Hayırlı Cumalar

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Bugün cuma gecesi.Müminlerin birbiri arkasından ettiği dualar ve bütün müminler için edilen duaları daha makbul olurmuş.

Ben de kendim için,sizler için,yaşayan ve de vefaat etmiş bütün müminler için gönlümden geçtiğince dua etmek istiyorum.Bir "Amin" demeyi eksik etmeyiniz :)

ALLAH'IM

Sen bizlere şah damarımız kadar yakın,ulaşılamayacak kadar uzak olan Rabbimizsin.Yalnız sana kulluk,yalnız sana secde eder ve yalnız senden dileriz.

SEN bizim sevgimize muhtaç değilsin.Ama biz SENİN sevgine muhtaçız.Bize sevginden nasip et.Kalbimizdeki sevgini arttır,bizi de seveceğin bir kul haline getir.

ALLAH'IM

Senin sayısını bilmediğimiz kadar kulun var.Ama bizim sadece tek bir Rabbimiz var.Bizden selamını,bizden merhametini,bizden sevgini esirgeme.

ALLAH'IM

Bizler iradesi zayıf olanlarız.Gözlerimizi harama kör et,dillerimizi harama lâl et,ayaklarımızı haram yolda yürütme.Bizleri,kaldıramayacağımız şeylerle imtihan etme.

ALLAH'IM

Cennetten önce,senin sevgini isterim.En büyük mükafat cennet değil,Rabbinin sevgisi ve rızasını kazanmak.Cehenme gitmeye sığınmadan önce,SENİN sevmeyeceğin işler yapmaktan SANA sığınırım.Çünkü bir insana en büyük ceza cehennem değil,Rabbinin sevgisinden mahrum kalmaktır.

ALLAH'IM

Gözümüzün görüp görmediği,gücümüzün yetip yetmediği her türlü musibetten,insanlardan,hayvanlardan,iblisten,cinlerden EL-HAFIZ isminin hürmetine bizleri muhafaza eyle.

ALLAH'IM

Kalplerimizi dinin üzerine sabit kıl.SENİN aşkın ile doldur.Biz SANA emekleyerek geliyoruz,SEN bize koşarak gel.Biz SANA adım adım geliyoruz,SEN bize arşın arşın gel.

ALLAH'IM

Bizi SENDEN başkasına muhtaç etme.SENDEN başkasından istetme.SENDEN başka kimsenin önünde boynumuzu büktürme.

ALLAH'IM

Bizlere dünya da ve ahirette güzellikler,huzur,mutluluk ihsan eyle.Bizlere merhamet et,cahilliğimizi,gafilliğimizi,nankörlüklerimizi bağışla.Hata biz insanlara mahsus,affetmek RAHMAN VE RAHİM olan ALLAH C.C'e.

ALLAHIM;

SEN ki dostların en yücesi,sevgililerin en yücesi,Rabbimiz,sahibimiz,yaradanımız,her şeyimizsin.Gönlümüzün sultanı,efendimizsin.Ömrümüz yoluna feda olsun.Ne olur bize son nefesimizde kelime-i şehadeti nasip et.İslam ile şereflendirdiğin bu kullarının ruhunu,müslüman olarak teslim al.Bizi yolundan saptırma.

Amin.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
cumamesajlariojo.jpg

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayırlı cumalar , Allah dualarimizi kabul buyursun islamiforum ailem .

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayırlı cumalar, Allah cuma gününün, Peygamberimiz s.a.v yüzü suyu hürmetine vatani milleti korusun inşallah. Rabbim bayragimizi indirmesin, ezanlarimiz dinmesin. Amin ecmain.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayırlı cumalar islamiforum Ailem . RABBİM bizi nice cuma lara Eriştirsin.
Dualarimizdan birbirimizi eksik etmeyelim inşallah.
Allah ve Allah dostlarına emanetsiniz.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayırlı cumalar islamiforum Ailem. Rabbim dualarimizi kabul buyursun. Hatalarimizi idrak edip duzeltmeyi nasip eylesin.
Mümin ve mümine olmayı , Allaha hayırlı kul olmayı bizlere nasip eylesin . Amin ecmain

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Resulullah (s.a.v.) bir hadislerinde şöyle buyurmaktadır:

"Her kim bir müslüman kardeşinin ayıp ve kusurlarını, kimsenin görmediği ve görmesini istemediği şeylerini örterse, Allah'u Teâlâ da kıyamet gününde onun ayıplarını örter.

Her kim müslüman kardeşinin meydana çıkmasını istemediği birşeyini ortaya çıkarır ve dile verirse; Allah da onun ayıplarını, kimsenin bilmesini istemediği hallerini meydana çıkarır.
Bu suretle kendi evi içinde de olsa onu rezil eder. Müslüman kardeşinin ayıplarını örten, bir ölüyü diriltmiş gibidir. " (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58; Tirmizî, Birr ve Sıla, 85)

HAYIRLI, HUZURLU, NURLU CUMALAR.....

dead123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sözler çok güzel teşekkür ederim.

YÖNETİM:Sözler güzel de senin yapmaya çalıştığın güzel değil. Güya mesajın altına gizli link vermeye çalışıyorsun!! Bir tek uyanık sen misin memlekette! kzgnn..

Üst Alt