• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare yorumu

İremmm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm beni görücü usulü tanıştırmak istedikleri biri var ben de o kişi hayırlı mı diye istihareye yattım. Rüyamda vefat etmiş amcamı bizim eve gelirken gördüm. Kalabalıktı beyaz önlük giymiş bir hemşire vardı. Sonra bi cami gördüm camide yaşlı bir amca vardı ona burdan çıkması gerektiğini, caminin yıkılacağını söylediler yaşlı amca da vallahi burayı yıksalarda yıkmasalarda ben burayı yaptıracaktım dedi. Sonra kapının önüne çıkınca her yer bembeyaz buz pistiydi insanlar üzerinde kayıyordu sizce bu rüya hayırlı mıdır ne yapmalıyım.

tubae

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare yorumu

sekamün aleyküm hocam,
Acık şekilde yazacağım çünkü kafam karışık bir evlenmeyi düşünüyorum aklımda hiç olmayan daha önce is dolayisiyla tanıdığım ve uzun zamandır hiç görmediğim birisini gördüm bir yakınlık hissettim o günden beri aklımdan çıkaramıyorum sanki biri beni dürtüyor gibi söyle açıl ve acaba niyetimi söylesem mi diye uzun uzun günler düşündüm içinden çıkamadım tepkiyle alakalı çünkü birbirimizi hiç tanımıyoruz bir de bayanım bu sorularla bogusurken istihareye yatmak istedim ancak ilk seferde bölük borcuk hatta hiç hatırlamıyorum sadece sabah kalktığımda kardeşim sanki ağlayarak birşey anlatıyordun dedi. İkinci seferde tam hatırlamamakta beraber annemle bir yerdeyiz sanırım sınavla alakalı bir yere gittik arkamızdaki binalar çoğu beyaz renkli uzun bir yol var yolu bitirip hiç birşey olmayan tozlu başka bir yola geldik sonra yanımda anemmiydi bilemediğim bir kişiyle elimde hortum sulama yapıyorum bayagi suladım. Yeşil ağaçların olduğu yere kadar sulayıp yanımdakine dönüp orası ağaçlık zaten yemyeşil orman oranın suya ihtiyacı yok ihtiyaci olan yerleri sulayalım donup yeşil ormanı arkamızda bırakıp yolu diğer tarafını sulamaya devam ettik o kadar sulamimis ki rengini tam anımsayamadigim sanki cam bina ama flu renkte sanırım en üst katından sular fışkırdı bende asagidan içimden çok suladım binadan döküldü diye geçirdim benim sucum diye düşünüyorum ciktim en yukarı bir adam var o an namaz kılmaya niyetlenmişim ama sanırım kaçırmışım kaza etsem olmaz diye düşünüyorum yani kilsammi kılmasam mi diye düşünüyorum bunu adama lanse ettim mi Onuda hatırlamıyorum ancak adam bana dönüp beni teşvik etme manasında illa tecavuzmu edelim diye birşey söyledi o ara eline dikkat ettim alyans vardı karşımdaki adamı tanımıyorum bu arada adam o şekilde konuştuktan sonra başka bir odaya gidip namaz icin üstümü değiştirdiğimi hatırlıyorum ama adamın o kelimesi teşvik içindi hatta içimde buradan teşvik icin neden bunu söyledi diye düşünüyorum Yanıl yaptığımın farkına varıp zaten odaya gittim yanı bunu kötü algılamadım çünkü iyi bir seye vesile olmustu ama namaz kıldığımı görmedim sonra annemlerin yanındayım sulama yaptıgım kişiyle isimizi bitirmiş olacağız ki o beyaz binalara gitmek istiyoruz annem diyordu ilk geldigimiz yol oradan gideceksin diye işaret ediyor gittiğimiz yol çok kötüde degil ama iyide bir yol değildi. İlk rüyam bu şekildeydi sonra ikinci rüyamda gerçek hayatta bir arkadaşımın Nişanı var onu konuşmuştuk gündüz rüyamda ben yokum dış göz olarak görüyorum. kız sanliurfaliymis evlenecek olan arkadasım arabasını süslemiş gidip kız alacak bir Arkadasi arabayı süslerken arabanın üzerine siyah gullerde koy demiş onlar öyle sever diye arkadaşımda arabanın on kısmına çiçek yaptırmış başka renklerde var ama 4 adet yaprak kısmı,dal kismi siyah üste normal Gül goncası taktırmıştı biz de arabada gittiklerini görüyoruz birbirimizle konuşuyoruz ‘urfalilarin nasıl olduklarını bilmiyor mu bu adam niye siyah gul takmis arabasına diye sanki problem çıkacak diye kendi aramızda konuşuyoruz. Rüyalarım bu şekildeydi hocam rüyalarımda bilinçaltı olarak gördüğümü düşünüyorum çünkü gündüz bahsettigim konularla alakalı gördüm özellikle ikinci rüya nişan olayı bilinçaltı ancak siyah gul kafama takılmadı degil kafamda karıştı açıkcası istiharede yatmaya devam etmelimiyim cunku hem olumlu hem olumsuz his var içimde geçmiş zamanlarımda hata yaptığımdan temkinli hareket etmek istiyorum rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz şimdiden çok teşekkürler

