yapmak istediğimiz bir şeyin hakkımızda hayırlı olup olmadığını öğrenmek için uygulanır.
O'na emanet ol..celle celeluh..

acilangul1

csmdnzcsm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Peki ilgilendiginiz icin tesekkur ederim. Hepimizin hakkimizda hayirlisi olsun insallah.

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
İstiharede beyaz ve siyah renk görmek:

Hayırlı çalışmalar efendim; Hocam bu benim ikinci istihare namazı ile ilgili rüyam olacak hakkınızı helal edin.

Hocam ben istihareye şu amaçla yattım çevremde bir kız var benim yakınlarım her zaman benim için uygun bir kız olduğunu söyleyip onunla evlenmemi isterler ben ise şunu sürekli söylüyorum onlara belki kız benden daha iyi ama gerçekten de o kızı küçüklüğümden beri evlilik için düşünemiyorum. Şayet onunla evlenirsem mutsuz olurum onu da mutsuz ederim ailemi de mutsuz ederim yani sevmediğim bir kızla evlenmem doğru olur mu? Gerçekten de ben de bu amaçla Allah'a yalvardım yakardım ve iki rekat namaz kılıp istihareye yattım. Ve şöyle niyet ettim Allah'ım eğer bu kızın dışında benim için hayırlı olacak bir kız var ise bana yeşil ve beyaz renklerinizle eğer sadece o benim için hayırlı ise siyah ve kırmızı renklerinizle bana yardımcı olun diye.

Bilmiyorum Hocam istihareye böyle yatılır mı bilmiyorum ama yanlışım var ise de ne olursunuz beni uyarın.

Gördüğüm Rüya: Hocam akrabalarımın da içinde olduğu bir ortamdaydım. Anne tarafından olan bir akrabamız yarın bana 30.000 adet şu gördüğünüz top halindeki ÇİZGİSİZ KAĞITLARDAN gelecek diyordu. Annemde yanımdaydı bana beyaz kağıt çok lazım olduğu için ben utanıyordum ondan istemeye diyordum ki inşallah annem benim için beyaz kağıt ister ondan.

Rüyamın devamında böyle eski biraz da korkunç tarihi bir yer gibi bir zemin katlı otel odasındaydım biraz korkarak uyumaya çalışıyordum. Bir an SİYAH BİR AYI' nın gelip çıktığını görüyordum. Daha sonra dışarı çıktığımda o ayının içeride dakikalarca kaldığını fark ettim ama bana hiçbir zarar vermemişti. Ben kaçtım ayıyı dışarıya çıkartmaya çalıştım. Ayı dışarı çıktığı gibi etrafına saldırdı ve bir kişiyi öldürdü. Bir de baktım ki yavrusu oralarda ona ulaştırmaya çalıştığımı hatırlıyorum. Devamında bir filikanın denizden karaya yanaştığını görüyordum. Evet bu filika da sanki askerler vardı. Elimde bir fener vardı üzerilerine bir lazer gibi uzatıyordum yeşil bir ışık veriyordu. Sonradan kaçmaya başlıyordum. Kaçarken hafif yeşil ve mavimsi tonda olan denize elbiselerle atlıyordum. Gelenler kim yaptı diye beni bulamıyorlardı. Ve denizde bir kız görüyordum yarı çıplak halde kızla konuştuğumu hatırlıyorum.

Hocam rüya çok uzun oldu ama tüm detaylarıyla yazmak istedim. Evet gerçek hayatta o kızı hiç istemedim ama sanki kızın gönlü de ben de var bakışlarından anlıyorum ama ben bundan çok rahatsız oluyorum. Şimdi duygusallık gösterip de sevmediğim birisiyle evlenirsem benim için ne kadar doğru olur. Sevgi ile dolu saygılarımla Hocam tekrar tekrar hakkınızı helal edin. Bunları yazmamdaki amacım bana bir yol gösterip yanlışlarımın önüne geçmek için bana sağlam bir set yapmamı önermenizdir.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı geceler, gönül Dostum Evlilik;nasip ,kismet gönül işi!! akıl,fizik ,onun ,bunun istemesi işi değil!
bunu bizzatihi kendim yaşadim!!
Kalbine karşılık bir kalp bulmak!Seni senden çok Seven birini bulmak!!
sadece evli olmak için hele ki sevmeden bu insan, içinize sinmeden asla evlenmeyin!!!hele ki siz manen, madden, ruhen, duygusal ve psikolojik olarak evliliğe hazır değil iseniz evlenmeyin..

