• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İş için istihare rüyası yorumları

E

Ela

Kayıtsız
Misafir
İyi günler ben istihare yapmıştım. İş için istihare rüyası yorumları; Üniversitede öğretim görevlisi olmak istiyorum. İki tane bölüm var. İkisi için de istihare yaptım.
1. bölüm için gördüğüm rüya:
Babannemgilin evin salonundayım, nişanım varmış parmağımda kırmızı kurdele bağlı. Halamgil gelmiş ama oturmalarıyla kalkmaları bir oluyor hemen gitmek istiyorlar. Ben de onlar kapıdan çıkarken halama kızıyorum halamın yüzü düşüyor. Sonra bahçeye çıkmışız. Babannemin ablası ve ablasının kızı bana yazma vermiş. İkisi de çok açık yeşil çok soluk bir renk. Babanneme gösterirken birinin kenarının pembe beyaz oyalı olduğunu görüyorum. Üzerinde çiçek desenleri var ama o kadar silik ki görebilmek için çok dikkatli bakmak gerekiyor. Babannem ablasının kızını övüyor çok akıllı çok zeki diye.
2. başvurabileceğim bölüm için rüyam:
İstiharede üniversitede ders dinliyoruz. Yanımda aramızda kırgınlık olan bir arkadaşım oturuyor. Benim ayak dibimde yerde cam sürahi var temiz su dolu. O sürahi devriliyor. Sürahinin içinde olandan daha fazla su yayılıyor sınıfa. Sanki sürahi değil de kova devrilmiş gibi. Sürahi sapasağlam kırılmıyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler ben istihare yapmıştım. İş için istihare rüyası yorumları; Üniversitede öğretim görevlisi olmak istiyorum. İki tane bölüm var. İkisi için de istihare yaptım.
1. bölüm için gördüğüm rüya:
Babannemgilin evin salonundayım, nişanım varmış parmağımda kırmızı kurdele bağlı. Halamgil gelmiş ama oturmalarıyla kalkmaları bir oluyor hemen gitmek istiyorlar. Ben de onlar kapıdan çıkarken halama kızıyorum halamın yüzü düşüyor. Sonra bahçeye çıkmışız. Babannemin ablası ve ablasının kızı bana yazma vermiş. İkisi de çok açık yeşil çok soluk bir renk. Babanneme gösterirken birinin kenarının pembe beyaz oyalı olduğunu görüyorum. Üzerinde çiçek desenleri var ama o kadar silik ki görebilmek için çok dikkatli bakmak gerekiyor. Babannem ablasının kızını övüyor çok akıllı çok zeki diye.
2. başvurabileceğim bölüm için rüyam:
İstiharede üniversitede ders dinliyoruz. Yanımda aramızda kırgınlık olan bir arkadaşım oturuyor. Benim ayak dibimde yerde cam sürahi var temiz su dolu. O sürahi devriliyor. Sürahinin içinde olandan daha fazla su yayılıyor sınıfa. Sanki sürahi değil de kova devrilmiş gibi. Sürahi sapasağlam kırılmıyor.

İyi günler Allahu Alem
." başvurabileceğim bölüm için rüyam:
İstiharede üniversitede ders dinliyoruz. Yanımda aramızda kırgınlık olan bir arkadaşım oturuyor. Benim ayak dibimde yerde cam sürahi var temiz su dolu. O sürahi devriliyor. Sürahinin içinde olandan daha fazla su yayılıyor sınıfa. Sanki sürahi değil de kova devrilmiş gibi. Sürahi sapasağlam kırılmıyor."

ikinci bölüm sizin icin daha hayirlisi bu bolum de kendi kapasitenizi geliştirme yükselme daha iyi iyi bir kariyer yapabilme potansiyeli var ama bunu da yapmanız icin bir kaç noktaya dikkat etmeniz gerektiğinize delalettir..
-İnsanlarla ilişki kurma (başarılı insan ilişkileri) yeteneğinizi geliştirme ...
-içinde bulunduğunuz duygusal durum, onların mesajları alış ve yollayışlarını doğrudan etkileyebilir acele karar vermemeye insanları , yargilamadan dinlemek öğrenmeniz gerekir..
selametle..

H

Haffsa

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm İş için istihare, önüme 4 bardak çay konuluyor hepsi benim için. Ben önce elimi bir tanesine uzatıyorum sonra elimi çekip vazgeçiyorum başka bir çayı alıyorum, limon sıkılmış içine öyle söylüyorum. Aynı ortamda dayımın hanımı evleniyormuş. Ve bir tane köpek benimle oyun oynamak istiyor ben pek istemiyorum. Herkes ısrar ediyor oyun oynayın diye.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleyküm İş için istihare, önüme 4 bardak çay konuluyor hepsi benim için. Ben önce elimi bir tanesine uzatıyorum sonra elimi çekip vazgeçiyorum başka bir çayı alıyorum, limon sıkılmış içine öyle söylüyorum. Aynı ortamda dayımın hanımı evleniyormuş. Ve bir tane köpek benimle oyun oynamak istiyor ben pek istemiyorum. Herkes ısrar ediyor oyun oynayın diye.

VE ALeykum selam hayırdır insaAllah
Allahu alem Kendinizi çaresiz, tıkanmış ve çıkmazda , seçim hakkiniz olmadigini dusunuyorsaniz yanılıyorsunuz..birinci degil ikinci olani secmenizde hayır vardır selametle..

Kelebeğin Rüyası

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm. Önemli bir iş girişimi için yaptığım istiharede caminin önünden önce zeytin satın aldım.(siyah mı yeşil mi bilmiyorum.) Daha sonra ise az ileriden pembe terlik satın aldım. Allah razı olsun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleyküm. Önemli bir iş girişimi için yaptığım istiharede caminin önünden önce zeytin satın aldım.(siyah mı yeşil mi bilmiyorum.) Daha sonra ise az ileriden pembe terlik satın aldım. Allah razı olsun.
Aleyküm Selam. Zeytin satın almak bolluk ve mutluğa (istihare rüyası için hayra) işarettir. Keşke rengini bildirseydiniz.
Pembe terliğe gelince,

İstiharede Pembe görmek: Hayırdır.

Terlikte hayırdır.
Selametle, hepimizden razı olsun inşAllah.

Kelebeğin Rüyası

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm bir iş başvurusunda bulunacağım istihare yaptığımda rüyamda ameliyat eldiveni ile koltuk altı kıllarımı yolduğumu gördüm. Şimdiden teşekkürler Allah razı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt