İstihare rüyasını yorumlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatmanurgoceer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare yorumu

Merhaba ben fatmanur, daha önce bir erkek arkdaşım vardı sürekli kalbimden benim için hayırlı olduğu geçiyordu bir süre sonra boş sebeplerden dolayı ayrıldık. Onun ardından bir kişiyle daha konuşmaya başladım aradan uzun zaman geçmişti. Arkadaşımın kardeşi istihareye yattı yeni erkek arkadaşım için, hayırlısı mı diye. ilk gece yattığında yer yemyeşil gökyüzü kıpkırmızı çıktı. ikinci gece ise her yer yeşil beyaz ve ben gelinlikle idim, yanımda adamın ise belden aşağısı görünüyordu. üçüncü gece ise yine her yer yeşil beyaz ve yanımdaki adam eski erkek arkadaşım çıktı. geçenlerde yine yattı benim iş dolayısıyla mersine gelmem amaçlı. rüyasında benim üstümde mavi bir tişört altımda ise siyah bir pantolon görüyor. birinden dayak yemişim ağzım burnum kan içinde ama gülüyorum. annem de bir köşe de ağlıyor. bunun anlamı ne olabilir?

silvia

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası yorumlama

Selamünaleyküm. Biriyle görüşüyorum ve o insanın hakkımda hayırlı olup olmadığını anlamak için anneme istihare namazı kıldırdım. Rüyasında siyah beyaz koyun ve siyahlıklar görmüş nasıl yorumlanıyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Paramparca

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum. Bir şey için istihareye yattım rüyamda domates suyu/rendesi/püresi heryer. buyuk beyaz kovaya falan konmuştu. Bu rüya olumlu mu nasıl yorumlanır. Cevap verebilirseniz cok sevinirim tesekkürler

ulker1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası

Selamun Aleyküm, bir aile dostumuz aracılığıyla birisi bana talip oldu. Bu durumdan ailemin bir kısmı haberdar. Kısa bi araştırma yapıldı ama istişareler devam ediyor, bende bu arada bi yakınımı istihareye yatırttım. Rüyada benim elimde bir tabak küp şeker olduğunu görmüş. Tabir edebilirmisiniz inşallah.

kararsızz1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası

Ruyamda istihareye yattım takma sakal takmış 5-8 yaşlarında bi çoçuk gördüm acil yorum yapın lütfen.

UykuluGözler

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirli sabahlar, beni oğluna isteyen bir aile var. O ailede benim ailemde bu işe çok sicak bakiyor. Yalniz ben o oğlu tanimiyorum ve onunda isteyip istemediğini bilmiyorum. Oyüzden dört kez istihare namazi kildim. Çok karişik şeyler gördüm. Yarumlamakta yardimci olursaniz çok sevinirim.

Ruyamda tanidiklarim umreye gidiyormuş. Bende havaalanina onlari yolcu etmeye gidiyorum. Havaalanina varip varmadiğini hatirlamiyorun. Sadece yürüyen merdivenden indiğimi hatirliyorum.

Bir başka ruyamda bayrammiş. Eski bi arkadaşimin annesi ile bayramlaşmaya gidiyorum. Kapinin önünde o arkadaşimi görüyorum. Siyah bir arabanin içinde ve mutsuz görünüyor. Sonra ben içeri giriyorum ve o arkadasimin annesiyle oturuyorum. Yanimizda uzun zamandir konuşmadiğim bir arkadaşim daha var.

Ruyamda birde lastik şeker gördüm ama daha fazlasini hatirlamiyorum..

Ben gerçekte ögretmenim.. Ruyamdada bir baska ögretmenle birlikte bir sinifta ders veriyorum. Bir kitap okunuyor. Herkes bir cümle okuyor. Sira bana geldiginde ben zorlaniyorum ama cümleyi okuyorum. Sinifta üç harflilerin oldugunu fark ediyorum ve ders bitince hemen siniftan cikiyorum. Tuvaletimin geldigini fark ediyorum ama tuvalete gitmeye korkuyorum. Sonunda babanneme kapinin önünde dikilmesi icin rica ediyorum ve giriyorum. Ama tuvaletimi yapip yapmadigimi hatirlamiyorum.

Son olarak üzerimde kirmizi bir t-shirt var be bir yerde oturuyorum. Sonra arkadaşlarimi görüyorum. Halay açmişlar, yüksek bir yerin üzerinde halay çekiyorlar. Onlari biraz izledikten sonra bende oraya gidiyorum ama gittigimde halay bitmisti. Herkes iniyor. Bi arkadasim tekrar halayi aciyor "gel birlikte cekelim" diyor. Ben cikiyorum oraya, halayi cekmeye basliyorum ama başim dönüyor ve tekrar iniyorum ordan.

Çok karişik rüyalarim.. Yorumlarsaniz çok sevinirim.

Zeynepisra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar benim icin cok önem verdiğim bir hususta bilginizi bekliyorum insallah.. Benim bir sevdigim var ve bir karar asamasindayim bu yuzden hem kendim hemde benim icin baskalari istihareye yatiyor.. Dun aksam ben yattim fakat o kadar karisikti ki. Bir okuldaydim uniformaliydım ve bana mektup geliyordu.. Sonra okuldan eski bir arkadasim ile kavga ediyorduk ama sonra barisiyorduk sarılarak.. Daha sonra bizim evde yerde sari renkte ayak izleri goruyordum, kiziyordum bu ne diye onlari silip yok etmeye calisiyordum.. Daha sonra babam elinde bitkilere zehir verilen aletle asma agacini suluyordu sanki birseyler yapiyordu. Ben annemle kavga ediyordum, bağırıp çağırıyordum ben kizdikca sus konusma nenen ruyasinda görmüş her yer kan diyordu.. O kadar karisik bir rüyaydı ki daha sonra beyaz bir kagida el yazısı ile birseyler yaziyordum.. Lutfen yorumlarsaniz sevinirim.

Sevda sav

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mehaba arkadaşlar. Ben isriharde bir yolda yesil erik topladim. Az diye üzüldüm ama yolun sonunda bir sepet yeşil erik vardi. Yesil iyi derler ama mevsimsiz meyve iyi denilmiyor. Acaba ruyam olumlu mu olumsuz mu?

Elifsunay

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare ruyasini yorumlama

8 sene onceki sevdigim adamla 9 aydir konusmaya basladik, ben o donem yeni bosanmistim arkadas gibiydik. 3-4 aydir aramizda duygusal bir yakinlasma oldu fakat bir turlu yasadigimiz seyin adini koyamiyoruz. Hafiz olan yengemden istihareye yatmasini rica ettim, o yattiktan sonra fatih tarafinda bir dernekten bir hoca tekrar yatip yorumlayacakti fakat artik onlar yatmiyormus. Yengemin gordugu ruya su sekilde; bir suru baliklar gormus cok temiz ve dingin bir deniz gormus, ruyadan hatirladi tek sey bunlarmis. Birde icinde acayip bir huzur varmis cok huzurlu ve mutluymus. Bu arada istihareye emreyle benim izdivacim icin yatmistik, yani hayirli mi hayirsiz mi, olucak mi olmucak mi diye. Lutfen bana birsey soyleyin.

fatmaseher

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare

Selamün aleyküm. Bır arkadaşım sayesinde evlilik yolunda biriyle tanıştım. 3 haftadır konuşuyoruz, ikinci hafta annesiyle annem konuştu. İstiharye yattım 7 gün boyunca ve genel olarak hep aynı rüya. Beyaz bır arabayla beni almaya geliyor sonra bana bır hediye paketi uzatıyor beyaz parıltılı, açıyorum yeşil bir ceket çok güzel bır yeşil, tam ceketi aciyom giyeceğim sağ kolunda üçgen şeklinde kırmızı-bordo gibi bı renkte amblem var ve çok kafamı karıştırıyor. Rica etsem yorum yapabilir mısınız?

Allahinkulu1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyasi yorum

Selam, benim görüstügüm bi bayan vardi ama bazi sebeblerden dolayi görüsmekten vazgecmistim. Sonra düsündüm ki haksizlik yaptim, bu yüzden birlikte karar verdik istihare namazi kilmaya. Benim icimden hic bir daha görüsmek gelmiyor ama son care olarak Allaha sihinmak istedim. Istihare namazimin ikinci günü rüya gördüm. Rüyamda o bayan kirmizi sarap siparis etmisti ve gögüsüm de kanliydi, gerisini pek hatirlayamiyorum. Bana bu konuda yardimci olurmusunuz. Yorumlayamiyorum. Bazi sitelerde kirmizi ask olarak da gecior bazilari hayir degil diyor. istihare namazi normalde 7 gün sürmeli diye okudum yani bu durumda gördüm halde devam etmeliyim? Allah rizasi icin yardim.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
istihare rüyaları

SelamınAleyküm, nerden nasıl başlayacağımı bilmiyorum ve ilk defa böyle anlatıyorum çünkü kafam çok karışık oldu bana Allahin izniyle yardım ederseniz. Ben ilk başta birinin benim için hayırlı olup olmadığı için istihare ye yattım. İlk gün böyle kabin içinden beyaz bir sıvı yere akıyordu ama sonra kan gördüm, kanın rüyayı bozduğunu öğrendim ve bir kez daha yattım.
Bu sefer böyle hava karanlık ama onun dükkanı var orası aydınlık. Gece açık olur ışıgi açık olduğu için onun etrafı da aydınlık olarak gördüm ama üstünde siyah vardı. Şöyle birşey de olabilir hep siyah giyindiği için bilinçaltım öyle almış da olabilir diye düşündum.

Sonra bir daha yattım kar gördüm, karın üstünde oyuncak ayıcıklar vardı ben çok severim ve benim resmimi çekmesini rica ediyordum ondan, etraf karanlıkti. Sonra ben istihare namazini baya araştırdım 3 ila 7 gun yatabiliyormusuz. Benim 3 gün bitti aradan 2 gün felan geçti yatmaya başladım, 7 gündür yatıyorum. İ
lk gün ben yine kar gördüm bu sefer onun dükkanı karanlıktı ama ıcerdeydi ve bana bakıyordu. Sonra bana doğru gelip bize kar atıyordu, kar oynuyordu, kar topunu bana attı ve içinden hani bu beyaz plastik tabaklar olur ya ondan çıkıyordu. 4 veya 5 gün hiç birşey görmedim sadece aralarından bir gün gördüm ama sabah kalktığımda hatırlamıyordum, sadece iyi olduğunu hatırlıyorum. 6. Gün gördüğüm onun yanında çalışan bir arkadaşı var o bize geliyordu, bana aşk acısını anlatıyordu ama kız böyle çok sinsi bir bakış atıyordu bana. Sonra bir hayvan gördüm ama çok tuhafti hani kedi desem değil yılan desem değil ama tatlı uzun birşeydi anlamadım. Uyandığımda kesin o kızı temsil ediyor demiştim. Sonra benim için hayırlı olup olmadığını öğrenmek istediğim kişi bana mesaj atıyordu bu kadar gördüm. 7 gün işte son gece de ben çalıştığım yerdeyim, çok poğaça almışım ve bir tane personel abla var o poğaça karı yiyor 1 tane, bırakıyor ben yine alıyorum. Sonra ben arkadaşımla dışarı çıkıyorum şalcı görüyorum gidip kırmızı bir şal bakıyorum hani boyun salları olur ya, bakıyorum elleriyorum almıyorum ama arkadaşım da pideci görüyor ve aa taze simit diyoroum gidip alıyor, uyandım. Bunlardan ibaret rüyalarım sabırla ve metanetle yatmış olduğum bu rüyalar benim aklımı çok karıştırdi. Çok teşekkür ederim beni dinlediğiniz için ve şimdiden çok teşekkür ederim.

Yağmur 1990

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Kocamla beraber istihare namazını kılıp, istihare duasını okuduk kıbleye doğru sağ tarafa doğru yattık. İstihareye yatma sebebimiz, ben istanbulda yaşayıp eşimle beraber istanbulda çalışıp ev almak istiyorum. Eşim ise köye gitmek istiyor orada çalışmak, oradan ev almak istiyor. Eşim rüyasında gördüğünü anlattı bana yorumlarsanız sevinirim. Ben bir tatil gördüm ama arkadaşım gidiyor tatile parası yarı yolda bitiyor, bir diğer arkadasımda iş yapıyor yamuk yumuk kaynak yapıyor ben bu böyle olmaz diyorum rüya bitiyor dedi. Ben ise rüya görmedim veya hatırlamıyorum. Sadece uykuya dalmaya yakın beyaz bir yol gördüm. Benim istediğim mi? Eşimin istediği mi hakkımızda hayırlı olur yorumlarsanız sevinirim.

alican123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyasi yorum

Hayırlı günler öncelikle, 2 yıllık ilişkimi geçen yıl mayıs ayında noktaladım 7-8 geçmişti üzerinden aklıma dahi gelmiyordu. Bir ara artık çok bunalmıştım ve istihare yapmaya karar vermiştim şu an ne halde napıyor bilmiyorum. Rüyamda benim üzerimde beyaz gömlek siyah pantolon vardı elimde KURAN-I KERİM okuyordum, o da yanımda gülümsüyordu yeşil bir elbisesiyle. Tesadüftür, bilinçaltıdır dedim 7-8 aylık sürede hiç rüyamda görmedim. Sonra bir kez daha yattım bu seferde ailesiyle tanışmak için evlerinde bulunuyordum, içimdeki his mutlu etmişti beni. Sizce nedir, bunun sonucu ne olur, ne yapmalıyım ? Teşekkürler şimdiden..

songul21

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare namazi rüyası

İyi aksamalar istihare namazına yattim rüyamda birilerinden kaçtığımi gördüm. Yeşil ağaçlar gördüm, yeşil çamlar gördüm. Daha sonra oda gibi bir yere gittim bir kasa çilek gördüm. Evlenmeyi düşündüğüm kişi için yattım, hayırlı mi değil mi bilemiyorum bilgi verebilir misiniz.

gizem2325

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyası

Merhaba, erkek arkadaşımla son zamanlarda surekli kavga eder hale geldik ve cok yıprandım. İstişare etttigimde kimse bana olumlu bisi demedi. Bir de istihareye yatayim dedim. Rüyamda karanlık bir merdivenden asagi iniyordum önümde bembeyaz giyinmis bir kadin vardi onu takip ettim etrah kapkaranlikti asagi indik ve mezar gibi bir yere uzanip kendini gommeye basladi. Oylece uyandim sizce bunun yorumu nedir.teşekkürler

Kbrayngl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihareye yatmak

Sevdiğim çocuk benden ayrıldı bunun için istihareye yattım parça parça rüyalar gördüm bazılarını hatırlamıyorum, birinde yemek masasının üzerinde beyaz yemek takımı vardı üzerinde açık kahverengi desen vardı birisi tabağı eline aldı tabak kırıldı yere düştü, diğer rüyada yatağın üstünde siyah tişörtle pantolon vardı.

Zeynep03

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare yorumlamak

Selamum aleykum, ben 5 gundur istihareye yatiyorum sevdigim kisi ile evlenirsem hayirli olacakmi diye 1. Gun mandal gordum bir suru her renk vardi tam hatirlamiyorum kirmizi vardi, pembe vardi, mavi vardi 2. Gun deniz gordum 3. Uyanmaya yakin bi zamanda savas gordum benim koylulerim vardi, askerler geldi ates actilar ölen insanlari gordum 4. Gun bisey gormedim 5. Gun de deniz gordum tekrardan, kafam da karısti bi yardimci olurmusunuz.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Istihare rüyası

İyi günler ben yaklaşık olarak 3 aydır sevdiğim birinden ayrıldım daha doğrusu bilinmeyen sebeplerden ayrıldık. İliskim 6 yıllıktı ve nişanlanacaktık. Bende o kişinin benim için hayırlı olup olmadığını görmek için istihareye yattım rüyamı yorumlarmısınız?
Bir adam ve bir kadın vardı, kadın gençti ve 20li yaşlarda. Bir bahçede bir köpek yavrusu ölmüştü, o kiz ve başka bir adam saklamak istiyordu bunu. Baska bir adam da köpeğin test sonuçlarına bakacaktı, kendisi mi öldü yoksa öldürüldü diye. Dışkısının örneğini bir beyaz peceteye aldı 2-3 defa sonra gitti ve bana dedi bunlar olmazsa sen yine de temiz peceteye örnek al ama kimseye verme. Etrafta, yerlerde kirli pecetete vardı ama ben temiz, beyaz bir tane aldım ona dışkının örneğini koydum. Ardindan o kiz benle tartışıyordu bahçeden biseyler almıştım yesil soğan falan vardı. Bana da vereceksin diye kavga etti. Hatta biraz sebze döküldü birazda ben verdim ama o peceteyi görmesin dedim. Bostandan çıktım, kapısını kilitledi kiz kilomla dalga geçti benede onun kilosuyla dalga geçtim. Bir dede vardı disarda oturuyordu ama hic konusmadi. En sonlarda benim abimle birileri tartışıyordu, dükkan açmak istiyordu abim ama onlar istemiyordu. Sonra 3 araç vardı onları o dükkana koyacaz dedi abim. Araclara binip o dukkana koydular. Araclardan biri traktördü ve mavi renkteydi, baska da birsey görmedim.

Merve12

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum bu evlilik benim icin hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım. Rüyamda bir evde oturuyorum önüme büyük bir tepsi baklava geliyor. Bu baklavaların hepsi benim mi diye düşünüyorum sonra benim olduğunu anlıyorum ve bir dilim baklava yiyorum, bunun anlamı nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt