• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Hayatta hiçbir konuda başarılı olamadım

mobius

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Belli yaşa gelmiş birisi olarak hayatta hiçbir konuda başarılı olamadım, başarılı işler yapamadım. Ne hikmetse ne zaman bır adım atıp ıyı seyler yapmaya kalksam sureklı olumsuz seylerle karşılaştım. Ben çabaladıkça bır cok sey tam tersı oldu. Sızce gunahlarım yuzunden mı yoksa baska sebeplerı de var mı ? Omrum boyunca duzgun hayırlı işler yapıp huzurlu yasayamayacak mıyım?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Belli yaşa gelmiş birisi olarak hayatta hiçbir konuda başarılı olamadım, başarılı işler yapamadım. Ne hikmetse ne zaman bır adım atıp ıyı seyler yapmaya kalksam sureklı olumsuz seylerle karşılaştım. Ben çabaladıkça bır cok sey tam tersı oldu. Sızce gunahlarım yuzunden mı yoksa baska sebeplerı de var mı ? Omrum boyunca duzgun hayırlı işler yapıp huzurlu yasayamayacak mıyım?
Bir gun olumsuz diger gun olumlu olması imtihan meselesi,
Hep olumlu olmasıda öyle,
İmtihan bir gun olumsuz olup diğer gun olumlu olabilir değil mi?
İş hep başarısız gider ise, cin ola bilir derim..
Cinlerden bir kavim vardır ki,
Bu kavim kendilerine
"Ammar" der.
Peki bu cinler insana ne yapar?
İnsan ile birlikte olurlar. İnsandan nefret ederler, bunun için onlara hep zarar vururlar. Rahatsız ederler...
Bu tür cinlerden kurtulmanın yolu, Rukye Duasıdır..

mobius

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bir gun olumsuz diger gun olumlu olması imtihan meselesi,
Hep olumlu olmasıda öyle,
İmtihan bir gun olumsuz olup diğer gun olumlu olabilir değil mi?
İş hep başarısız gider ise, cin ola bilir derim..
Cinlerden bir kavim vardır ki,
Bu kavim kendilerine
"Ammar" der.
Peki bu cinler insana ne yapar?
İnsan ile birlikte olurlar. İnsandan nefret ederler, bunun için onlara hep zarar vururlar. Rahatsız ederler...
Bu tür cinlerden kurtulmanın yolu, Rukye Duasıdır..
allahın izni olmadan hiçbirsey olmaz sonucta cinlerde gunahı olmayana zarar veremez degıl mı?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
allahın izni olmadan hiçbirsey olmaz sonucta cinlerde gunahı olmayana zarar veremez degıl mı?
Hayır yanlışsın,
Cinlerin kabileleri (kavimleri) vardır (var) dediğim gibi..
Örneğin
Nusaybin Kabilesi,
Cinler ama ilk Musluman kabiledir (cinlerden).

Cinlerden bir örnek grup var, o grup ateist grup, o grup dinine bağlı kişilere saldırır.
ammar kabilesi
insandan nefret ettiği için musallat olur.

mobius

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayır yanlışsın,
Cinlerin kabileleri (kavimleri) vardır (var) dediğim gibi..
Örneğin
Nusaybin Kabilesi,
Cinler ama ilk Musluman kabiledir (cinlerden).

Cinlerden bir örnek grup var, o grup ateist grup, o grup dinine bağlı kişilere saldırır.
ammar kabilesi
insandan nefret ettiği için musallat olur.
cok şukur ınançlıyım fakat onların nefret edecegı gıbı bır musluman degılım.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
cok şukur ınançlıyım fakat onların nefret edecegı gıbı bır musluman degılım.
Kardeşim zaten, ateistik cinler dindarlardan nefret eder.
Benim sana dediğim kabile ise tüm insanlıktan nefret eder..
Hatta insan yemek yerken besmele ile başlamassa Elhamdulillah ile bitirmesse "Allah" demezse yemeğe başlarken, insan ile yemek bile yerler..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Başına gelen her olumsuzluğu veya başarızlığı günahlarına bağlamak doğru olmaz. Sorunuza ancak sizi yakından tanıyan, neyi başardığınızı, neyi başaramadığınızı bilen birileri doğru cevap verebilir. Onun haricinde ancak genel çizgilerde cevap verilebilir ki; Rabbimizin Her işinde bir hikmet vardır diyebiliriz.

mobius

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Başına gelen her olumsuzluğu veya başarızlığı günahlarına bağlamak doğru olmaz. Sorunuza ancak sizi yakından tanıyan, neyi başardığınızı, neyi başaramadığınızı bilen birileri doğru cevap verebilir. Onun haricinde ancak genel çizgilerde cevap verilebilir ki; Rabbimizin Her işinde bir hikmet vardır diyebiliriz.
haklısınız :)

aslolanne

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yaptığınız işleri planlayin son dakikaya bırakmayın kendinize güvenin bir hata ile karşılaşınca panik olmayın sakince düzeltmeye çalışın hergun sabah duş alın abdest alın islerinize odaklanıp gerisini Allah a bırakın o en doğrusunu bilir sonuçta imtihan dünyası

Üst Alt