• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare yorumu

HAFIZ47

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası yorumu

Selamünaleyküm. arkadaşlar birine kız arkadaşlık için dün gece istihare yaptım, sonra 3 ihlas 1 fatiha okudum. zaten orda gerçekten birileri alıp beni bir yere götürür gibi oldu. gözlerim beyazlaştı kalbim pütür pütür attı. gözlerimi açınca başım döndü. neyse yattım yatağa, yattıktan sonra kırmızı, duvarda asılı bir şey gördüm, sonrada osmanlının yeşil sancağını Gördüm. bunu yorumlayabilirmisiniz ?:imkansiz:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, arkadaşim bu yaşta kız arkadaşlık doğru mu, yeri, zamani mi, hayırlı mı olacağini saniyorsunuz... bu yaşta kız arkadaşlı sadece zaman kaybi...
bu ne acele daha çok vakit var önümüzde. unutmayin Siz hayatta verdiğiniz kadar da hayat Size geri veririr!
oysa kız arkadaşınizi memnun etmek için ne kadar emek, zaman, sevgi ,maddiyat verirseniz onlar Size iki kattini veririr
amaa bin kattini da Sizden Siz bilmeden, anlamadan alirlar!!!sırıtık.:,

Rüyaniz Hayr olsun..
rüya da osmanlının yeşil sancağını Görmek;
Yüksek makamlara,şerefi,namusu veya ihtişamı,imani,hidayetti simgeler..
Sen fatih'in istanbul'u fethettiği yaştasın...:bilmemm:.

HAFIZ47

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ve aleykümselam, arkadaşim bu yaşta kız arkadaşlık doğru mu, yeri, zamani mi, hayırlı mı olacağini saniyorsunuz... bu yaşta kız arkadaşlı sadece zaman kaybi...
bu ne acele daha çok vakit var önümüzde. unutmayin Siz hayatta verdiğiniz kadar da hayat Size geri veririr!
oysa kız arkadaşınizi memnun etmek için ne kadar emek, zaman, sevgi ,maddiyat verirseniz onlar Size iki kattini veririr
amaa bin kattini da Sizden Siz bilmeden, anlamadan alirlar!!!sırıtık.:,

Rüyaniz Hayr olsun..
rüya da osmanlının yeşil sancağını Görmek;
Yüksek makamlara,şerefi,namusu veya ihtişamı,imani,hidayetti simgeler..
Sen fatih'in istanbul'u fethettiği yaştasın...:bilmemm:.

TEKRAR MERHABA yaş 18 oldu çok aşık olduğum biri var evlenmeyi bile düşündüğüm bu hayırlı mı diye sordum rabbime gerçekten hayırlı bir rüyamıdır yani hala içimde aşk var :)(gönül eğlendirmek için değil)

Amacım gönül eğlendirmek değil ölümüne kadar ciddi düşünüyorum yaşda 18 olunca ciddi düşünüyorum peki rüyamda rabbimin düşüncesi nedir sizce yapıyımmı ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
TEKRAR MERHABA yaş 18 oldu çok aşık olduğum biri var evlenmeyi bile düşündüğüm bu hayırlı mı diye sordum rabbime gerçekten hayırlı bir rüyamıdır yani hala içimde aşk var :)(gönül eğlendirmek için değil)

Amacım gönül eğlendirmek değil ölümüne kadar ciddi düşünüyorum yaşda 18 olunca ciddi düşünüyorum peki rüyamda rabbimin düşüncesi nedir sizce yapıyımmı ?

Niyeti hayır olanın akıbeti hayır olur...

acilangul1

Metnar1987

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare Rüyası

Selamun aleyküm, Eski Sevgilim Hakkında İstihare Rüyası, Saat akşam 9 da istihare namazımı kılıp sağ tarafıma yattım.
Ben biraz yüksekteyim bir genç kız var sol ayak hizamda bende ona, sonra içimden bu kız tuğçe'ye(eski sevgilim) benziyor galiba diyorum ve kıldığım namaz aklıma geliyor ve üstündeki eşorfman beyaz diyorum ve çok seviniyorum...