duaile

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Selamün Aleyküm,

Dün gece önemli bir konu için istihareye yattım.
Fakat gördüğüm rüyanın manasını bir türlü çözemedim.
Rüyada babamın yanına gidiyorum ve babam kapıyı açıyor ve içeri girdğimde babamın belden altının çıplak olduğunu(mahrem yeri kapalı, sadece popo kısmı açık) görüyorum. Güler yüzlü bir şekilde içeri buyur ediyor ve girdiğimde belden üstü çıplak uzun boylu bir adamın diğer odaya hızlıca geçtiğini görüyorum.
Bu rüyadan ne mana çıkatacağımı cidden şaşırdım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, Allah razı olsun.

zehra rüya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm benim sevdiğim biri var bu bir buçuk yıldır tanıyorum aynı yerde çalışıyoruz 7 gece istihare yaptım her istihare yaptığımda daha çok hayal kurdum hatta gelinlik bile baktım ilk üç rüya sonrasında kötü hissetmiştim kararsızdım ama sonrasında sonrakilerde ise iyi hissettim sanki hep hayatımda olacakmış gibi tuhaf bi his rüyalarîmda ise sürekli tavuk eti yedigimi görüyorum dolapta siyah kola ve su var ama ben tercihimi sudan yana kullanıp içiyorum ekmeğin arasında tavuk eti ve iki dilim domates görüyorum eti yiyiyorum ama domatesler yemiyorum beyaz gömlek,siyah gömlek, yeşil etek, beyaz bornoz,beyaz tabure, beyaz cüzdan gòrüyodum ilk önce kırmızı pantolon giyip ve kırmızı eşarp takıyodum sonra arkadaslarım seni böyle gòrmesin diyolardı bende cıkartıp yesil pantolon giyip yeşil eşarp takıyodum yeşil elbiseli biri bana yeşil bilyeler veriyordu cebinden çıkartıp bir kere de dişimin düstügünü gòrüyodum dişimin çürük olduğunu sanıyordum ama bembeyazdı ama yeri cok siyah ve sertti sevdiğim kişi rüyamda bir erkek çocuğunu seviyordu ben de babama anahtar veriyodumki ona versin kadir mustafa ömer isimlerini duyuyordum en son istihare rüyamda ise bir kuaföre gidiyordum gerçek hayatta sadece ilk defa bir kere iki sene önce fotoğraf çekmeye gittiğim bir erkek rüyamda gelip saçımı yapıyordu saçın uzuyodu ve saçının ucundaki kırıkları alıyordu ve bana ilahiyat okuduğunu aslında bu işi yapmadığını söylüyordu şimdi benim kafam karıştı lütfen bana yardımcı olun

zehra rüya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Neden mesajlarımıza cevap alamıyoruz??

Umudumonda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Selamün Aleyküm
Benimde 6 yıllık bir ilişkim vardı daha önce istihare namazı kıldığımda sadece mavi bir leğen görmüştüm oda yeşil bir camide görmüştü kendisini.Buraya kadar bir sorun yok fakat. Biz 1 ay önce söz yaptık ve şimdi bambaşka bir insan oldu her şey tersine döndü resmen ayrıldık gibi bir şey ama daha kimse bilmiyor tekrar istihare namazı kıldım ilk gördüğüm rüyada bizim söz yüzüğünü tekrar parmağına taktığını ve telefonuna patronu tarafından mesajlar geliyordu beyaz sayfa siyah yazılar vardı. ikinci defa tekrar kıldım bu defa karşımda bir karga vardı sesi hala kulaklarımda bana doğru geliyordu bende çok korktuğum için kafamı beyaz üstünde renkli çiçekleri olan bir battaniyenin altına koyuyordum üstümden geçip gitti bu rüyaları yorumlayabilir misiniz şimdiden sağolun.

YÖNETİM/UYARI: Aleykümselam.. Aynı mesajı defalarca göndermeyin lütfen, gördüğünüz gibi rüya yorumu yapılmıyor. Üstteki mesajı ve linki okuyun.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
İstihare

İyi günler ben istihareye yattım ama rüyamda teyzemin kızını gördüm şuan ki olduğu halinden daha güzel bir yüzü vardı. (gerçek hayatta yeni boşandı teyzemin kızı) Rüyamda gülerek yanıma geliyor düşük yaptığını söylüyor ve bana beyaz bir yumurta veriyor. Yumurtanın içinde hareketli bir erkek bebek var ve yaşıyor çok güzelde giyinmiş bebek ve bebeğin yüzü de çok güzel. Amaa sonra ölüyor bebek bende yumurtanın kabuğunu kırarken bebeğin kafasını yaralıyorum ama bebek zaten ölü. Bu rüyayı gördüm ve bir anlam veremedim. Ve başka bir rüya daha gördüm aynı istihare namazından sonra siyah bir tarantula görüyorum ama o hareket etmiyor bendr zarar vermiyorum. Size zahmet olmazsa yorumlar mısınız?

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
istihare yorumu

Merhaba kolay gelsin ben dün gece dua okuyarak Gerçeklerin açığa çıkmasını dileyerek yattım rüyamda eski sevgilimin kapısını çaldım kapıyı açtığında banyodan çıkmış üstünde bembeyaz bir havlu vardı benden sonra annesi girdi içeri bağırıp dövünerek benle ilgili konuşuyorlardı oldu bir kere falan dediğini duydum eski sevgilimin , beni istemiyordu ailesi ve üstüne gelip bağırıp cağırıyorlardı sonra babası duyuyor benimle olan ilişkisini (gerçekte babası yok vefat etmiş) ve kimse karışmasın o kızı alıcam oğluma diyor beni istemeleri için iki kişi gönderiyor o kişilerle bana bahçesinden kopardığı üç tane Gül gönderiyor güller tomurcuk halde iki tane pembe bir tane sarı sonra düğün falan oluyor ama bu arada ben hiç eski sevgilimi görmedim o ne istiyor bilmiyorum çok değişik geldi lütfen yorumlarmısınız ben rüyaya yatarken onun beni gerçekten sevip sevmediğini öğrenmeyi çok isteyerek dua ederek yattım ama birşey göremedim yardımcı okursanız sevinirim hoşçakalın

Ruyag

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Merhabalar 6 gündür istihare ye yatıyorum ilk gün bembeyaz kar yağarken gördüm ama kar hemen erimişti ve kuyumcuda altın bakarken gördüm kendimi ayriyeten 2 adam da kovalarkende gördüm gece yarısı.
2.gün kına gecem vardı ilk normal bir elbise vardı sonra abiye giyiyorum kına gecesi olduğu için kirmizi renkteydi.
3.gün akrabalarimizdan ikisiyle biryere gidiyorduk ben siyah bir takım giyiyorum ama annem beğenmiyor ama o iki akrabamiz güzel diyor. Sabah kalktigimda kalbime dusen hisse tam ne olduğunu çözemedim hala kararsızım
Diğer günler de hiç bişey goremedim
Yorumlarsaniz sevinirim..

Gizem789

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Mrb teyzem benim için istiharete yatti ve ruyasinda esmer bazlama kirmizi cicekler ve yesil çiçekler gördü yapmasının sebebi de erkek arkdasik geri bana dönmek istiycekmi o niyetle diye yatti anlami ne aceba rüyanın

kbr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Namazdan önce rüyamda hep kactim, arkamdan düşman geliyor diye. Namazdan sonrada bir oda, odanın duvarında yarim metre genişliğinde kırmızı şerit, duvar beyaz ama. 2. gün de yeni bir arab, yokuş aşağı yavaş yavaş gidiyordu. Bir karar asamasindayim, yorumunuzu rica ederim.

Üst Alt