• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyasında köpek görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kdroz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyasında köpek görmek, istiharede köpek görmek neye işarettir? Nasıl yorumlanır?
As Salamun Alaykum.
Ben bir kac yildir amerikada yasiyordum oturum Izni ve calisma Iznim var. Evlendim, turkiye ye geri geldim fakat turkiye'de is acisindan bir aileyi gecindirmek icin yeterli ekonomik rahatligimin olamayacagini dusundugum icin amerikaya tekrar gidip gitmememin hayirli olmasi dilegiyle bir kac kez Istihareye yattim. Ruyamda bir polisin hem siyah hem beyaz kopegi var, ilk siyah kopek saldiriyor ve Ben onu yuksek Bir yerden asagi atiyorum. Daha sonra beyaz kopek geliyor onuda asagi atiyorum fakat siyah kopek Beni daha cok zorluyor nasil yorumlanir bu ruyam.

As Salamun Alaykum saygilar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam,rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada köpek görmek, görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre ve rüyayı görenin nefis mertebesine göre yorumlanır.
Köpek Rüyaları Nefis Mertebesine göre yorumlanır.

Rüyada köpek görmek;
sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir.
Dostunuzu düşmanınızı ,nefsinizin, ruhunuzun isteklerini akıl ile iyi tanıyın ,idrak edip fark edin..nefsinizin oyununa gelmeyin.Yüreğinizde yaşadığınız belirsizliklere ,iyilik ile bencilik ,nefsiniz ile ruhunuz arasında gel-gitlere alamettir..

İstihare rüyasında köpek görmek;
şevk zevk ,rahatlık ve nefsinize aldanmayın ... İnsana gezdiği,bulunduğu yerlerden mutlaka ya rahmanî veya şeytanî bir şeyler bulaşır...insanlıktan nasibini almamış, hasta ruhlu insanlar ile bir arada bulunmak..
Allahu alem Amerikaya giderseniz Manevi ,ruhsal boşluğa ,deprasyona ailevi sorunlara düşebilirsiniz..
HAKKIMIZDA HERŞEYİN HAYIRLISI...

Kdroz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam,rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada köpek görmek, görülen köpeğin fiziki durumuna veya davranışına göre ve rüyayı görenin nefis mertebesine göre yorumlanır.
Köpek Rüyaları Nefis Mertebesine göre yorumlanır.

Rüyada köpek görmek;
sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir.
Dostunuzu düşmanınızı ,nefsinizin, ruhunuzun isteklerini akıl ile iyi tanıyın ,idrak edip fark edin..nefsinizin oyununa gelmeyin.Yüreğinizde yaşadığınız belirsizliklere ,iyilik ile bencilik ,nefsiniz ile ruhunuz arasında gel-gitlere alamettir..

İstihare rüyasında köpek görmek;
şevk zevk ,rahatlık ve nefsinize aldanmayın ... İnsana gezdiği,bulunduğu yerlerden mutlaka ya rahmanî veya şeytanî bir şeyler bulaşır...insanlıktan nasibini almamış, hasta ruhlu insanlar ile bir arada bulunmak..
Allahu alem Amerikaya giderseniz Manevi ,ruhsal boşluğa ,deprasyona ailevi sorunlara düşebilirsiniz..
HAKKIMIZDA HERŞEYİN HAYIRLISI...
Selamun Alaykum

Allah razi olsun. Cevabiniz icin cok tesekkurler esim ve bende turkiyede kalma karari Aldik. Herseyde bir hayr vardir. Zaten sebepler ve nedenlerde turkiyede kalmamiz seklinde gelismisti. Yine de bir Istihare ihtiyaci duymustum. Nasip bu sekildeymis Bazen bazi seyleri oluruna birakmakta fayda var.

Saygilar tesekkurler.

Fulmussin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Abim için düşündüğümüz kızın ailemize hayırlı bi gelin olabilecek mi diye istihareye yattım. Rüyamda bir sürü köpek gördüm. Mesela evimizin bodrumuna bakıyorum orda köpek var. Birinin evine gidiyorum büyükçe köpek ya da köpeğe benzeyen bi hayvan var. Öğretmenimin yanına gidiyorum arkasında yine bi köpek var. Bu şekilde her detayda bir köpek gördüm. Bir de annem 9 yaşındaki kuzenime doğum yapmıştı. Kız 9 yaşında doğuyodu ve doğduğunda annemi değil de yengemin onun annesi olduğunu biliyordu. Uyandığımda içimde huzur da yoktu bunaltı da yoktu. Rüyamdan bir türlü bi çıkarımda bulunamadım. Teşekkürler şimdiden.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Abim için düşündüğümüz kızın ailemize hayırlı bi gelin olabilecek mi diye istihareye yattım. Rüyamda bir sürü köpek gördüm. Mesela evimizin bodrumuna bakıyorum orda köpek var. Birinin evine gidiyorum büyükçe köpek ya da köpeğe benzeyen bi hayvan var. Öğretmenimin yanına gidiyorum arkasında yine bi köpek var. Bu şekilde her detayda bir köpek gördüm. Bir de annem 9 yaşındaki kuzenime doğum yapmıştı. Kız 9 yaşında doğuyodu ve doğduğunda annemi değil de yengemin onun annesi olduğunu biliyordu. Uyandığımda içimde huzur da yoktu bunaltı da yoktu. Rüyamdan bir türlü bi çıkarımda bulunamadım. Teşekkürler şimdiden.
Namaz kılıyordum k.b hakkinizi helal edin :D, neyse tabirimiz; Görduğunuz köpeğe bağlıdır bu. Eğer köpek vahşi ise olumsuz, değil sakin ve guzel ise olumludur. annenin doğumu ise hayırlıdır.
Bundan bir sonuca varmak için, Köpeği tarif etmeniz gerekiyor. Eğer iyiyse hayır, vahşi, kötuyse şerdir.

D

Deniz yazgı

Kayıtsız
Misafir
Merhaba öğretmenlik için hazırlanıyorum, istihare denedim. Rüyamda çöl, hiç çicek olmayan bir bölgede insanların oturdugunu bir şeyler içtiklerini, yediklerini gördüm. Biraz yürüdükten sonra kendimi çimenlerin içinde gördüm ilerisi denizdi. Çimenlerin içinde bir tane köpek vardı ama hiç zarar vermeyen bir köpekti yan tarafta yüksek binalar bulunuyordu çok yüksekti ben de içimden en yüksek kata bakarak allahım şu yer benim olsaydı ne olurdu dedim daha sonra yürümeye devam ettim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba öğretmenlik için hazırlanıyorum, istihare denedim. Rüyamda çöl, hiç çicek olmayan bir bölgede insanların oturdugunu bir şeyler içtiklerini, yediklerini gördüm. Biraz yürüdükten sonra kendimi çimenlerin içinde gördüm ilerisi denizdi. Çimenlerin içinde bir tane köpek vardı ama hiç zarar vermeyen bir köpekti yan tarafta yüksek binalar bulunuyordu çok yüksekti ben de içimden en yüksek kata bakarak allahım şu yer benim olsaydı ne olurdu dedim daha sonra yürümeye devam ettim.

Bismillahir-rahmanir-rahim.
Çöl, İşlerde başarıdır.
Piknik görmek (İnsanların yiyip içmesi manasında), Buda aynı şekilde hayırdır.
Çimen ve deniz, sıkıntıların son bulacağına işarettir.
Köpek, çalışmanız gerektiğini çalışmaz iseniz bir yere gelmeyeceğinizi bildiriyor. Yani iyice okumanız gerekiyor.
Yüksek Bina, istediğin bir işte başarıdır.
--
Rüyanız hayırdır, yalnız İstihareye 7 gün art arta yatmanız gerekir. Hangi rüyaları gördünüz sonrasında belirtiniz.. 7 Güne kadar tüm rüyalarınızı yazınız.. Zira 7 gün yapılan İstihare Gerçektir.

D

Deniz yazgı

Kayıtsız
Misafir
Bismillahir-rahmanir-rahim.
Çöl, İşlerde başarıdır.
Piknik görmek (İnsanların yiyip içmesi manasında), Buda aynı şekilde hayırdır.
Çimen ve deniz, sıkıntıların son bulacağına işarettir.
Köpek, çalışmanız gerektiğini çalışmaz iseniz bir yere gelmeyeceğinizi bildiriyor. Yani iyice okumanız gerekiyor.
Yüksek Bina, istediğin bir işte başarıdır.
--
Rüyanız hayırdır, yalnız İstihareye 7 gün art arta yatmanız gerekir. Hangi rüyaları gördünüz sonrasında belirtiniz.. 7 Güne kadar tüm rüyalarınızı yazınız.. Zira 7 gün yapılan İstihare Gerçektir.
Cevabınız için çok sağolun istihareyi 3 gün üst üste denemedim ilk iki gün bir şey görmedim 3 gün kandil gecesi gördüğüm rüyaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt