Hoşgeldin GÖNÜL SIZIM...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Hayirli gunler, ablacim seni burda gordugume o kadar cok sevindim ki ben de bugunlerde siteye tekrardan donme karari almistim,ne büyuk bir tevafuk Demekki senden ogrenecegim cok seyler var hosgeldin canim ablam..?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli gunler, ablacim seni burda gordugume o kadar cok sevindim ki ben de bugunlerde siteye tekrardan donme karari almistim,ne büyuk bir tevafuk Demekki senden ogrenecegim cok seyler var hosgeldin canim ablam..?
Allah razı olsun Hoşbulduk ,ben de seni gördüğüme sevindim ufaklık nasıl buyuyor mu benim oğlum 12 yaşında oldu..evet geldim ama yakinda tekrar gitmek zorundayım..ailevi sebepler ve yaz tatili dolayısı ile ama insaAllah Eylül de geri gelmeye niyetim var niyeti hayr olanın akibeti de hayr olur..selamlar sevgiler.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Dün Kizim 1. Sinifi bitirdi. Oglum da 1 yasina girecek temmuzda Allahima sükür büyüyorlar, Kuzey 'im bize cok hayirli geldi.. Kendisi de cok sevimli cok neseli bi cocuk, ona hamileyken den beri cok neseliydim ve beni cok degistirdi icimdeki karamsarligi olumsuzluklari aldi götürdü oglusum...?
Kendini özletme az cok yine vakit buldukca yazmaya calis abla sen olunca guzellesiyor degisiyor buralar... Allaha emanet ol..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selamun aleykum benımde 1.5 yaşında kızım var ellerınızden öper, annesi artık, mutlu ve huzurlu:) Öpüyorum sizleri inşallah tekrar bır araya gelip nasiplenebılırız:)

Üst Alt