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam Metnar1987, daha öncede bir mesaj yazmışsınız ona cevap yazmıştım. Yanlız "eski" sevgili demek bitmiş bir olayı ifade ediyor. Siz bu konuda nasıl beklenti içindesiniz tam anlayamadım? Yeniden barışma umudunuz varsa. Beyaz renk görmeniz o kişinin sizin hakkınızda olumlu olduğuna işaret edebilir..

zynep.34

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Selamun aleyküm.
Ben şuan da bi kuran kursuna gitmek istiyorum ama kursun ben hakkimda hayırlı mi değil mi diye istihareye yattım. Ve rüyamda bi sofrada oturuyordum. Sofrada ilk önce beyaz peynir gordum ve onun tadına baktım. Tadına baktığımda ise tadını begenmedim. Sonra kafamı kaldırıp tekrar sofraya baktığımda ise siyah zeytin gördüm. Ama onun tadına bakmadım çünkü rüyam orda bitti.
Bunun yorumunu yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Hale44

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Ben 25 yasindayim liseden bir arkadasimla evlenmeyi düşünüyorum. Görüntü olarak fiziki bir cekim yok fakat insan olarak cok sevdigim ve karakterinden şüphe etmedigim biri. Bi yakınımızdan istihareye yatmasini istedik. Rüyasinda pizza gördügünü ve üstünün kıpkırmizi oldugunu söyledi. Nasil yorumlanayalim. Hayirli degil diye birakmalı miyim?

glcan

Kurallara Uymadı
Üyemiz
istihare

Hocam istihare namazimda siyah pantolon giyiyordum ama arkadaslarim bana mavi kazak giymemi soyluyolardi. Daha sonra 90 yaslarinda bir kadinla erkegin ellerini opuyordum . Bir evlilik teklifi aliyordum kocamdan yuzukle ama yuzuk sahteydi ve ben reddediyordum bu teklifi. Sizce ne anlama geliyor bunlar ? Iki renk vardi siyah ve mavi kocaman bir pirlanta sonrasinda ? Lutfen yardimci olur musumuz?

KarBeyaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirli sabahlar abla. Esim aileden biri ile ortak isyeri acmayi dusunuyor.
Yanliz ben cok tedirgin oldugumdan, ortak olacak kisiye guvenemedigimden istihareye yattim. Rüyam soyleydi:
Hertarafi beyaz bir marketteydim is arkadasimla karsilastim o da ailesiyle alisveris yapiyodu. Sonra kocasi ile marketin yan tarafinda olan sinemaya gideceklerini soyledi. Sinema salonu siyah tunel gibi bir yerdeydi ve arkadasim esiyle birlikte gule oynaya kalabalik icinde salona girdiler. Ben de erkek kardesimle o tunelden cikmak isterken baska bir salondan bir suru insan cikinca aralarinda sıkısıp yere dustuk.
Sonra arkadasimin sinemada kocasinin yaninda harama giren birsey yaptiginin haberini aldim ve icimden zaten bundan boyle birsey beklenirdi dedim. Arkadasim salondan ciktiginda agliyodu ve cok pisman oldugunu soyluyodu. Beyaz bir odada buldum sonra kendimi arkadasim orda cok agliyodu. Pismanliktan ve kocasinin onu birakacagindan korkuyodu. Basinda da pembe bir basortusu vardi. Kocasi onu sakinlestirmeye calisip ondan ayrilmayacagini soyluyodu. Yanliz arkadasim aglamaya devam ettiginden esi bunalip cikti odadan ve uyandim.

Ruyama aciklik getirebilirseniz sevinirim.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleyküm, birşey danışacaktım size. 3 yıl önce evlenecegim ve benim için hayırlı olacak insanın Rabb'im tarafından malum edilmesini dua ederek istihareye yatmıştım ve akraba içinden bir insanı görmüştüm. O sırada sevdiğim ve 5 yıldır hayatımda olan bi insan vardı akraba dışında. Rüyada abdestli bir şekilde yan yana oturduğumuzu, kişinin kardeşini babamı ve kendimin sabah namazını kılmak icin ayaklandığımı gördüm. Ertesi gün tekrar yattım, bu sefer banyoda babamın banyoya idrarinı yaptıginı ve kendimin de orayı bol suyla temizledigimi oraya çarşaf serdigimi ve yine o kisinin de o çarşaf üzerine yattıginı gördüm. Ondan sonra o kişiyle aramızda bikaç sorun oldu muhabbeti kestik şuan o sevdigim insanla beraberim ve 1 yıllık evliyim ama sürekli olur olmadık zamanlarda hiç aklımda yokken hala o insanı görüyorum rüyalarımda, onunla evlendiğimi sürekli yan yana olduğumu görüyorum içimi bunaltiyor uyandıktan sonra. Eşimi çok seviyorum, kendimi kötü hissediyorum böyle olunca nasıl yorumlamalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum umursamadan devam ediyorum ama yine görüyorum rüyamda. Tekrar istihareye yatmalımıyım sizce ??

