Gülen'den Beddua Talimatı : UZUN ADAM'ın Ölmesi İçin Beddualarınızı Ha

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
f.jpg

Sabah Gazetesi bugünkü sayısında, Başbakan Erdoğan'ın geçtiğimiz salı günü grup toplantısında "Ameliyatımızı bile gündem konusu yapıp 'beddualarınız tutmuyor' diyor" sözleri ile Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın, "Uzun adam için beddua ediyorlar ama ölmüyor" sözlerinin arka planını yazdı.

Sabah'a göre 'beddualaranız tutmuyor' diyen kişi Fethullah Gülen. Gülen, ameliyat sonrası müritlerine talimat vermiş, 'ölmesi için dua edin' diye. 3 yıldır süren bu beddualara rağmen Erdoğan ölmeyince de müritlerine kızmış; 3 yıldır beddua ediyorsunuz ölmüyor. Demek ki halisane etmiyorsunuz.

Ne Gülen mürşid, ne de sevenleri mürid.Lütfen bu kelimeleri kullanmayınız.
Dua da beddua da yalnız halis insanlar tarafından yapıldığında kabul olduğundan Allah başbakanımızı koruyor. Milletine bağışlıyor.
Milletinden o kadar halis insanlar onun için dua ediyor. O bu millete daha çooook uzun yıllar lazım.başbakanımızın sağlığı ve başarısı için dua ediyorum..
Allah başımızdan eksik etmesin...amin..

yüreğim ve dualarım ile bir fazla Oy da olsa Başbakan Erdoğan'a destek vermek için Türkiye'ye Geleceğim inşaAllah..

duaa..

https://www.youtube.com/watch?v=foK4AK4QcGU

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
fatihtayyip.jpg

"SİZİN VERDİĞİNİZ EMANETİ ÖNCE ALLAH SONRA SİZ ALABİLİRSİNİZ."
Recep Tayyip Erdogan
Allah cc. Yar ve Yardimcin olsun...Allahım sana uzun ömür versin seni başımızdan eksik etmesin amin...
ALNI SECDELİ oluşundan dolayı; Recep Tayyip ERDOĞAN'ı Allah için Sevdim…ve Seviyorum..
Bir oy bir millettir deyip Başbakan Erdoğan'a destek vermek için Türkiye'ye Geleceğim inşaAllah..

"Ellerime uzanan dudakları tepeyim, ALLAH (C.C.) diyen gel seni ayağından öpeyim. Necip Fazıl KISAKÜREK

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Kardeşim ölçü belli;Kur'an ve sünneti seniye. Bunların bütün hareketlerini değerlendir, durum ortada.başka söze gerek yok...
Başörtüsüne teferruat! diyenlerin ölçü ve rehberi kimdir ben anliyamadim!!!

Müslümanlar olarak gücümüzün kaynağı ,Allah’u Teala’dan başkası değildir..
Bizim yardım isteyeceğimiz güvenip dayanacağımız tek makam Allah’u Teala’dır..Yahudiler,vatikan, papa ve israil değil!!

kemal35-

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
amin kardeşim inşallah daha uzun yıllar başımızda olur başbakanımız

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aklı selim her müslüman ülkesini yurt dışından idare edilen örgüt karşısında sonuna kadar savunmalı...
Müslüman'ın Müslüman'dan başka dostu yoktur...
Suriye'de bugün 16 çocuk soğuktan donarak şehit oldu, hiç ağzından 2 kelime dua çıktımı, bu zalimlere beddua ettin mi?Eyy Fetullah
Fetullah Gülen'in bir kez de Müslüman kardeşlerimizi katleden ABD ve İsrail'e beddua etmesini bekliyoruz. Çok şey mi istiyoruz..

ALLAH RIZASI ICIN YA BIR KERE DE YAHUDIYE BEDDUA ETSEYDIN YA.... hy..hy..
PAPAYA ESAS DURUŞA GEÇENLER ,BAŞBAKANIMIZA SALDIRIYORLAR. bu ne iştir hem vallahi hem billahi anlamadim

AK Parti'ye oy veriyorum. Sayın Başbakan'ı da sonuna kadar bu meselede destekliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=cYYOgKrvWfw

Üst Alt