islamiforumlar.net Sizde Neleri Çağrıştırıyor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hzomer.jpg

:maasallah::maasallah:
Sevgi, Dostluk, muhabbet, nasihat, gurbet ,Sıla....
Ben Burası için Sağ omuzum ,Sağ elim diyorum inşallah sizlerin ve bizlerin sağ omuzların birşeyler ekleyebilmişizdir..Veren el alan elden hayırlıdır!

acilangul1

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
islamiforumlar.net Sizde Neleri Çağrıştırıyor.Burası bana islami bir ansiklopediyi çağrıştırıyor.Her tıkladığın sayfada istediğin bilgi ve tecrübe yer alıyor.Okudukça rahatladığım ve bilgilendiğim, bilgilendikçe sormak sitediklerimi daha rahat sorma imkanı bulduğum bir mekan oldu benim için.Valla daha önce de söylemiştim Allaha çok şükür ki yolumu buraya düşürdü ve kimseye açamadığım özelimi bile buraya açabildim.Karşılık beklemeden birçok kişinin derdine derman oldunuz. Rabbim de sizin dertlerinize derman nasip etsin.Allah hepinizden razı olsun.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Sorun bizlerde olmalıkı böyle idareciler başımızda...
Elbet bir elin beş parmağı bir değildir. Yalaka lobilerin devam ettiğini görmek üzücü. Fazla söze ne hacet..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm :)
Bu siteye ilk nerden neden nasıl üye oldum hiç hatırlamıyorum.
Ama cok seviyorum bu siteyi;)
Dışarıda görmek istediğim hayat burada benim kardeşlik ve samimiyet :)
Burada saygı ve sevgi var kimse kötü niyetli değil.
Bu siteden sonra insanlar ile samimiyetimi yani arkadaşlığımi kestim bu sebeple darbe de yemiyorum kimseden :)
Arkadaşa ihtiyacım kalmadı.
Üzüntü mu mutluluğumu sorularımı ve hatta ruyalarimi paylaştığım site 2. Ailemsiniz.
Sizleri hepinizi çok seviyorum.
Allah hepinizden razı olsun .
Allah hepimize Ahirette ve dünyada iyi hal nasip etsin inşallah. :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Benim sığınağım, ikinci evim,dostlarımı toplayıp muhabbet edebildiğim tek yer,Allah cc kulu olarak yaşadığımı ve buradakilerin de öyle olduğunu ve kulluk adına paylaşacak çok şey olduğunu bilmek çok güzel, forum ailem ile bu çatının altında olmak güzel bana dini anlatan, hatırlatan,paylaşan kardeşlerimle burada olmak çok güzel mutluluk verici elhamdülillah...İyi ki bizlerlesiniz beraberiz acilangul1acilangul1acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Elbet bir elin beş parmağı bir değildir. Yalaka lobilerin devam ettiğini görmek üzücü. Fazla söze ne hacet..

anladıysam Firariyim olayım...dayi;.:.
anlayana aşk olsun..! yapma Allah aşkına..
...:bilmemm:.
Sorun sende ,bende Değil 'FARK' bizde.........
acilangul1

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm forum kardeşlerim,

Ben bu foruma bir sıkıntım dolayısıyla rastladım.. Lakin bu rastlantı benim hayatımda pek çok şeyi değiştirdi...

En başta fikirlerimi, hayata karşı bakış açımı değiştirdi, kimliğimdeki yanlış davranışlarımı törpüledi, yeni umut ve asıl bende olan o gizli cevheri keşfetmeyi başardım.....