Sizi rüya yorumlarindan az çok taniyorum..
Rüyaniz hayr Olsun.
siyah ve beyaz hayatinizda ki belirsizlikler, zıdlıklar,neyin ne olduğunu hem net olarak kavrayamıyoruz hem de hiçbir şeye gerçek adını koyamıyoruz.
olaylarin netleşmesinden ayrımın gerçekleşmesinden hakla batılı da ayırmak doğruyla da yanlışı ayırmak gerekli...
Hiçbir şey şey kesin değil, hiçbir şey imkânsız değil.
Bir belirsizlik kaplar içini sonra, bilemezsin. Emin değilsindir, Çelişkiler, belirsizlikler, kararsızlık, zamansız ruh hali olarak yorumlanir...
Allah hakkınızda hayırlar nasib etsin, hayırlı adımlar atma gücü versin amin amin

Rüyada ayı görmek;
yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır.
Rüyanızda gördüğünüz ayı aynı zamanda gelişen olaylara bağlı olarak güç, kuvvet, irade, güçlü birinini desteğini almak anlamında gelebilir..

Rüyada ayı saldırısı görmek;
size veya başkasına saldırdığını görmeniz öfke ve kontrolsüz saldırganlık gösterir, sizin kimi tuzaklarla karşı karşıya olduğunuz duygusu taşıdığınıza tabir edilir.
belkide gerçekte böyle bir tehdit olamayabilir ancak aşırı öfkeli olduğunuz için bunu göremiyorsunuz manası taşır.

Rüyada ayıdan kaçmak ;
Rüyada ayıdan kaçtığını görmek veya bir ayının kovalaması; Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özgürlüğünüzü ve hareket kabiliyetinizi sınırlayan kimi etkenlerin var olduğuna yorumlanır. Sabır ve cesaretle bunları aşacağına işaret eder.
rüyada siyah ayı görürseniz tehlikeli işlerden uzak durmanız gerektiğini söylemek gerekir.

karşındaki insanları dinleyemiyor,kolay konsantre olamıyor ,hep hayal kuruyorsunuz,etrafında olup bitenleri farkında değilsiniz..ne istediğini bilmeyeşiniz sanki depresif bir kişiliğiniz var,

Yaşam; kendi gözlerinizden seyrettiğiniz bir filmdir. Dışarıda neler olup bittiği o kadar önemli değildir.
Önemli olan sizin olup bitenleri nasıl gördüğünüzdür..olaylara ve insanlara karşı gösterdiğimiz tepki ve yaklaşımımızdir!!

demek istedimki iyi bir evlilik yada iyi bir anne baba olmak istiyorsanız lütfen psikolojik sorunlarınızı halettikten sonra evlenin,yoksa daha sonra ne yapacağınızı bilmezsiniz.. bir taraftan eşini mutlu etmek isterken diğer taraftan kendi iç dünyanızla mücadele edersiniz..
gerçekten evlilik sorumluluk isteyen bir ilişki,kötü tarafı ise evlenmeden bunu asla anlayamıyorsunuz..selametle..

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı geceler, gönül Dostum Evlilik;nasip ,kismet gönül işi!! akıl,fizik ,onun ,bunun istemesi işi değil!
bunu bizzatihi kendim yaşadim!!
Kalbine karşılık bir kalp bulmak!Seni senden çok Seven birini bulmak!!
sadece evli olmak için hele ki sevmeden bu insan, içinize sinmeden asla evlenmeyin!!!hele ki siz manen, madden, ruhen, duygusal ve psikolojik olarak evliliğe hazır değil iseniz evlenmeyin..

Sizi rüya yorumlarindan az çok taniyorum..
Rüyaniz hayr Olsun.
siyah ve beyaz hayatinizda ki belirsizlikler, zıdlıklar,neyin ne olduğunu hem net olarak kavrayamıyoruz hem de hiçbir şeye gerçek adını koyamıyoruz.
olaylarin netleşmesinden ayrımın gerçekleşmesinden hakla batılı da ayırmak doğruyla da yanlışı ayırmak gerekli...
Hiçbir şey şey kesin değil, hiçbir şey imkânsız değil.
Allah hakkınızda hayırlar nasib etsin, hayırlı adımlar atma gücü versin amin amin

Rüyada ayı görmek;
yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır.
Rüyanızda gördüğünüz ayı aynı zamanda gelişen olaylara bağlı olarak güç, kuvvet, irade, güçlü birinini desteğini almak anlamında gelebilir..

