Hoşlandığım insanın bana karşı ilgisiz olması

sukyuhyun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok iyi bir başlık olmadı, hoşlandığım insanın bana karşı ilgisiz olması ama bu günlerdir beni yiyip bitiren bir durum, kimseyle de konuşamadığım için buradan yazmak istedim.
Hoşladığım aslında daha çok platonik olarak kendi kendime takıldığım çocukla geçenlerde yazışırken numaramı almasına rağmen ondan sonra doğru dürüst mesaj atmadı hatta sorduğum sorularımı bile cevaplamadı.
Bende kendi kendime daha yazmama kararı aldım çünkü son yazdıklarıma bile bir şey demedi. Ne yapayım ne edeyim bilemedim rüyama girdi ondan sonra dizlerime falan yatmıştı, rüyadan sonra galiba daha çok beklentiye girdim bu halden nasıl kurtulabilirim. Adamı tam takıntı yapmadan nasıl kafamdan silebilirim çok çökmüş durumdayım ne yapıcam bilmiyorum!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Öncelikle belirtmek isterim ki herkesin derdi kendine büyüktür, bu çok normaldir. Kimsenin üzüntüsünü küçük ve önemsiz göremeyiz. Ancak bazı gerçekleri de yok sayamayız! Mübarek üç ayların ilk ayı Receb-i Şerif bitti. Kazanan kazandı, kaybedenlere yazık oldu. Şimdi Şaban-ı Şerif Efendimiz s.a.v'in ayıdır. Bu mübarek ayda da çok müjdeler var. Kılınabilecek nafile namazlar, oruçlar, zikirler var. Bunlar hep Allahımız c.c nün rızasına ulaşma vesilesidir. Tek gerçek Rabbimizdir gerisi hep yalan, herşey geçici ve sonunda bitecek. Demem o ki geçici ve bize hiçbir faydası olmayacak şeylerin peşine düşüp kaybediyoruz, halbuki baki olanın peşinden koşup kazansak daha iyi olur. Boş işlerle uğraşanlar hem dünyada hem ahirette hüsrana uğruyor. Benden hatırlatması olsun inşAllah...

Üst Alt