• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Hayırlı evlilik için istihare

saygılı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum. Hayırlı evlilik için istihare konusunda yardımcı olurmusunuz? Ben evliliğe hazır olduğumu düşünüyorum ama hayırlı olup olmadığı konusunda tereddütler yaşadım. Rabbim hayırlı olmasını nasip etsin inşallah. Forumu sıklıkla takip ediyorum bu gibi konular da verdiğiniz tavsiyeleri de okumuştum. Yakınlarımdan birçok kişi ile istişare ettim. Dünyevi konuları esas alaraktan uygun olmayacağımızı düşünüyorlar. Örneğin iş konusu gibi bir konu. Ben hemşire olarak çalışmaktayım evlilik düşündüğüm kişi ise ticaretle uğraşıyor. Ailem ve yakınlarım da bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı ılımlı bakmadılar bu konuya. istihare rüyalarında da başlarında sürekli bir sıkıntı içinde oluyorum ama sonrasında güzel şeyler görüyorum. Mesela dün bir rüya gördüm bir tencerenin içinde tavuk eti ve patates vardı. İkisi beraber tencerenin içinde haşlanıyordu. Patatesin rengi iyice sarı olmuştu. Ben işe gidecektim evden çıkarken anneannem bir poşetin içerisine o patates ve tavuktan koyuyordu. Onu aldim hızlı hızlı evden çıktım. Teyzemin evine gittim o da iftar yemeği için evine misafir çağırmıştı, baya bir kalabalık vardı. Hayır olsun inşallah. Dualarınızı ve tavsiyelerinizi eksik etmeyin lütfen. Selam ve dua ile allaha emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı evlilik için istihare YORUMU
Ve Aleykümselam HAKKINIZDA HER ŞEYİN HAYIRLISI..
Evliliğe hazır olduğunu düşünüyorsanız güzel ama hayırlı olup olmadığı konusunda tereddütler yaşadıyorsunuz, rabbim hayırlı olmasını nasip etsin inşallah..

"Ben hemşire olarak çalışmaktayım evlilik düşündüğüm kişi ise ticaretle uğraşıyor"

Bu hiç fark etmez, sizin yarın çocuğunuz olsa hemşire olarak çalışamaz evinizin hanımı anne olup evde evladınıza bakacaksınız ....
Meslek, her an insanın içinde bulunduğu imkan, ortam, maddi durumu ile değişebilir...
Maddi sebeplere takılıp kalmayın her şey zaman ile oluyor, değişebiliyor...dünyevi konuları esas alarak yola çıkmayın.....

"Patatesin rengi iyice sarı olmuştu"

Bu rüyanın hem olumlu hem de olumsuz çağrışımları var..
Bereket, Sıkıntı ve hastalık temsil eder.

Bence siz kendinize ve bu insana evlilik olayına biraz zaman verin...
Zaman en iyi hakim, hüküm ve Hekim dir.. Zaman hiç konuşulmayan ve bilinmeyenlerini ortaya çıkaran bir nimettir!! bazı iç karışıklıklar, huzursuzluk, çelişki, endişe varsa içinizde acele etmeyin derim..selametle...

Üst Alt