Hoşgeldiniz Gönül sızım

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba sevgili Gönül sızım hoşgeldiniz. Uzun zamandır yoktunuz her gün forumda size baktım ama yoktunuz.Nasılsınız? Umarım bir sıkıntınız yoktur.Çok Ama çok sevindim dönmenize.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba hoşbulduk elhamdulillah bir sıkıntımız yok sadece ailem ile oldukca yogundum, yogunum Human Psikoloji Araştırma ve Gelişim konusunda doktoramı yaptim, cok şükür!!simdi de yaz geliyor okullar kapanacak, yine bir bayağı meşgul olacağım, zaman buldukça foruma girmeye ,yazmaya calisacagim insaAllah ..bir de bende bir kaybolma isteği vardır. Küçükken de başımı alır sadece kendi kendim ile giderdim...
Her gün kendisini ziyarete gelen dervişe şeyhi der ki:
- “Her gün bana geleceğine bir gün kendine gel ..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm Gönül sızım hoşgeldiniz. Uzun zaman oldu, yeriniz dolmadı. Umarım ki birdaha uzun zaman kaybolmazsınız. Zaten kaybolursanız bu sefer interpol'u peşinize takıcam ha?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamünaleyküm Gönül sızım hoşgeldiniz. Uzun zaman oldu, yeriniz dolmadı. Umarım ki birdaha uzun zaman kaybolmazsınız. Zaten kaybolursanız bu sefer interpol'u peşinize takıcam ha?
Ve aleyküm selam,hos gordum, hos buldum,insaAllah nasip ve icinde bulundugum durum ve sartlar benim burada olmami etkiliyor..hayat, memat, aile is hayatim yetistirmekte oldugum bir de oglum var..ve oglumun ergenlik zamani ve her saniye degisen hormon ve buna bagli duygu, ve davranislari var vesselam......
Allah Kerim !!niyeti hayr olanin akibeti de insaAllah hayr olur selametle..

Üst Alt