İş arıyorum gittiğim her kapı yüzüme çarpıyor

M

MAVİ TAŞ

Kayıtsız
Misafir
Arkadaşlar iş arıyorum gittiğim her kapı yüzüme çarpıyor, ev bakıyorum gittiğim her yer olumsuz. Sevgide de bütün kapılarım kapanmış gibi istihare yapıyoruz rüya görmüyorum, gördüklerimde hep kötü artık endişe duymaya başladım, sizce sorun ne ne yapmalıyım?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Dua et, dua ederken Allah c.c den hakkında hayırlısını dile.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm .
Kardeşim bazen kapılar kapanıyor , ama o kapıda sabırlı durup Allah cc sigininca , kapılar açılıyor.
Sabah namazından sonra uyuma , akşamları yatmadan önce Vakıa süresini oku kardeşim .
Rabbim rizkimiza bereket versin inşallah. Amin ecmain.

noada

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben de aynı dertten muzdaribim kardeşim.... İyi bir üniversiteden lisans mezunuyum, internet üzerinden yolladığım onlarca cv var, görüşmeye bile çağırılmıyorum. Çok sağlam referans ile gittiğim, kesin olur dediğim iş görüşmesi bile olumsuz oldu. Üniversiteyi bitireli 2 yıl oldu, insanlar her gördüklerinde sürekli soruyor "şimdi sen ne oldun, ne iş yapıyorsun,napıyorsun" diye. Ben ise aynı cevabı vermekten bıktım ve utanır oldum artık. Bazı insanlar daha kısmetli bazıları ise benim gibi çok kısmetsiz olabiliyor... Ama umudumu kaybetmiyorum, Allahtan umut kesilmez.. İnşallah bir gün benim de yüzüm güler, insanların karşısında dimdik özgüvenle dururum diye bekliyorum...

Üst Alt