Içinizdeki her cümle koca koca konu başlığı

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm dostlar içinizdeki cümleleri öyle iki satır yerine yüreğinizi geniş geniş dökeceğiniz başlıklar altında konulara geniş satırlara dökseniz bizde iki cümle arasına sıkışan anlamları daha net anlasak daha çok paylaşma imkanımız olsa iyi olmaz mı?:tamam:.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam ablacım, güzel düşünmüşsün de, ben kendi adıma söyliyim sana, benim karakterim böyle çok uzun uzadıya konuşan biri değilim...Kısa ve öz bir şekilde yazmaya gayret ediyorum özellikle yazacaklarımı... neden mi? çünkü çok uzun yazınca okunurken sanki okunup gidiyor, anlatılmak istenen asıl konudan uzaklaşılıyor gibi geliyor bana, hani hikaye okur da kendini kaptırır gidersin ya, aynı onun gibi geliyor bana....ama daha açıklayıcı yazabilirim...

Selametle ablacım..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam Adminim.
Bu dediğin olmaz çünkü kısa kısa yazarsak konu sayımız yükselir, uzun uzun yazarsak çok vakit geçer ve konu sayımızı yükseltip zirveye çıkamayız. sırıtık.:,

Bu senin dediğini daha önce ben söyleye söyleye dilimde tüy bitti baktım söylediğimi duyan yok bende MOLA verdim xxzzl..

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm;Şimdi şöyle kardeşlerim uzun yazın derken destan yazın demiyorum en azından duygularınızı iki cümle yerine daha net olacak şekilde ''bu ne demek istemiş bu iki cümleyle ''dedirttiğimizde okuyana ikinci defa yazılarınıza yanaşmaz mesela ben çoğunu anlamlandıramadığım için içindeki cümleyi söyle bölümünü uzun zamandır okumuyorum okuyasım gelmiyor bir şeyler yaşıyoruz iki cümle ile yazıldığında buda paylaşım mı şimdi diye kapatıyorum çünkü duygu veya yaşanılan o hissiyat bana geçmiyor kimse kırılmasın böyle söylediğim için...Konu sayımıza gelince;kısa cümleler ile yaşanılanı ,hisleri ifadeye çalışmak, kısa anlamsızlaşan konular olmaz mı? Yoksa içeriği düzgün anlatımlarla kalitesi artarakta konular artırılabilir değil mi?Zaten tek başlık altında toplandığında konular çoğalmaz üyenin paylaşım sayısı artar, ayrı ayrı yazın konularınızı, destan olmasına gerek yok, böylelikle daha çok konumuz olur ama tek başlıkta iki cümle karalayınca içerikte ,konu çoğunluğuda sağlanamıyor malesef inşallah anlatabilmişimdir sevgili forum ailem selametle Allah cc emanet olun.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim.
Zaten ben demek istediğimi doğru ifade edemediğim için bu konu sayımızı yükseltip zirveye çıkamayız.
dediğimide yanlış söylemiş oldum herhalde..:tamam:.
Nedem gardeşcum cahıllığın gözü kör olsunxxzzl..

Aslında bunu ana sayfada En çok mesaj gönderenler listesine göründüğü gibi bir kardeşimizin her konuya, her bir yoruma yazdığı kısa kısa mesajları sonrası hızla zirveye yükselişini gördüğüm için bilerek konu sayısı diyerekten yazmıştım.:)
acilangul1

Anlayan anladı ;)

Üst Alt