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam, evlenip barklanmışsınız daha ne amaçla istihareye yatmak istiyorsunuz acaba??

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Istihare yorumlamak

Selamün aleyküm hayırlı aksamlar.
Ben erkek arkadaşımla tanışmadan önce hayırlı mi değil mi diye istihareye bir arkadaşımdan rica edip baktirmistim. Rüyasında çiçekler görmüştü boş havuz görmüştü ve düğün yemeği dagitmisim. Birde ağaç altında oturan yaşlı teyze görmüştü. Aradan zaman geçtikten sonra ailem istemediği için görüşmemize son vermiştik. İstihare namazında ise güzel görmüştü kız, bana yardımcı olabilirmisinz kafam çok karışık.

furkan1453

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istiharem

Selamun aleyküm sevgili hocam.
Ben 7 aydır konuştuğum biri benim için hayırlı mı değil mi diye yaptığım istihareyi anlatmak istiyorum .
Rüyamda nostalji bir ortamdayım hava böyle yağmurlu basık bir hava, bir park var çocukların oynadığı ben onlara bakarken 10 yaşlarında ki bir kız çocuğu dikkatimi çekti üzerinde kırmızı uzun bir montu vardı. Bir süre baktıktan sonra kafamı çevirdim sağ tarafıma ve o tarafta da nişan düğün gibi bir şey vardı gelinin başında başörtüsünde krem rengi beyaz yada kirli beyaz diyebilirim bir şey vardı. Ortam yine aynı sıkıcı beni ilgilendirmeyen bir hava ve çok basık, üstünde de kırmızı bir elbise vardı bir yerde siyah gördüm diye hatırlıyorum rüyada ama aklımda o kısım yok.

Daha sonra ben ilk kez yattığım için içimden bu kadar renk gördüm gerçek olamaz diyorum ve hemen ardından başka bir rüyaya geçiş yapıyorum. Evde karanlık bi yerde oturuyorum televizyon izliyorum sadece televizyonun ışığı var yanımdaki koltukta rahmetli dedem var gibi görüyorum ve aklıma renk konusu geliyor, bir anda üstüme bakıyorum ve kazağım mavi kollarımın kenarında net bir beyaz çizgi var nasıl anlatsam v yakalı kazakların v kısmının rengi farklı olur gerisi aynı olur ya hocam öyle, daha sonrasında bir şey görmüyorum ..
Rürüyamın yorumunu yapar mısınız sevgili hocam .. şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı günleriniz olsun inşallah.

Özoo

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben ilk defa istahare ye yattım dün gece ama rüyam karışık ve iticiydi. İlk beraber olduğum ve çok kötü ayrılmak zorunda olduğum kişiyi gördüm ve tüm ailesini neredeyse ve çıplaktı.
Ben bu istihareye şimdi hayatımda olan kişi için yatmiştim geleceğimiz için ama bir anlam veremedim bu rüyaya ve çok karışıktı
Rica etsem yorumlarmısınız?

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
İstihare rüyası

İlk ruyamda kendimi gordum bir yere gidiyordum boyle yemmyesil bir kazak giymisim parlıyor yani bildigin yesil boyle iste bunu gordum.
Diger ruyamda annesi babası olmayan bir cocuk gordum ben o cocugun mahallesinde oturuyormusum megerse, iste o bana keske benim annem olsaydın diyordu kucucuk ama ben de diyordum ki buyuk olsaydım seni evlaklık alırdım. Abin de (adını hatirlamıyorum birini dedim ama) baban olurdu falan diyordum yani.
Sonrasında bir bayır cıkıp bir markete geldim annem ve ablamlarla, oranın gosteri merkezinde show falan vardı iste sonra ben annemleri kaybetmistim bana yer de tutmamıslardı falan hatırlamıyorum.
Diger ruyada Ablamlara gitmistim annemin dernekten arkadaslarıya degisikti.
Diger ruyada cenaze gibi bi sey vardı cok kalabalıktı.
Son ruyada bir kızla bi oglan vardı tanımıyorum ikisini de ama iyilerdi, oglanın annesi kızı istemedi ama iste bu kadar bilmiyorum ne demekler cok karısıklar ve hatırlayamıyorum da.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Merhaba benim 3 yıllık bir ilişkim vardı evliliğe giden ama ağır bir kavgadan sonra uzun gelgitlerle anlaşamadığımızı söyleyerek ayrıldı benden. Ben de onu seviyorum ve bekleyip beklememek konusunda kararsız kaldım ben de bir yuva kurmak istiyorum. Annem ve ben istihareye yattık olaydan sonra. Annem ilk istiharesinde nasip mi değil mi diye yatmış ve yeşillik bir alan görmüş. İkinci bir daha yattı onda da yeşillik bir alan aynı yerler ve o alan da kahverengi at. Aradan 4 ay geçti tekrar istihareye yattı bu sefer beyaz koyun ve beyaz güvercinler görmüş. Bense her yattığımda eski sevgilimi görüyorum ya da hiç göremiyorum. Bu rüyaları bana tabir edebilir misiniz ne yapmam doğru sabredip beklemem mi lazım. Yoksa istiharede birden fazla kişi için hayırlı diye çıkar mı.

Nesri

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba,
Iki Ay önce resmi nikahli ama dügünümüz daha olmadi esim ani bir sekilde bir tartisma sonucu benden ayrildi. Dügünümüz iki hafta sonra olacakti ve esim iptal etti. Hem agladi seviyorum diye hem ayrildi. Ilk günden beri sanki kararinin 100% arkadinda degil gibi ama Geri dönüs yapmiyor. Dün gece istihareye yattim. Rüyamda okulda oldugumu gördüm masanin karsisinda iki arkadasim oturuyor ( uzun zamandir görmedigimim) isimleri melek ve Sinem. Sinifta bir ask siiri okunuyor sonra melek mirildanmaya basliyor ve hatirliyormusun bu eski bir türkü esimle yapicagimiz ikinci dügünümüzde dans etmek icin bunu istiyorum diyor. Sonra kitap görüyorum, kitapin kapagi acik yesil ve portakal renginde arasinda ince beyaz cizgi var. Benim gözüm yesil ve beyaz renge gidiyor ve seviniyorum renkler icin. Orda uyaniyorum. Lütfen yorumlayabilirmisinih Hocam.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ben 2 buçuk senedir ve 1 senedir nişanlı olduğum sevdiğim kişiyle aramızda tartışmalar yaşadık ve sonuç olarak 1 aydır konuşmuyoruz onu çok seviyorum ve severek nişanlandık ama tartışmalar sonucu benden uzak kalmak istediğini söyledi. Bunun üstüne ben istihare namazı kılıp uyudum. Rüyamda ailelerimizin bir araya geldiğimizi ve ben nişanlımla barıştığımızı, güldüğümüz şakaladığımızı gördüm parmağındaki yüzük felan duruyordu. Sonra vedalaşma zamanında ona el sallıyorum gülerek, o da aynı şekilde. Ben arabama bindim park yerinde yavaşça çıkarken çok hafif bir şekilde arkadaki arabaya biraz değiyorum /carpiyorum .. Değdiğim arabada hafıf kırmızı izler vardı ama o izleri ellerimle siliyordum gidiyordu. Daha sonra uyandım tedirgin oldum bu nasıl yorumlanır ?

rabia_44

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı günler, ben sevdiğim kişiyle ayrıyım yani o benden ayrıldı üzerinden biraz zaman geçti ben kendisini sevmekten alıkoyamıyorum kendimi. Her neyse bu vesileyle bende istihare kılmaya ona göre karar vermeye uymak için niyet ettim. ilk 3 gün görmedim açıkçası namazı kıldıktan sonra uyuyamıyordum, aklımda bi dolu şeyle uyuyordum ondan olsa gerek. 4. gün yanımda bi kız çocuğu vardı elini tutuyordum ve benim üzerimde de mavi beyaz çizgili bir pantolon vardı. Sonra karşıma bi adam geçti ama asla yüzünü göremedim sadece onunda üzerinde beyaz gömlek ve mavi bir yelek vardı. 5 ve 6. günlerde tekrar yattım ama aynı sebeplerden rüya göremedim. 7. günde özel sebeplerden kılamadım yeniden niyetlenip kılmayı düşünüyorum ama gördüğüm bu rüyanın anlamı nedir sizlere de danışmak istedim sizce nedir ve ne yapmalıyım.

Üst Alt