• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyasında gül görmek

yagmurs1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm, istihare rüyasında gül görmek neye işarettir? Rabbim herkese hayırlar nasip etsin inşAllah.
Dün gece 1 aydır aramızın bozuk olduğu nişanlım için istihareye yatmaya karar verdim ve yattım. Bir kaç rüya gördüm ilkini yanlış olmasın pek hatırlayamıyorum yalnız şöyle birşey aklımda kaldı, karanlıktan aydınlığa doğru gidiyor gibi birşeydi.
Uyanmadan hemen önce gördüğüm rüya ise şöyleydi; restoran gibi bir yerdeydim bir ara kar yağmıştı fakat karı görüp görmediğimi tam olarak anımsayamıyorum. Bu restoran gibi dediğim yerde ünlü bir erkek şarkıcıyla karşılaşıyorum ve onunla sohbet etmeye başlıyorum onunla konuşurken bu restoranın bahçesine çıkıyoruz bahçe büyük bir bahçe, yürürken yere bakıyorum, yerde tombul diye adlandırabileceğim çok güzel kırmızıdan pembeye geçen güller görüyorum ve orada hepsine bakakalıyorum o güllerim güzelliği beni benden alıyor ve yine yanlış hatırlamıyorsam arada farklı renkler de var ama o renklerin ne olduğunu şuanda anımsayamıyorum. Sonrasında uyandım..
Uyandığımda hissiyatım nötrdü içimde sıkıntı yoktu fakat çok mutlu uyandım da diyemeyeceğim.
Yorumunuz benim için çok değerli... İnşAllah yorumlayabilirsiniz.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum... Hayırlı günleriniz olsun inşAllah...

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Hayrolsun inşallah. İstihare rüyasında gül görmek yorumu;
Rüyada restoran nasip kısmet demektir.
Gül görmek herzaman iyidir.

Rüyaya bakılırsa biraz sıkıntılı da olsa Allahu alem aranız düzelecek.
Biraz sabıra ihtiyacınız var. Herkesle herşeyi konuşmayın, alakasız kimseler işinize karışmasın. Her konuyu aile büyüklerinize danışın.

Öyle sanıyırumki aranızda iletişim bozukluğu var. Farklı kulvarlarda yol alıyorsunuz ve bu nedenle bir çok konuda anlaşamıyorsanız. Sizin akil insan hakemliğine ihtiyacınız var.

Hayattan ne beklediğinizi ve bir birinizden ne beklediğinizi açık açık konuşun. Birbirinizin tüm özelliklerini iyi analiz edin sonra bakın anlaşıp anlaşamayacağınıza.

yagmurs1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm
Öncelikle Allah razı olsun sizden cevap vermişsiniz. Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim.
Aramızda iletişim bozukluğu var ne yazık ki çok doğru... Ve farklı kulvarlarda ilerlediğimiz de doğru.. Çok çabuk sinirlenme ve çabucak kırmayı huy edindik.. Bir de askerlik girdi aramıza Diyarbakır'da askerlik yapıyor kendisi şuanda hava değişimi için geldi bir kaç gündür burada fakat tanıyamadığım biri olmuş desem yeridir ne yaptığını bilemiyor düşünmeden hareket ediyor ve alkol de kullanarak tamamen yolunu şaşırıyor...
Ben de dolayısıyla ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bu açıdan da akil insan hakemliğine, dualara çok ihtiyacım var.

Aile büyüklerimle durumu paylaştım ve ona şartlarımı kabul ederse geri döneceğimi söyledim ve bu alkol kullanması durumunu da ortadan kaldırmasını istedim o da kabul etti fakat imanı zayıfladığı için bir türlü kendisini doğru yola yönlendiremiyor. Ben de ne yapacağımı bilemiyorum.. Aslında kalbi çok temizdir ama çok zayıf ve zayıflığını sinirle veya alkolle kapatmaya çalışıyor kendisi tamam içmiyorum artık dediği zaman da arkadaşları bırakmıyor öyle bir döngü içerisindeyiz...
Önerebileceğiniz bir dua, bir Esma olursa okurum Allah'ın izniyle..

Z

Zeynepppppp

Kayıtsız
Misafir
Birinin hakkımda hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare namazı kıldım. Gördüğüm rüyada bir hipodromdayım her yer yemyeşil ben de at yarısını izlemek istiyorum. Ortada erkek bi hakem var üzerinde sedefli pembe bir takım giymiş elinde pembe bir gül vardı. Yarış oluyor ben de izlemek istiyorum ama ortadan kocaman ahşap bir levha geçiyor, izleyemeye çalışırken levhanın arkasından bir köpek çıktı ve benim cinsel organımı ısırdı. Korkuyla uyandım.

Üst Alt