Yıllarca kendimi aradım durdum, kimlik, kimlik!.... ama bulamadım, ne zaman ki artık buraya kadar! bundan ötesi yok! ben kendimden vazgeçtim, ben beceriksiz, işe yaramazın tekiyim! dedim, işte o an da çıktı bu forum karşıma!
Derdi veren rabbim dermanını henüz ulaştırmadı belki vakti var ama derdin içindeki "o"nu görmemi, tefekkür edip, ayaklarımı yere daha sağlam basmayı, kimseye değil! kimsesizler kimsesine daha sıkı sarılmayı öğretti!
Karamsar ruh alinden çıkıp, umutla bekleyip her şerrin bile bir hayır'a gebe olduğunu öğretti!
İnsanın hani yaşamında bir dönüm noktası olur ya! ha işte benim dönüm noktam bu site oldu, Allah şahidim dir ki; buradan gördüğüm her fayda için aklıma geldikçe dua ederim bu siteyi bizlerin faydasına açan Turab adminime! Allah razı olsun ondan ve faydası olan tüm kardeşlerimden...

Evet, bir de buradaki en önemli bu sitenin sevilme sebebi; SAMİMİYET! ve süreklilik...
Ben daha önce de başka dini sitelere üye olmuştum ama buradaki güncellik hiç birinde olmadı!

Buradaki kardeşlik, vefa duygusu başka yerde yok!

En çokta ibret aldığım yazılar, beni kendi kendimle yüzleştiren ders aldığım kıssalar, gerçek hayattan kesitler bunlar beni olgunlaştıran şeyler! onun için bu siteyi ve hiç görmediğim kardeşlerimi seviyorum...
Bu sitede öğrendiğim en önemli şey; yeri geldiğinde büyük, küçük demeden hakkımı savunup avazım çıktığı kadar konuşuyor, tartışıyorsam! kendim haksızken nefsime kılıf uydurmuyorum! susup oturuyorum, normalde susmayı beceremem ama onu öğretti bu site bana!

Allah yolumuzu açık etsin, Allaha emanet olun.......

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz

Burda neyi kastettiğinizi tam anlayamadım yalaka kim böyle idareciler derken kimi kasediyorsunuz.Yani öle bişey yazmışınız ki bilmece gibi.Daha açıklayacı yazarsanız bizde ne demek istediğinizi anlasak daha güzel olacak.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Acaba biz real için şikayet ediyoruz bu sebep ile dünya düzenine sitem etmiş olabilir mi Firari kardeşimiz ben öyle anladım.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm.
Bu sayfa Hep kalsın gündem de can lar ;)
Bu siteyi sevmemin bi nedeni ni bir kere daha anladım.
Geçen hafta eski çalıştığım firmadan bir abi ile karşılaştım.
Bana dediki sen halen aynısın hiç değişmemissin .
insanlar ile ne samimi oluyorsun ne de kendine yaklastiriyorsun.
Garip bir kizssin!
Aynı dönem Asistanlığımizi tamamladigim. Kızı övdü bana .
o kız hep eteklerimiz deydi biz ona sahip çıktık.
Sen uzaktin.
Ne Insanlar sana söylemek istediğini soyleyebiliyor nede sen onlara istediğini soyleyebiliyorsn.
Garipsin işte aş kendini dedi.
ve gitti.
icerledim öyle üzüldüm ki :( Acaba dedim benim pskolojim mi bozuk !
Sorun bende mi acaba !
Özürlü muyum diye düşündüm.
Burada içimi rahatça döküp ben olabiliyorum.
Dışarıda burası yok.
Dışarıda Allah diyorsun kafasını ceviriyorlar.
Kimse benim gibi değil bende onlar gibi değilim.
Ne yapayim :(
Bu geceki seccade demin konusu da belli oldu :)
Yutkunuyorum!
Allah herkesin gönlünü hoş etsin .
Iyiki varsınız :)

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Bir çok islami sitede yazıyorum, sosyal medyada da bir çok hesabım var.
Bu siteyi de çok seviyorum, islami ilimlerin paylaşıldığı, cedel ve münazaraların yaşanmadığı, insanların dertlerini paylaşabildiği, sabrı kuşanıp, sabrı hilmle tavsiye edenlerin, islami kardeşliğin yaşandığı güzel bir site.
Herkese sevgi ve selamlar...

Üst Alt