Rüyada ayı saldırısı görmek;
size veya başkasına saldırdığını görmeniz öfke ve kontrolsüz saldırganlık gösterir, sizin kimi tuzaklarla karşı karşıya olduğunuz duygusu taşıdığınıza tabir edilir.
belkide gerçekte böyle bir tehdit olamayabilir ancak aşırı öfkeli olduğunuz için bunu göremiyorsunuz manası taşır.

Rüyada ayıdan kaçmak ;
Rüyada ayıdan kaçtığını görmek veya bir ayının kovalaması; Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Özgürlüğünüzü ve hareket kabiliyetinizi sınırlayan kimi etkenlerin var olduğuna yorumlanır. Sabır ve cesaretle bunları aşacağına işaret eder.
rüyada siyah ayı görürseniz tehlikeli işlerden uzak durmanız gerektiğini söylemek gerekir.

karşındaki insanları dinleyemiyor,kolay konsantre olamıyor ,hep hayal kuruyorsunuz,etrafında olup bitenleri farkında değilsiniz..ne istediğini bilmeyeşiniz sanki depresif bir kişiliğiniz var,

Yaşam; kendi gözlerinizden seyrettiğiniz bir filmdir. Dışarıda neler olup bittiği o kadar önemli değildir.
Önemli olan sizin olup bitenleri nasıl gördüğünüzdür..olaylara ve insanlara karşı gösterdiğimiz tepki ve yaklaşımımızdir!!

demek istedimki iyi bir evlilik yada iyi bir anne baba olmak istiyorsanız lütfen psikolojik sorunlarınızı halettikten sonra evlenin,yoksa daha sonra ne yapacağınızı bilmezsiniz.. bir taraftan eşini mutlu etmek isterken diğer taraftan kendi iç dünyanızla mücadele edersiniz..
gerçekten evlilik sorumluluk isteyen bir ilişki,kötü tarafı ise evlenmeden bunu asla anlayamıyorsunuz..selametle..
Size sonuna kadar katılıyorum Hocam. Gerçekten de her farz namazımdan sonra hayırlı bir evlilik için dua ediyorum. Evet o dediğim kızı gerçekten de sevmiyorum yani evlenirsem kendi hayatımla birlikte ailemin de hayatını zindan ederim. Ama çevremdeki insanlar bu kızla evlenmezsen pişman olursun, önemli olan güzellik değil vb. En sonunda ben de sinirlendim dedim ki madem ki kız sizin için bu kadar değeril alın oğlunuza, kardeşinize isteyin niye hep ben. Ve dedim ki niye sizler sevdiğinizle evlendiniz. Evet Hocam bu yüzden o kızın lafını işittiğim zaman deli oluyorum sanki zorla da olsa onunla evleneceğim ve hayatımda ters diye. Bu yüzden rüyalarımda psikolojik olarak rahat olmadığım ortaya çıkar. Aslında ben son zamanlarda her şeyi Allah'ın takdirine bıraktım. Bir işim olmayınca hayırlısı dedim, hayırlı eş,iş, kısacası hayırlı bir hayat için dualara sarıldım. Kaza namazlarımı kılmaya ve kaza oruçlarımı hızla tutmaya başladım.

Ah çevremizdeki insanlar bizlere iyilik yaptıklarını sansalar da bazen duygu ve hislerimizi hiç sayıyorlar. Deseler ki şöyle bir kız var tavsiye ederiz eyvallah derim. Ama derseler ki onu almazsan pişman olursun, onun gibisi yok işte orada işler karışır.

Hocam çok sağ olun Hocam şu cümleyi sizden duydum ya o benim için yeter( içinize sinmeden asla evlenmeyin!!!) Allah sizden razı olsun. Çünkü siz bizim duygularımızı hissederek yazıyorsunuz. Evet sizin her yorumunuzdan hayata dair bir şeyler alıyorum. Hocam bana dua etmenizi istiyorum sizin gibi iyi niyetli bir insanın duaları Allah katında kabul görür inşallah. Ben sizlere duacıyım. Selam ve dua ile...

yalcinokann

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah'ın selamı üzerinize olsun.
Şuan Balıkesir meslek yüksek okulu bilgisayar programcılığı (2 yıllık) bölümünde okuyorum. İkinci senem ve DGS (dikey geçiş sınavı)'ye girip 4 yıllık yazılım mühendisliği okumayı istiyorum.
liseden bu yana ygs'ye girerken de bu amaçla girmiştim (Yazılım okumak). Acaba dedim kendi kendime bu öylesine bi istek mi. Gelip geçici mi.
Çünkü bir çok farklı alana yönelme imkanım var iken bunu seçtim. Hayırlı bir seçim mi diye bu sabah namazından sonra yattım. Rüyamda bi arkadaşım çizdiği karakalem resmi gösteriyordu (bende resim çiziyorum kurstan arkadaşımdı). Kağıdın kenar boşlukları vardı 4 5cm bariz belli bi şekilde gözüme ilişti resim bi çerçeveye alınmış gibi duruyordu. Sonra siyah boyadan oluşan resim dikkatimi çekti. Manzara resmiydi. Sonra arkadaşım eline bi kalem alıp. resim üzerindeki. İki sevgiliyi(yan yana duran iki kişi vardı) karalama veyahut düzeltme girişiminde bulundu.
Şimdiden hakkınızı helal edin. Allah razı olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah'ın selamı ,rahmetti, bereketi, huzuru hepimizin üzerine olsun.Rüyaniz hayr Olsun.
Hayatta Yaptığımız seçimler ve bize her açılan kapı belirlenmiş olan kaderimizi yaşamamızı sağlar hiç bir şey hiç bir başarı tesadüf değildir !! hepsi geleceğimizi inşaa etmeye giden bir basamaktır ve biz sanırız ki biz yaptık , biz seçtik hayır değil biz zaten o yola gitmeli idik ve bize gitmemiz gereken tarafa doğru kapılar açılır...yani gitmemiz gereken yön bize rabbim tarafindan gösterilir rehberlik edilir...
Korkma her şeyi güzel yazar ,çizer kader kalemi ....

Rüyada karakalem resmi görmek;
Kader kalemi ;Ancak, “Allah dilerse yapacağım” de. Unuttuğun zaman Rabbini an ve “Umarım Rabbim beni, bundan daha hayırlı olana ulaştırır” de.
Yapılması istenilen her işten önce Mutlaka İNŞAALLAH denilmesi gereklidir.
Bu kelime Kaderin kalemi gibi OL’durarak , YAZ’maya başlar.
Hiçbirşey için Onu yarın mutlaka yapacağım dememek lazım,Çünkü Allahın Onu İNŞA edip etmeyeceğini bilemeyiz..
Rabbin kaderdeki , yaratışı yazdığı kalemi ,yine Onun dilemesiyle , elimize alıp , bizim yazmamızı sağlar.Hayırlı geleceğin yaratılmasını garantiye aldırır….
seçtiğiniz yolda Allah'ın izni ile devam edin..

"Sonra arkadaşım eline bi kalem alıp. resim üzerindeki. İki sevgiliyi(yan yana duran iki kişi vardı) karalama veyahut düzeltme girişiminde bulundu."

KADERİNİ YAŞARKEN ASLA KALEMİ BAŞKASININ TUTMASINA SENİ ETKİLEMESİNE ,DÜZELTMESİNE ,KARALAMASINA İZİN VERME...
selametle..

Fenike

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstiharede siyah beyaz görmek

Selamun aleyküm, hayırlı işim için görüştüğüm birisi var, bunun için istihareye yattım. Rüyamda beyaz kazağımın üzerinde siyah bir leke gördüm, elime ıslak mendil aldım ama silmeden uyandım, biraz da zor çıkacak bir lekeye benziyordu. Kafam hala net değil bu işle ilgili, evlilik icin mantıklı geliyor ancak kalbimin sevmeyeceğinden mutlu olamayacağımdan endişeliyim.

D

Dünya Misafiri

Kayıtsız
Misafir
Evleneceğiniz kişiyi konuşarak tanımaya çalışın. Rüyalar sıradan insanlara mesaj vermez.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Dünya misafiri nickli kardeşim,
Bir kaç gündür dikkat ediyorum her konunun altına birşeyler yazıyorsun, sen de kendince yardımcı olmaya çalışıyorsun ama insanları rencide etmeden yaparsan seviniriz!
Burada rüya yorumu isteyen kardeşimize demişsin ki;
"Rüyalar sıradan insanlara mesaj vermez."
Bu sözler bana göre bir insanı kırar, rencide eder "sıradanlaştırmak" diye bi kelime kullanmak yersiz!

Diğer bir konu; Rüya, kişiyle Allah arasındadır, dolayısıyla geleceğe dair haberci rüya görmüş olabilir ve buna benzer bir çok rüyayı da goren bir insan olarak soyluyorum bunu.
Kısıyle Rabbinin bağlantısı sağlamsa, haberci ruya gosterebilir Allah....

A.Ates

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm, hayırlı işim için görüştüğüm birisi var, bunun için istihareye yattım. Rüyamda beyaz kazağımın üzerinde siyah bir leke gördüm, elime ıslak mendil aldım ama silmeden uyandım, biraz da zor çıkacak bir lekeye benziyordu. Kafam hala net değil bu işle ilgili, evlilik icin mantıklı geliyor ancak kalbimin sevmeyeceğinden mutlu olamayacağımdan endişeliyim.
Selâmün aleyküm
İstiharede illaki rüya görülecek diye bir şey yok abla, içinde eğer olumlu veya olumsuz his oluşuyorsa bu da bir şey hissetmendir. İstihareyi yaptıktan sonra 2-3 gün bekleyip kalbinde sempatik hale gelmiş ise olumludur ama aksi olduysa olumsuzdur denilebilir. Eğer kararsızlık devam ediyorsa aynı şekilde 2-3 kere daha tekrarlayabilirsin.

Selam ve dua ile...

R

Rshn

Kayıtsız
Misafir
Merhaba abimin bebegi icin ailecek baska sehire tasinmayi dusunuyoruz. Dun gece istihareye yattim. Rüyamda muhtarlıktayiz komsumuz panoya abimin bebeginin adını yazıyor ve gidiyor. Sonra kadinin ölüm haberi geliyor evimize gidiyoruz, bebeğin beyaz tulumlari ortada onu kaldırıyorum ama kardesimin de siyah coraplarini gördüm sizce bu ruya nasil yorumlanmali?

SabrıM

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selâmün aleyküm, benim sevdiğim bi cocuk var fakat o bana karşı aynı duyguları hissetmiyor. Bu çocuk bana hayırlı mı diye önceden istihareye yattım, sevdiğim çocuğu siyah takım elbise içinde gördüm. Önce siyah gördüm fakat sonra içindeki beyaz gömleği ve cebindeki beyaz mendili gördüm daha sonra dün akşam bi arkadaşıma yatması için rica ettim, o da siyah bi fener görmüş daha sonra fenerin ışığını görmüş aynı rüya içersinde sarı kazakli tanıdığımız birini de görmüş umarım hayırlara vesiledir sorumu cevaplarsaniz çok mutlu olurum şimdiden allah razı olsun.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm ben istihare rüyasına yattım, beyaz kagıt gördüm ama siyah çizgilerle doluyordu kağıt. Sonra sevdiğim kişinin beni aldattığını görüyorum ve bu olayı annesiyle paylaşıyorum, bu arada da annesi hasta oluyor onu hastaneye götürüyoruz geliyoruz. Onların evi değil başka bi ev oluyor o evde annesi bana bakıp ne oldu söyle diyor. Bende ağlayarak oğlun beni aldattı diyorum.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir

Evlilik icin istihareye yattim fakat rüyamda siyahla beyazı bir arada gördüm.. Rüyamı size anlatayim lütfen yardımcı olur musunuz.. Ruyamda bembeyaz bir kus bizim evde, ben onu ekmekle beslerken o da yavaş yavaş ama çok ağır bir sekilde kanatlarını açıyor ve o arada birden siyah siyah bircok yavrusu beliriyor. Sonra beyaz kuş kanatlarını tam actiginda siyahlarla beraber kanatlanıp ucuyor ve geriye sadece siyah siyah küçük tüyler kalıyor. Yan odada bi hoca varmıs, o kalan tuyleri topluyorum. Sonra hocaya bunlari gercekten ben koparmadm, onlar ucarken düştü diyorum o da evet bu senin suçun veya günahın değildir icini ferah tut diyor. Böyle değişik bir rüya gördüm yardımcı olur musunuz.

Smyy.ks

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
S.aleykum. Bende nisanlanmak için teyzemi istihareye yatirdim. Teyzem kuran kursuna gittigini siyah çantasınin icinde beyaz ve sari kapli bir cok kitabinin oldugunu soyledi. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt