• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstibra yaptıktan sonra akıntı gelmesi

Yadigar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum.
Beni çok sıkan ve bıktıran bir sorunum var, tuvaleten sonra istibra yapmama rağmen namaz kılarken akinti geliyor hissi var. Namazi bitirdigimde, kontrol ettigimde çok az bir ıslaklık var ucunda ne kadar istibra yapsam, öksürsem, ziplasam olmuyor hafif bir harekette yürüyüşte geliyor. Ben 16 yasindayim özür sahibi diyebilirsiniz ama genç yaşta olamaz diye düşünüyorum. Bazen 1 saat bile bekledigim, öksürdügüm oluyor ama namazda yada öksürürken geliyor. Namazlara yetisemiyorum artik, arkadaslarim 2 dk da cikiyor tuvaletten, 2 dk abdest alip kiliyor namazi ben namaza 1 saat bile varsa tuvalet ihtiyacim olsa bile akinti durmaz diye tuvalete gitmiyorum. Ne yapabilirim, namazlarim kabul olmuyor diye korkuyorum bazen isaklik gorsem dahi kiliyorum, bazen 3-4 defa abdest alıyorum, ne yapabilirim yardimci olabilirmisiniz?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, öncelikle bu durumun vesvese olup olmadığına emin olman gerekir. Yok vesvese değil diyorsan hemen bir üroloji doktoruna git, durumunu anlat. Benim bildiğim kadarı ile ilaçla tedavisi olan bir durum. Tedavi olursan durumun düzelir sanıyorum. Zaten düzelmezse özürlü konumunda olursun. O nedenle hiç vakit geçirmeden ürolojide kontrole git.

Üst Alt